Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.03.2021 o 08:32, SebaSan1981 napisał:

Był Dzień Kobiet to bez fajnego prezentu dla połowicy się nie obyło, później był Dzień Mężczyzny i wiadomo jak to jest, nastąpiły jakieś podarki rewanżowe. Żenszina znów zaskoczyła mnie growym prezentem, grą o której nawet nie miałem pojęcia że została wydana na konsole bo to dość wiekowy tytuł:

 

20210314_061126.thumb.jpg.1175bc42d517577fbafec8ecafba024e.jpg

 

No ale jaram się starożytną Grecją więc szybko obadam co to za ustrojstwo. No i podobno na tym nie koniec bo drugi gift ma przyjść z Rosji z opóźnieniem ale to pozostaje na razie tajemnicą. Mam nadzieję że to jakaś konsola Dendy z kartridżami albo oldschoolowy handheld "Elektronika" z wilkiem co jajka do koszyka zbiera :)

Spoko gra, ale zatrzymałem się na ostatnim bossie bo wymagało przeokrutnego grindu - levele szły jak krew z nosa i odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Czoperrr napisał:

Tak, grałem w Dawn of Sorrow oraz Portrait of Ruin oraz w Aria of Sorrow na GBA wieki temu. Również bardzo dobre, ale pamięć już trochę się zaciera.

Też już niewiele pamiętam z tych 3 gier na DS jeżeli chodzi o lokację i przeciwników, ale gameplayowo gry są prawie identyczne. Bloodstained jest cudowne, żaden indyk nie daje takiego doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.03.2021 o 08:32, SebaSan1981 napisał:

Był Dzień Kobiet to bez fajnego prezentu dla połowicy się nie obyło, później był Dzień Mężczyzny i wiadomo jak to jest, nastąpiły jakieś podarki rewanżowe. Żenszina znów zaskoczyła mnie growym prezentem, grą o której nawet nie miałem pojęcia że została wydana na konsole bo to dość wiekowy tytuł:

 

20210314_061126.thumb.jpg.1175bc42d517577fbafec8ecafba024e.jpg

 

No ale jaram się starożytną Grecją więc szybko obadam co to za ustrojstwo. No i podobno na tym nie koniec bo drugi gift ma przyjść z Rosji z opóźnieniem ale to pozostaje na razie tajemnicą. Mam nadzieję że to jakaś konsola Dendy z kartridżami albo oldschoolowy handheld "Elektronika" z wilkiem co jajka do koszyka zbiera :)

Ostatnio w CDA wspominali tę grę i się jarali jaka to perła. Aż mnie zaintrygowało. A potem Ty wrzucasz fotkę gry, więc też sobie zamówiłem, bo widocznie przeznaczenie gamingowe daje mi jakiś znak.

Odnośnik do komentarza

Jest urocza, jak ktoś lubi "hakenslesze" to szybko się tu odnajdzie. To takie trochę Diablo ale w krainach starożytnych cywilizacji. Samo menu nie powala, przypomina mi jakąś samoróbkę na zadanie klasowe z informatyki ale sam gameplay, klasy, bronie, przybliżanie/oddalanie obrazu to zalety TQ. Fabuła ma tu drugo, trzecio a może nawet czwartorzędne znaczenie. Jedyny fakap do tej pory to czasami nie da się zadawać mobom dmg zanim na górze ekranu nie wyświetli się pasek z hp potworka. Ale ogólnie fajna gierka, tym bardziej że to prezent więc nie mam co narzekać.

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.03.2021 o 19:38, Kmiot napisał:

Ostatnio w CDA wspominali tę grę i się jarali jaka to perła. Aż mnie zaintrygowało. A potem Ty wrzucasz fotkę gry, więc też sobie zamówiłem, bo widocznie przeznaczenie gamingowe daje mi jakiś znak.

Nie nie nie!

Tragiczna gra, zalatuje ostrym pececiarstwem. Pogralem 3 godz i skasowalem z PC.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

W TQ gameplay i interakcje są specyficzne i uproszczone do granic możliwości więc nie każdemu ta stara gra się spodoba. Nie ma tu odskakiwania na boki i masakr mobów jak w Diablo. Niby masz podpinane skille do kołowego menu ale w zasadzie i tak używasz jednego, malsymalnie dwóch plus L1 z health potion. Ot rozbudowujesz postać pod jakikolwiek dmg + wysysanie zdrowia i energii z mobków a w czasie walki trzymasz tylko wciśnięty kwadrat i się samo walczy :laugh:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...