Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Figuś napisał:

Pamiętam, ostatnią grą którą na PC w pudełku kupiłem był pierwszy Titanfall na trzech płytach, półtorej godziny instalacji i gra po półtora miesiąca zdechła na tej platformie XD

Trzeba było brać na xone, po tylu latach nadal ludzie w to grają. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, lpcl napisał:

Trzeba było brać na xone, po tylu latach nadal ludzie w to grają. 

Nie miałem wtedy Łoniaka, a miałem na tamte czasy mocnego kompa i świetną ekipę z BF3, niczego nie żałuję.

Po zakupie XO było forumkowe granko w cycki i upadek m.in. z @blantman

Ci co teraz grają na XO to już sami wymiatacze i znają sie nawzajem i przez to próg wejścia jest w ciul wysoki

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Figuś napisał:

Nie miałem wtedy Łoniaka, a miałem na tamte czasy mocnego kompa i świetną ekipę z BF3, niczego nie żałuję.

Po zakupie XO było forumkowe granko w cycki i upadek m.in. z @blantman

Ci co teraz grają na XO to już sami wymiatacze i znają sie nawzajem i przez to próg wejścia jest w ciul wysoki

Akurat mój kuzyn gra sam więc nie jest tak źle, chociaż wiadomo, że sporo ekip ale to jak w każdym fpsie po paru latach. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Ukukuki napisał:

Bardzo dobra cena jak za taki zestaw. Gdzie to? 

 

W neonecie, przed świętami wrzucili taki zestaw w tej cenie, ale później okazało się że to był błąd po ich stronie. Z tym że zamiast od razu poinformować o błędzie z ich strony, anulować zamówienie i odesłać hajs, zaczęli wysyłać inne zestawy z cyberpunkiem i kodem na 90 dni plusa - ktore chyba faktycznie miały tyle kosztować. Poszła reklamacja na niezgodność towaru z umową i po wymianie kilku maili dosłali resztę zamówienia.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...