Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Assassins_78 napisał:

...to nie Zelda, ale też jest zajebiście :)

 

eWVNoJ8.jpg


najlepszy post na stronie, ile fantastycznych gier na jednym obrazku :obama: swoją drogą - podłączasz PS3 pod 4K czy masz dedykowany telewizor?

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, jar3czek napisał:

Standardowo Zelda, do tego kilka tytułów do ogrania/na półeczkę, Grip + Case do Switcha i zaległy Steam Deck kupiony podczas promki (na którym gram dużo więcej niż planowałem i z którego zakupem niepotrzebnie się wstrzymywałem):

SZj9f4q.jpg

6j5Om2M.jpg

rGMSNhP.jpg

oFNIhBQ.jpg

Jakie ustawienia dla gothica ?

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, XM. napisał:

Jakie ustawienia dla gothica ?


Parę modów (trzeba do tego zmienić wersję gry w steam na beta z obsługą steam workshop i później w samym workshop w chyba społeczności gry wyklikać dane mody, nie trzeba się bawić z żadnymi plikami ręcznie) do usprawnienia gameplayu i natywnej obsługi pada + własny układ dodatkowych klawiszy do quick save i quick load (powinno go znaleźć w układach społeczności po takiej nazwie jak na screenie.
Dorzucam też ustawienia tych modów w samej grze, bo już nie pamiętam które to default, a które opcje zmieniałem. Do graficzki w DX11 trzeba tylko jeszcze dodać dodatkowy DLL w trybie pulpitu, ale to już szczegóły mogę na priv podrzucić albo w innym temacie na forum.

Screeny z configiem Steam/gry:
https://imgur.com/a/kJpwqQx 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Oj ta Zelda troszkę będzie miała sprzedaż, jak nawet w kraju ekosystemu xbox takie zainteresowanie. Dziś np była taka kolejka na nocną premierę w PB - jakieś kilkaset osób…

 

 

75CF876E-1EE5-4F43-BADB-C99EED879DFD.png

Oj ta Zelda troszkę będzie miała sprzedaż, jak nawet w kraju xboxa takie zainteresowanie. Dziś np była taka kolejka na nocną premierę w PB - jakieś kilkaset osób…

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...