Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

@up

 

Piekne zakupy :banderas:

 

 

Co tam się w tym state takiego fajnego dzieje?


Napisze Ci jak będę przy kompie, ale perma death plus stamina rodzą bardzo fajne stresogenne sytuację :cool:

 

 

No mi dzisiaj 2 ziomkow zginelo, obsralem sie na mietowo bo jeden byl juz rozwiniety prawie na maxa, szybko restart gry, a moze sie udalo oszukac system, (pipi)a nie udalo sie, bol dupy, zaprzeczenie, gniew, targowanie, depresja, mysli o ropoczeciu gry od nowa no i na koncu akceptacja, smarowanie dupy i kontynuowanie tej wspanialej przygody.

 

Kocham te gre.

Odnośnik do komentarza

jak pierwszy raz grałem na x360 to gdzieś bardzo blisko końca fabuły w nieco głupi sposób straciłem postać niemal wymasterowaną, ze świetnym sprzętem i skillsami. pamiętam jak czyściłem dom z zombie, stamina zaczęła spadać więc stwierdziłem że biegnę do auta. w pół drogi energii zabrakło i dopadł mnie skoczek zza domu. nie miałem siły nawet kataną ciachnąć. zagryzł mnie a ja nic nie mogłem zrobić. pad opuszczony, powieka skacze jak scratowi z epoki lodowcowej, coś jakby łezka w oku, kłucie w sercu, w duszy wyparcie i niedowierzanie a przed oczami cały czas sikająca krew z mojego zioma.

to jest to co w tej grze im się bardzo udało. pewne przywiązanie do bohatera mimo że gierka o siekaniu zombie. muszę kiedyś w końcu dlc dobić i czekać na kontynuację <3

Odnośnik do komentarza

W sumie mogłem poczekać jakiś czas i kupić tańszego o 50zł bundla z czwartymi Gearsami (i może kodem na poprzednie, chociaż nie wiem czy są w wersji bundlowej), choć pierwsze minuty w Horizonie 3... Aż mi serce szybciej zabiło, co już jest prawdziwym ewenementem w gierkach.

 

No a tą Fifę to serio na jakiejś aukcji trza szybko pogonić, żeby sto parędziesiąt złotych się zwróciło

Odnośnik do komentarza

Kurde, totalnie zapomniałem wrzucić tutaj swoje zdobycze gierkowe z Japonii.

 

KozoYZz.jpg

 

Miałem początkowo kupić tylko jedną, ale jak tam takie okazje, to każda kolejna była 'już tą ostatnią'.

'Rogue Galaxy', dobrze widzicie cenę- na polskie 2 złote za używkę, która nie ma nawet ryski na płytce :yao:

'Max Anarchy' to ostatnia gra od platinum games zrobiona pod ps3.

'Everybody's Golf 5' był na półce 'junk' i kosztował 200 jenów.

'Psycho Break', czyli ichni 'The Evil Within' to nóweczka ze 'steelbookowym' soundtrackiem- 1500 jenów, czyli 60 zetta.

No jak tu było nie brać?

 

A to w reklamówce zasłonięte, bo to gift dla pewnego forumowicza, teraz już pewnie świadomego, że to dla niego.

Ale nie będę spoilerował :usmiech::lapka:

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

9517a19014c3a835med.jpg

 

Dzisiejszy zakup - wieczorem wyruszam z mieczem w dłoni na podbój świata.

Browar, jeżeli będzie gicior, pistolet, jeżeli kicior. Chociaż...

Dziesiątki userów psxextreme nie mogą się mylić...

januszing pełną parą ch,ujowy remaster ch,ujowej gry i ch,ujowe piwo :pawel:

Najlepsza strzelana ostatnich lat.

Max Payne 3? Zgadzam się.

 

'Max Anarchy' to ostatnia gra od platinum games zrobiona pod ps3.

Nieprawda wydali jeszcze Legend of Korra, Transformersy i Zółwie Ninja.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

No niestety, trzeba będzie się przyzwyczaić. Trząchanie willotem by walic w glebe czy dmuchac, znowu będę kur.wił przez 2h. No nienawiedzę sterowania tym dildosem.

 

 

dlatego też robi się tak:

 

-softmod wii

-odpalamy cheat device

-zmieniamy rollowanie z trząchania padem na przycisk

-G R A M Y :cool:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...