Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

@Mejm 150 zł za nówkę w folii. Folia oczywiście zdjęta, byłem ciekaw jak to wydanie wygląda w środku. Wciągnąłem się w te bigboxy, właśnie jedzie do mnie jeszcze Tarzan (niestety wydanie duńskie) i Heroes 3 (anglik:wub:).  Jak coś na ebay są teraz nówki heroes 3 ale niestety na mac i po włosku. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To prawie tyle samo co moj stary 25 lat temu wiec mozna powiedziec ze tanio xD. 150 na bank kosztowal go Red Alert w 97.

 

Mogles spytac bo z tego co pamietam to w srodku ragea byl taki kartonowy wklad na plyte i instrukcja. Nic specjalnego w sumie.

 

Boxy chyba tak trzymaja ceny ogolnie poza paroma klasykami. Na allegro bywa ok, ale czasto jakies kosmosy. Heroes 3 w folii to by 5 stow wolali.

Odnośnik do komentarza

Heroes 3 na PC w foli anglik to biały kruk więc pewnie tysiak i więcej. Ja za używkę, komplet w dobrym stanie dałem 400. Angliki są strasznie drogie, tak samo polskie wydania których jest mniej niż anglików. Najtańsze są wydania z innych krajów, sporo bigboxów jest z krajów zachodnich jednak wszystko w ich rodzimym języku. 

 

Ceny bigboxów znanych gierek to jest kosmos, mogłem zacząć zbierać wcześniej, 8 lat temu kupiłem Diablo 2 w bigboxie komplet na licytacji za 50 zł w super stanie :/ 

Odnośnik do komentarza

Mam kilka jeszcze z czasow mlodosci. Najbardziej jestem dumny chyba z System Shocka 2. No ale nie podejrzewalbym diablo 2 za 50zl te 8 lat temu, strzelalbym ze wiecej.

 

Gratuluje zajawki dla mnie to juz sporo 400za bb uzywke. Ale domyslam sie ze h3 jedna z gier zycka.

 

Jak zaluje ze sprzedalem roller coaster tycoon i alpha centauri po 5zl sztuka jak zaczynalem z allegro gdzies ok 2005 :wujaszek:

Odnośnik do komentarza

Wtedy to ceny były śmieszne, sztosy na SNESa czy SMD były mega tanie a dobre gierki na MVSa po 30 dolców xd. No ale i tak wtedy nie miałem kasy na kolekcjonowanie tylko siedziałem na mame32. 

 

Ja mam kilka ale chciałbym dokupić tak z 30-40 jeszcze. Za Heroes 3 mi nie szkoda, zwłaszcza ,że mam gierki na liście które chodzą po 1000-1200 a tyle już nie dam xd 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.04.2021 o 21:43, mozi napisał:

Wjechała używka mint z forumka.

Trzeba sprawdzić małe Zeldy. IMG_20210407_214101.thumb.jpg.4f13896603cc82967c279b8e5de8fd0a.jpg

 

 

W dniu 8.04.2021 o 12:55, Paolo de Vesir napisał:

 

W sumie dla limitki to bardzo dobrze. :notbad: Fantastyczna konsola, sam poluję. Zwłaszcza, że jak zobaczyłem ile dobra ominęlo mnie na niej i DSie.

 

Szok ja tak konsola poleciała do góry, ja swoją mam dalej zapakowaną w szafce, kupiłem w zeszłym roku we  wrześniu za 490 zł w sklepie dla idiotów z grami, a były 2 sztuki na półce. 

 

RLCzn9S.jpg

 

 

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...