Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Pupcio napisał:

Poszedłem po piwo Makłowicza a wleciał resistance do koszyka jeszcze :nosacz3: za 20 ziko żal było nie kupić a przez to że @Mejm ostatnio grał chętka żeby w końcu ograć wróciła, teraz tylko muszę iść do ziomka po ps3 bo moje kaput :nosacz2:

 

278140179_494963425445461_6358351892005858812_n.jpg

Widok z okna taki, że nie dziwne, że młody w gierki ucieka :lapka:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Nie jest tajemnicą, że mam najlepszy gust na forum, ale jego rozpiętość i eklektyczność sprawia, że tylko koneserzy wysmakowanej elektronicznej rozgrywki są w stanie go docenić. :lapka: 

 

Vesir? Konsolarz i ukryta opcja blacharska. W latach 00' byłbyś moim najlepszym kumplem na osiedlu do grania w herołsy, warcrafty i kanter strajki po lanie lub na bootcampie :cool:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Wredny napisał:

Kuźwa, sprawdziłem te Broken Bond no i cena od 120 do 200zł:obama:

Chyba sobie daruję :D

 

Czy wszystkie gry które kupujesz są wstecznie kompatybilne z XS czy kolekcjonujesz dla sportu?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Czy wszystkie gry które kupujesz są wstecznie kompatybilne z XS czy kolekcjonujesz dla sportu?

 

Nie wszystkie, bo gdy kupiłem X360 nie muszę się już ograniczać :lapka:

 

Godzinę temu, ASX napisał:

coś mi się wydaje że za moment Wredny przebije moją kolekcje pudełek z Xboxa 360 :obama: albo już to zrobił.

 

Wstawisz zdjęcie całej kolekcji?

 

Na chwilę obecną 51 pudełek, numer 52 w drodze, jak dotrze to pstryknę focię :hi:

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wredny napisał:

Kolejna porcja staroci spod znaku "Only for XBOX360", tym razem w całości japońska.
Widać, że MS mocno próbował podlizać się małym, żółtym ludzikom, bo takich skośnych eksów jest na tej konsoli prawdziwe zatrzęsienie.
Najbardziej cieszy upolowanie Lost Odyssey w stanie praktycznie idealnym za śmieszne 45zł na allegro lokalnie :wub:

179152710_japoszczyznanaX360.jpg.0bf7b7d7c1ced3bb19be0b33028c5296.jpg2125689954_japoszczyznagrzbiety.jpg.bb153df3d13b882ed8c51e1302c07379.jpg

 

Za czasów X360 Lost Odyssey można było za 20-30 zł w folii kupić. Ninja Blade mam w folii jeszcze, liczyłem, że może trafi do wstecznej kompatybilności, ale niestety nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...