Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq
19 minut temu, dee napisał:

 

@suteq jak u Ciebie z miejscem na szaleństwa z OQ?

No dopóki się nie przeprowadzę to jest tak na styk bym powiedział. Jak przesunę fotel to mam tak 2x2 miejsca żeby raczej swobodnie się poruszać podczas gry bez obawy że wypierdolę w jakiś mebel. xd

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Na razie wystarcza ale grałem tylko w Beat Saber jak na razie z takich większych gier. Może inne wymagają więcej miejsca albo trzeba się więcej ruszać ale przed skorzystaniem z gogli można wyznaczyć sobie bezpieczny obszar i jak się zbliżysz to będzie ostrzeżenie w grze. Jak masz 2x2 wolnego miejsca to imo powinno być ok. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.05.2021 o 19:32, Starh napisał:

 

 

 

fCs5SHN.jpg

 

Plakaty na metalu (na pewno nie ostatni zakup w displate - rewelacyjna jakość, świetne arty) do pokoiku :sir: Lki 67.5cm na 48 cm

92Vh4k5.jpg

 

 

  Ukryj zawartość

KgHh6cc.jpg

 

6YXGUOI.jpg

 

Pi0anQt.jpg

 

 

Ja mam na tej stronce chyba z 30 w ulubionych. Swietnie to wyglada plus mocowanie to kolejne dobre rozwiazanie bo w kazdej chwili mozesz zmienic uklad, jak i poziom. Rewelacja.  Daj cynka jak zamocujesz :ohboy:

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Square napisał:

Kusi, żeby coś kupić, bo wyglądają mega i jeszcze dzisiaj jest promocja -25%.

Polecam!

cena może i spora, ale jakość pierwsza klasa! Dodatkowo można sobie po umiejscowieniu magnesów łatwo modyfikować układ etc.

 

Naprawdę polecam :) ja kupiłem matowe, ze względu na nasłonecznienie saloniku.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SebaSan1981 napisał:

20210517_193150.thumb.jpg.2dfbd7a401928492a217960b28d06fad.jpg

 

Efekt Masy Trylogia.

Nie grałem w pierwsze trzy części, jedynie w Andromedę zatem ta seria jest dla mnie nowa.

Chciałem jeszcze zakupić Podwodność Poniżej Zera ale gra się wyprzedała momentalnie i muszę poczekać kilka dni :nyam1:

Gdzie dorwałeś wersję z taką piękną i czystą okładką, nieskalaną jebanym znacznikiem PL?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...