Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie zakupy:

 

faEbi6R.jpg

 

edyta:

 

MtG też jest grą, więc okazyjne zakupy (otwieranie boosterów nom nom nom <3) i dwa dodatki do mojej BW talii opartej na zdobywaniu życia i triggerów z Ally. Kto gra ten wie jak dobra jest ta pani. Ta dwójka jest z jednego boostera.

 

Z2aJ7wz.jpg

XkVR4Jj.jpg

 

 

drana jest mocna, ale tego vampirka to mozesz sobie podarowac, moim zdaniem za wolny.

ps: tez ostatnio wrocilem do gry, czasem na fnmy chodze :)

 

zakupy z x1 propsuje!

Odnośnik do komentarza

Trochę klasyki z wczoraj. Wszystkie części kompletne, 3xA, płytki w świetnej kondycji. Trójka w folii.

 

XzHacHd.jpg

 

YlRjP0C.jpg

To zakrawa na sztukę :obama: Gratuluję tak fantastycznego zakupu, Gacek był istną arkadią dla fanów horrów (gdzieś w domu wala się jeszcze premierowe wydanie Eternal Darkness). Edytowane przez WezyrBiałegostoku
Odnośnik do komentarza

Tak czułem, że tylko dziecko może przekonać kogoś, do sprzedania takich cud.

 

Świadomie sie tego pozbylem po kilku miesiecznym namyslaniu sie. Pieknie to wyglada na półce, jest to kawał historii gamingowej zarówno mojej jak i wielu graczy ale wiem ze nie odpale juz tego bo ograłem zbyt duzo razy, wiec zrobilem troche miejsca na gry DS bo sie powoli półeczki uginają i podałem dalej, osobie której napewno bardziej sie przydadza :)

 

 

Ale (pipi)a nie powiem, jak Darek wkleil te zdjecia to prawie sie rozpłakałem :frog: :frog:

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

drana jest mocna, ale tego vampirka to mozesz sobie podarowac, moim zdaniem za wolny.

ps: tez ostatnio wrocilem do gry, czasem na fnmy chodze  :)

 

zakupy z x1 propsuje!

 

@banny: typek jest w sidedecku, ale powiem Ci, że odpalony w 8 rundzie trigger z Blighted Steppe to często cios kończący. Gdzie chodzisz na te FNMy? Toruń?

Odnośnik do komentarza

20151210_120610.jpg

 

 

Nigdy nie grałem w Infinite, sam nie wiem dlaczego. Pierwszy Bioshock to dla mnie 10/10, dwójka była niewiele słabsza. Na szczęście dzięki wstecznej kompatybilności nadrobię zaległości. Tomb Raider wiadomo, must have dla xbota :ohboy:

Koniecznie ograj Burial at Sea... Wrócisz feelingiem do B1.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...