Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, darkos napisał:

  

 

Przede wszystkim o wiele wygodniejszy, jak dla mnie to 5x lepszy niż te mico joycony. Lepiej siedzi na switchu. Ja dzięki split pad nareszcie mogę grać mobilnie bo na joyconach nie dałem rady.

 

Jak takie dobre, to sam muszę poszukać, bo na joyconach nie da się grać...

Odnośnik do komentarza

PlayStation 5? Towar deficytowy, wiele osób musiało zginąć walcząc o sztukę dla bishonena. [*]

11 godzin temu, Shen napisał:

Nawet nie wiedzialem, ze jest takie fajne wydanie, musze sprzedac steelbooki do 2 i 3 i to sobie sprawie :obama:

 

Nie wydasz fortuny, bo nówki tej trylogii latają po 2 stówki. ;) 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Czoperrr napisał:

Taki trojpak jest też na Xboxa? Szukałem i wyglądało na to, że jest w pojedynczym pudełku.

 

Mam na Xboxa, trzy płytki w jednym pudełku. Plus taki, że to są najnowsze, uaktualnione wersje gier i całość instalacji leci z płyt, nie ma żadnego dociągania danych z sieci. Przynajmniej z tego co pamiętam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minutes ago, GearsUp said:

 

Mam na Xboxa, trzy płytki w jednym pudełku. Plus taki, że to są najnowsze, uaktualnione wersje gier i całość instalacji leci z płyt, nie ma żadnego dociągania danych z sieci. Przynajmniej z tego co pamiętam.

Dzięki. Na xboxie i tak pobieram najpierw gry przez aplikację zanim dojdzie płyta to nie muszę nic instalować.

Odnośnik do komentarza

Ależ się dziś nabiegałem za tym sztosem. Kolo w RTV, spytany o dostępność, wklepał tytuł w komputerek po czym beztrosko stwierdził że w całym Trójmieście nie mają ani jednej kopii. Dopiero w czwartym odwiedzonym przeze mnie Media Markcie chłop z obsługi dał mi ostatnią kopię z szafki pod kluczem. :dynia: :obama: Nie wiem czy gierki From trafiły do tak szerokiego mainstreamu, czy może na cały Gdańsk wysłali jedną paletę, ale cieszę się że po całym popołudniu polowań udało mi się dorwać to dzieło. 

 

IMG_20220305_191606.thumb.jpg.493a6234ad5ca7d12d03a85b2c170d79.jpg

  • Plusik 8
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.03.2022 o 16:47, Lord Protector napisał:

Dużo lepszy ten spli pad od joy conów? sztywniej siedzi? 

 

W dniu 4.03.2022 o 22:16, SnoD napisał:

 

Jak takie dobre, to sam muszę poszukać, bo na joyconach nie da się grać...

 

Tak jak pisali poprzednicy, różnica jest naprawdę kolosalna. Gdy pierwszy raz zacząłem grać na zwykłym Switchu, to byłem szczerze załamany, bo ręce i palce męczyły mi się po raptem 10 minutach. Ze Split Pad Pro jestem w stanie grać spokojnie nawet kilka godzin. To jest must-have jeśli chodzi o Switcha w moim odczuciu.

 

Nie najgorsze oferty są na Amazon.pl (~187zł z wysyłką). Można tam znaleźć również twarde etui przystosowane właśnie dla konsolki ze split padem, np. od tomtoc.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Coś na Switcha, najbardziej cieszę się z kolekcjonerki Metroida w cenie zwykłego wydania.

 

C68964E5-FA5A-4DAC-B4D4-029C291A3A34.thumb.jpeg.3ec183cd9531c13e9aea4ffc5409490f.jpeg

 

48896D87-89B8-4DC7-8A71-B0E31FB23BA5.thumb.jpeg.ec49f6ce847dfb5c321bc85ab744d5c7.jpeg
 

A tutaj coś do zabawy. Mój pierwszy PC to Pentium MMX200, 32MB, S3 i dysk niecałe 4GB do którego z czasem dostałem Voodoo1 4MB. Tutaj baza pod złożenie najmocniejszej konfiguracji pod socket S7 (pentium1). Komputer ma 166MMX, 32MB SDRAM, dysk 2,6GB i Ati 2D. Na zdjęciu dodatkowo MMX233 i voodoo 1. Chciałem kupić dwójkę ale kosztuje 500 zł. Do tego w drodze dwie kości po 64MB SDRAM 66, dwie karty CF po 8GB (można powiedzieć pradziadek SSD). Zastąpią dyski twarde, prędkość odczytu na obecnym dysku to jakieś 4MB/S z karty powinno być coś koło 20MB. W reklamówce drobiazgi które wygrzebałem na strychu u rodziców a będą mi potrzebne. Dodatkowo znalazłem 4 komputery z różnych epok - Pentium 4, pentium 3, pentium 2 oraz 486. Kompletnie o nich zapomniałem. 
 

Teraz zostało mi polowanie na Voodoo 2 które świetnie się sprawdzi z 233MMX. 
 

 

 

5A25D235-7299-4129-9D51-92F1F18ADA20.thumb.jpeg.d41a0f2c7bdf6678a8edf4fa9c842b3e.jpeg
C6C73B4A-6140-4C5E-B69A-D86AA9BCBF49.thumb.jpeg.cec0f80a7797a15175477cf6aeb4842b.jpeg

58F7F218-CDE1-49D4-9BF8-DFA42A018A95.thumb.jpeg.425c223758bfcd68cffd105c18d671bd.jpeg

  • Plusik 7
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mejm napisał:

Sprawdz specyfikacje plyty, nie wszystkie lykaly MMX233. Ja nie zrezygnowalem z hdd, jakos nie pasuja mi nowoczesniejsze bebechy w retrokompach, ale co kto lubi.

 

Jak uruchomisz to voodoo 1 to daj znac, bede mial pytanie.


Ta wspiera, z tego co wiem wystarczy wsparcie dla MMX i wszystkie procki z tej serii będą działać. Co do HDD technologia CF jest z tamtych czasów tylko była mega droga dlatego stosowano ją tylko w przemyśle i ewentualnie przez osoby które miały większe fundusze na PC. Spoko dam znać tylko czekam na kabel VGA. W domu okazało się ,że wszystkie monitory jakie mam mają ten przewód na stałe. A nie chce kineskopowego monitora brać na mieszkanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Daro^^ napisał:

Zamówiłem sobie dzisiaj switcha wersję lite bo taka zmieszczę do kurtki. I pytanie teraz od czego zacząć chodzi mi po głowie animal crossing jakiś Marian lub kirby

Zamówiłeś Nintendo i nie wiesz w co chcesz zagrać? :reggie:

 

Na początek Super Mario Odyssey oraz Zelda BOTW. Masz masę godzin grania w  okolicach oceny 9+ 
 

Jakby co później możesz np zaatakować Luigi Mansion 3, Paper Mario, Donkey Konga. 
 

Te 5 gierek to z 200h grania, na długo ci starczy. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Daro^^ napisał:

No pracuje jako kierowca 8h dziennie ale czasami jeździmy we 2 więc można pograć kilka h emoji6.png myślałem właśnie nad Mario ale nie wiem czy 3d world Galaxy czy odysee . Zelda raczej nie dla mnie . Lubię platformówki i głównie dla tego się zdecydowałem

3D World (z zajebistym Bowser Fury) , Galaxy (ze składanki) czy Odyssey to mega dobre gry i kozackie platformówki. Co weźmiesz na start to będzie Pan zadowolony. 
 

Z platformówek to koniecznie jeszcze 

- Doneky Kong TF

- New Super Mario Bross Switch

- Super Mario Sunshine (składanka Mario) wg mnie mocno niedoceniona cześć (obecnie kapitalny  Bowser Fury mocno na nim bazuje),

- Super Mario 64 (skaldanka Mario). Klasyka platformówek 3D. Obecnie może być dla niektórych deko ciężka i drewniana, ale dalej ma tony miodu w sobie 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...