Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

20230419_185359.thumb.jpg.9d2ac45701019a8b6f46880cf07fd4f7.jpg

 

Legasy Hogwartu. Można powiedzieć w końcu! Troszkę późno ale ostatni miesiąc miałem zajebany robotą plus urlop że jakiekolwiek zakupy growe odeszły na dalszy plan. No ale jest, będzie ogrywany wspólnie z kobitą bo oboje jesteśmy fanami HP. Czas zatem wystrugać rożdżkę z prącia jednorożca i ku przygodzie!

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.04.2023 o 22:02, Suavek napisał:

Ile dałeś? Bo obecnie widzę 200zł. Tymczasem u wydawcy z uwzględnieniem transportu i podatku wychodzi około 220zł. A oni wysyłają paczkę kurierem DPD tak bezpiecznie zapakowaną (pudło, gąbki na każdy róg itp.), że nie ma prawa nic się uszkodzić.

No szacunek za pakowanie

20230421_110844.thumb.jpg.38d0ec8f3972ccc49ad1a1042dfcc063.jpg20230421_110949.thumb.jpg.6e31052ae368e9e6ad10c9d2c735cba1.jpg

  • Plusik 7
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, SpacierShark123 napisał:

Nareszcie udało mi się za fajne pieniądze nabyć snes-a mini i od paru dni ogrywam mocno Chrono Trigger ( pierwsze podejście ) , do tego uzupełniłem trochę kolekcje i w sumie za wyszło mi że za darmo dostałem Castlevanie na nds . No i na promce wpadł Saints row ze względu na to że mocno siadły mi poprzednie części ale tutaj po 5 minutach mam już tego łajna dość.

 

 

 

 

Na SNES mini nie ma Chrono Triggera. Chyba, że dogrywałeś sobie do niego soft i romy.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, GearsUp napisał:

 

 

Na SNES mini nie ma Chrono Triggera. Chyba, że dogrywałeś sobie do niego soft i romy.

Dograłem swoje rom-y (minutka roboty) , mimo posiadania wersji NDS chciałem sprawdzić spolszczoną wersje SNES. Wybrane gry przed nintendo kompletnie mi nie siadają , więc wleciały jeszcze platformery pokroju Earthworm jim i Tiny toon.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, GearsUp napisał:

Chyba najlepsza maszynka na dzień dzisiejszy do ogrywania starszych gierek z NESa i SNESa. Padziochy sztos i minimalny input lag. No i kompletna cisza. W NES mini za krótkie kabelki mają te pady. Jakbym wiedział jakie to ceny dzisiaj ma to kupiłbym kilka sztuk :sapek:

Jedyne czego mi brakuje to sleep mode jak w nowoczesnych konsolach. Bym mógł odpalić giereczke od momentu w którym skończyłem jednym guzikiem ale to błachostka , jako że nigdy nie miałem snes-a to naprawde fajnie się sprawdza te giereczki. No i tak jak nes potrafi straszyć graficznie to tutaj do dzisiaj ślicznie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, SpacierShark123 napisał:

Jedyne czego mi brakuje to sleep mode jak w nowoczesnych konsolach. Bym mógł odpalić giereczke od momentu w którym skończyłem jednym guzikiem ale to błachostka , jako że nigdy nie miałem snes-a to naprawde fajnie się sprawdza te giereczki. No i tak jak nes potrafi straszyć graficznie to tutaj do dzisiaj ślicznie to wygląda.

 

No tak ale sejwować można w każdym momencie. Ja dla lepszej wczutki nigdy nie robię w takich grach save w środku planszy tylko zawsze np na początku lvla żeby było jakieś wyzwanie :shotgun:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, GearsUp napisał:

 

No tak ale sejwować można w każdym momencie. Ja dla lepszej wczutki nigdy nie robię w takich grach save w środku planszy tylko zawsze np na początku lvla żeby było jakieś wyzwanie :shotgun:

No ja podobnie zapisuje grę bezpośrednio w grze , nie przemawia do mnie opcja resetu i zrobienia save state . Boli też że niemogę zrobić resetu z kanapy a muszę podchodzić cały czas do konsolki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...