Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem nie dawno wydany piękny ilustrowany katalog konsol. Sama okładka z fakturą pada od NESa jak rzeczywisty robi robotę. W środku jakość zdjęć to topka. Szczerze polecam każdemu fanowi retro i nie tylko. Do tego w pakiecie wziąłem książę Kluski.
IMG_0148.thumb.jpeg.f5f69259275cdf0082701371ada19e8a.jpeg
IMG_0149.thumb.jpeg.762650d0c4d7ff91058b57b7b1ac03f0.jpeg
IMG_0150.thumb.jpeg.d7eb94d7cf45315ae57a9b07003ed711.jpeg
Szukałem kiedyś ile kosztuje ale nigdzie nie było info . Ile dałeś?

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Snake_Plissken napisał:

Przyszedł dzisiaj.
Pierwsze wrażenie - jaki on wielki, jaki ekran duży, jaki wygodny. :banderas:

Drugie wrażenie - SONY, wy chuje, że nie daliście tutaj opcji streamingu z chmury PS+ Premium. :reggie: Toż to byłby hit sprzedażowy bo urządzenie cudownie leży w rękach a ekran pozytywnie zaskakuje. Są aktualizacje urządzenia i pada (!), więc jest szansa, że w przyszłości pójdą po rozum do głowy.

 

I samo Remote Play działa w moim przypadku świetnie - w tej chwili testuję na FF XIV, żeby sprawdzić jak będzie się zachowywał podczas grania w grę online i jeszcze w innej sieci jak jest podłączony.

 

Czekaj, czekaj...ten sprzęt służy tylko do streamingu ze stacjonarnej konsoli? Bez możliwości subskrypcji? xD

Niezły żal, tematu nie śledziłem, ale wydało mi się oczywistym, że to również sprzęt do grania w chmurze.

Sony to jednak stan umysłu.

 

Anyway, udanego użytkowania, daj znać jak się sprawuje po dłuższym czasie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...