Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

chyba, że tak ;)

najwiekszy stos z tego wsyztkiego to metal slug anthololgy, cudowna kompilacja chodzaca za niemale pieniadze ;)

 

 

Tragiczna. Wyszła na PS2, Wii i PSP. Mam wersje z PS2 i PSP. Na PS2 jest wyraźny input lag, który nie umożliwia gry na normalnym poziomie. PSP z kolei ma slowdowny (tak, oryginał na Neo Geo również miał slowdowny ale w określonych miejscach). O Wii słyszałem, że jest teoretycznie najlepsza, oprócz faktu że granatami rzuca się ruszając wiilotem, a bossowie nie świecą przy otrzymywaniu damage (WTF?!).

 

Najlepsza konwersja Sluga (jedyneczki) jaką ogrywałem wyszła na PS3 i była dostępna przez kilka lat na japońskim PS Store. Absolutnie zero input laga i świetny filtr ze scanlines dzięki czemu na HDTV grało się przyzwoicie.

 

Jak ktoś chce sobie zobaczyć jak ta gra wyglądała to każda wersja teoretycznie dobra, ale do prawdziwego grania tylko oryginał na MVS, choć konwersja na SEGA Saturn też kiepska nie jest.

Edytowane przez ping
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

chyba, że tak ;)

najwiekszy stos z tego wsyztkiego to metal slug anthololgy, cudowna kompilacja chodzaca za niemale pieniadze ;)

Tragiczna. Wyszła na PS2, Wii i PSP. Mam wersje z PS2 i PSP. Na PS2 jest wyraźny input lag, który nie umożliwia gry na normalnym poziomie. PSP z kolei ma slowdowny (tak, oryginał na Neo Geo również miał slowdowny ale w określonych miejscach). O Wii słyszałem, że jest teoretycznie najlepsza, oprócz faktu że granatami rzuca się ruszając wiilotem, a bossowie nie świecą przy otrzymywaniu damage (WTF?!).

 

Wersja na Wii faktycznie najlepsza z tych trzech, ale żeby nie było zbyt różowo: zachodnie (PAL i USA) wydania na Wii nie obsługują klasycznego kontrolera, więc nie obsługują również arcade sticka. Japońskie wydanie nie tylko nie ma tego mankamentu, ale też w pełni obsługuje pada od GaCka.

Ech.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...