Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki @Suavek za info :boomer:

 

IMG20230331220500.thumb.jpg.0c733d813b56ffce0663b444ebce4814.jpg

 

Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje. Lubię te serię, chociaż przyznam, że nie grałem nigdy w dwójkę, ale planuję nadrobić na Switchu, mimo że mam (a raczej żona :rolleyes:) pudełko z oryginałem na PC. No i po tym jak ograliśmy we dwójkę część trzecią na PS4, teraz czekamy z żoną na 4kę :problem:

No i chętnie liznę trochę lore z tego pięknego wydania. Za taką cenę grzech było nie wziąć.

Zamawiałem z allegro jakby kto pytał i przyszło w idealnym stanie, zapakowane w kartonik i foliopak. Polecam i jeszcze raz dzięki :hi:

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.03.2023 o 22:33, Luqat napisał:

Dzięki @Suavek za info :boomer:

 

IMG20230331220500.thumb.jpg.0c733d813b56ffce0663b444ebce4814.jpg

 

Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje. Lubię te serię, chociaż przyznam, że nie grałem nigdy w dwójkę, ale planuję nadrobić na Switchu, mimo że mam (a raczej żona :rolleyes:) pudełko z oryginałem na PC. No i po tym jak ograliśmy we dwójkę część trzecią na PS4, teraz czekamy z żoną na 4kę :problem:

No i chętnie liznę trochę lore z tego pięknego wydania. Za taką cenę grzech było nie wziąć.

Zamawiałem z allegro jakby kto pytał i przyszło w idealnym stanie, zapakowane w kartonik i foliopak. Polecam i jeszcze raz dzięki :hi:

 

Jest cokolwiek z 1 czy 2?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Suavek napisał:

Tyle co nic. Raczej D3.

 

 

A wariat jeszcze zeldy nie zaplusował? Dziwne.

 

Bo rzadko tu zaglądam. Nie zbieram żadnych artbooków, steelbooków, czy innych mamutów, ale jeśli ktoś lubi to czemu nie. Wystarczą mi zwykłe switchowskie pudełka, mam na razie niewiele, bo trochę ponad 20 gier, a parę dni temu wleciały do kolekcji: nowy Kirby 2D i Pikmin 3 :)

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Diofield za 6 dyszek od Zuzagry, chyba jakiś pricebug mieli bo na allegro obniżyli cenę tej gry do 160 a na swojej stronie do 60 i zaraz po moim zamówieniu zmienili status towaru na niedostępny. Także szacunek się należy temu sklepowi, że nie anulowali zamówienia tylko wysłali giereczkę.

 

Ender Lilies - na to bardzo polowałem i w końcu pojawił się na allegro jakiś nowy zawodnik z samymi importami z playasia (polecam przejrzeć ofertę) - https://allegro.pl/uzytkownik/Tokyo_Toybox

 

 

image.thumb.jpeg.b0c78e808b0aa709522e9c9c374890de.jpeg

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, devilbot napisał:

te toy story na mega drive to było niesamowite osiągnięcie w programowaniu na ten sprzęt, zwłaszcza sekcje jeżdżone, gość który nad nim pracował ma kanał na youtubie i pokazuje rożne sztuczki programistyczne z mega drivea i nie tylko:

 

 

Zasuskrybowane. Fajny material:lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...