Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

qcU1feY.jpg

 

Grałem od 11, to nawet czasu nie miałem wrzucić, ale też sie pochwale - "Kept you waiting, huh?"

 

+ stół u(pipi)ony jak u durczoka, przez ostatni miech prawie w ogole mnie na mieszkaniu nie ma, to i sprzatnac kiedy nie ma :(

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

jednym ruchem kupiłeś więcej gier niż ja w 5 lat. no ale moje były w 95% nówki.  :hi:

 

Dzięki temu zakupowi moja "wish lista" strasznie wychudła. Kilka gier mam w dublu więc puszczę na sprzedaż, więc wyjdzie na to że wydałem jeszcze mniej. No i ta limitka Dark Souls - mniam. Mega zrządzenie losu - pojechałem jednak po Gacka mimo że te dwa niemiaszki mnie lekko odrzuciły (puszczę może na ebay) i dostałem smsa od koleżki że jakbym chciał to ma jeszcze ponad 30 gier i pchnąłby mi za 300 zł, bo dzisiaj nie ma czasu iść z tym do sklepu z grami żeby opchnąć a tak to się pozbędzie na amen. Powód sprzedaży? Banalny - grając w Dark Souls zjarała mu się konsola a że kupił PS4 (bez wstecznej kompatybilności - och, nie sądziłem że kiedyś będę za to dziękował Sony) i trójki już nie będzie kupował toteż postanowił się pozbyć wszystkiego. Do myślenia mi też dało to że PS2 oddał jakiemuś kumplowi za darmo bo też mu się walało. Tak więc fart roku. 

PS: A gierki w stanie wręcz kolekcjonerskim - zero rys, instrukcje, wszystko kozak. Gry na Gacka miał z drugiej ręki co akurat widać trochę po opakowaniach ale w moje skali szkolnej i tak 4/6.

Odnośnik do komentarza

Powtarza mi się Dishonored, GoW Collection Volume 1, The Last of Us, Castlevania, Uncharted 1 i 2, Final Fantasy XIII-2, MGS4, Gran Turismo 5, Deus Ex. Pewnie będę się pozbywał w przyszłym tygodniu - albo forumek albo grupa na fb do handlowania grami w Trójmieście (tam mi po to do domu podjadą i odpadnie łażenie na pocztę na które nie za bardzo mam czas). Jak ochłonę to podejmę decyzję. 

Odnośnik do komentarza

Od paru miesiecy przymierzam sie do Ninja Gaiden. Teraz nie bedzie wymowki. W slashery jestem cienki wiec traktuje to jak wyzwanie. Do tego mialem ochote na jakies samochody dla rozluznienia. Ninja Gaiden Sigma juz wyprobowalem i pierwszy boss zamiotl mna podloge w pare sekund. Przy drugim podejsciu typa ubilem ale nie bylo latwo. Obawiam sie, ze ukonczenie NJ 1 i 2 bedzie wiekszym wyczynem niz Dark/Demon's Souls.

 

212ai68.jpg

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Od paru miesiecy przymierzam sie do Ninja Gaiden. Teraz nie bedzie wymowki. W slashery jestem cienki wiec traktuje to jak wyzwanie. Do tego mialem ochote na jakies samochody dla rozluznienia. Ninja Gaiden Sigma juz wyprobowalem i pierwszy boss zamiotl mna podloge w pare sekund. Przy drugim podejsciu typa ubilem ale nie bylo latwo. Obawiam sie, ze ukonczenie NJ 1 i 2 bedzie wiekszym wyczynem niz Dark/Demon's Souls.

 

212ai68.jpg

Mogłeś wziąć od razu Ninja Gaiden 3 Razor's Edge, vanilla NG3 jest niesamowitą spier.doliną

Odnośnik do komentarza

Nom, do tego steelbooka mam jeszcze plastikową nakładkę. W sumie to bardziej szpetna niż zdobiąca, mogłem zdjąć do zdjęcia.

 

Czym się różnią pokemony od lat trzech od pokemonów od lat siedmiu? Serio pytam, bo serii nie znam.

White 2 od Alpha Sapphire różni się kilkoma rzeczami. Przede wszystkim to pierwsze jest na DS-a, to drugie na 3DS-a. Seria od dwóch części (X/Y, a teraz AS/OR) jest w pełbym 3D dzięki możliwościom 3DS-a. A oprócz tego standardowo różnią się regionem, interfejsem, fabułą, spotykanymi pokrakami itd. Szkielet gierki jest z grubsza taki sam, ale wiele się też zmienia. White 2 to V generacja, AS/OR to VI generacja (przy czym jest to remake III gen.). W każdej generacji dochodzą nowe Pokemony i rozwijany jest system. Największą zmianą w VI generacji jest wprowadzenie Mega Ewolucji, czyli dodatkowej formy po ostatniej, którą stworek może osiągnąć jedynie na czas walki. W AS/OR dodano też podgląd Pokemonów przed walką (czasami) i wygodne wskazywanie co znajdziemy na danej drodze i ile z nich już złapaliśmy. Chociaż to akurat nie jest zmiana systemowa, a bajer, który może zniknąć (jak chodzące za nami Pokemony z Heart Gold czy Soul Silver, remake'ów II gen.).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...