Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Ukukuki napisał:

Najbardziej jestem zadowolony z gry Z od Bitmap Brothers. Uwielbiam tą gierkę, ma tak cudny pixel art i humorek. MDK również świetna gierka, udało mi się to skończyć jako dzieciak więc nie może być zbyt trudna. Soul Reaver, wiadomo klasyk. A Blade Runner rozwalał czachę w latach 90 jak odkrywało się przy ponownym przejściu ,że nie jest to liniowa przygodówka. Jestem mega zadowolony z takiego uzupełnienia kolekcji big boxów. Painkiller wpadł przy okazji, nie mam zachodniego wydania a podobno miało jakościowo lepsze filmiki. Reszta to gratisy do zamówienia, nie takie złe nawet. 

 

A reszta do poczytania, szczególnie polecam retro CDA, mega się zaskoczyłem jakie to jest dobre. Halo Legends? Część odcinków dobra a części lepiej żeby nie było :reggie:

F093C207-2216-4374-B39F-FBAA08A52011.thumb.jpeg.44e2a0df5bb5834b6532fe73dbf70239.jpeg
 

 

 

Z fajny tytul ale troche niedoceniony (i moge sie nie dziwic, rozgrywka byla slamazarna i powtarzalna). W SS dostal chyba 65% ale i tak z jakiegos powodu sie szarpnalem na oryginal (moze bylo demo, nie pamietam). Tylko nie podoba mi sie nazywanie uwczesnej grafiki "pixel artem", po prostu ona tak wtedy wygladala i nie byla specjalnie stylizowana.

 

BR, SR i MDK w takim stanie git. Fajny strzal.

Odnośnik do komentarza
23 minutes ago, Ukukuki said:

Najbardziej jestem zadowolony z gry Z od Bitmap Brothers. Uwielbiam tą gierkę, ma tak cudny pixel art i humorek. MDK również świetna gierka, udało mi się to skończyć jako dzieciak więc nie może być zbyt trudna. Soul Reaver, wiadomo klasyk. A Blade Runner rozwalał czachę w latach 90 jak odkrywało się przy ponownym przejściu ,że nie jest to liniowa przygodówka. Jestem mega zadowolony z takiego uzupełnienia kolekcji big boxów. Painkiller wpadł przy okazji, nie mam zachodniego wydania a podobno miało jakościowo lepsze filmiki. Reszta to gratisy do zamówienia, nie takie złe nawet. 

 

A reszta do poczytania, szczególnie polecam retro CDA, mega się zaskoczyłem jakie to jest dobre. Halo Legends? Część odcinków dobra a części lepiej żeby nie było :reggie:

F093C207-2216-4374-B39F-FBAA08A52011.thumb.jpeg.44e2a0df5bb5834b6532fe73dbf70239.jpeg
 

CEE7BB50-FBCA-42C0-B652-90EEAD7E3653.thumb.jpeg.8564737627d42807dbbafa4a7b1f53a3.jpeg

Soul Reaver. Jak ja muszę w to zagrać...

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Mejm napisał:

Z fajny tytul ale troche niedoceniony (i moge sie nie dziwic, rozgrywka byla slamazarna i powtarzalna). W SS dostal chyba 65% ale i tak z jakiegos powodu sie szarpnalem na oryginal (moze bylo demo, nie pamietam). Tylko nie podoba mi sie nazywanie uwczesnej grafiki "pixel artem", po prostu ona tak wtedy wygladala i nie byla specjalnie stylizowana

 

Z dzisiejszej perspektywy jest to pixel art, tak samo Metal Slug. Co do Z, gierka świetna ale wyszła w 1996 roku o jakieś 2 lata za późno. 

Odnośnik do komentarza

Kilka lat temu przeszedłem Z we "współczesnym" wydaniu i niestety gra mi się nie podobała. Nie pamiętam za dobrze oryginału, poza faktem, że w niego grałem za dzieciaka, ale ten 'komórkowy' port na Steam był bolesny. Strasznie powolna gra z kiepskim pathfindingiem jednostek, w której utrata przewagi właściwie jest równoznaczna z przegraną. Z tego co czytałem dużo tych elementów jest bolączką właśnie tej spartalonej wersji, zaś oryginał był dużo bardziej grywalny.

Odnośnik do komentarza

Test Drive Unlimited (razem z Project Gotham Racing 4) to były chyba najlepsze arcadowe ścigałki z ery sprzed Forza Horizon. Zresztą do dziś PGR4 to dla mnie najlepsza arcadowa ścigałka ever - niesamowity model jazdy, fantastyczna grafika i muzyka, świetne trasy. No i nie było tego obrzydzonego mi do granic możliwości otwartego świata. Szkoda, że seria jest zaorana i nigdy już nie wyjdzie PGR5

Odnośnik do komentarza

W TDU grałem na kompie, mnóstwo godzin spędziłem przy tej grzej. Dawała niesamowitą frajdę z jazdy autami i motocyklami jak się trochę pogrzebało w ustawieniach. Za to druga część była już kiblem kompletnym, paskudny model jazdy i spadki FPS, które nie dawały grać. Do tego otoczka ubrankowo-gadżetowa. Grałem w wersję na PS3, może na innych platformach było lepiej.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Suavek napisał:

Kilka lat temu przeszedłem Z we "współczesnym" wydaniu i niestety gra mi się nie podobała. Nie pamiętam za dobrze oryginału, poza faktem, że w niego grałem za dzieciaka, ale ten 'komórkowy' port na Steam był bolesny. Strasznie powolna gra z kiepskim pathfindingiem jednostek, w której utrata przewagi właściwie jest równoznaczna z przegraną. Z tego co czytałem dużo tych elementów jest bolączką właśnie tej spartalonej wersji, zaś oryginał był dużo bardziej grywalny.

No nie wiem czy duzo bardziej grywalny. Oryginal jest slamazarny, kuleje znajdowanie sciezek, pojawiaja sie jakies dziwne zwolnienia animacji. No i jest masa mikrozarzadzania. Ale co by nie mowic, jest gra bardzo oryginalna, niewiele wyszlo klonow (a szczerze to nie znam zadnego).

 

22 godziny temu, Ukukuki napisał:

Z dzisiejszej perspektywy jest to pixel art, tak samo Metal Slug

Metal Sluga nigdy bym nie nazwal pixelartem.

 

Bitmap Brothers to w ogole mieli w ch.uj rozpoznawalny styl. Ja sie, jeszcze nieswiadomie, pierwszy raz z nimi spotkalem przy Xenon 2 megablast na moim 286. Dalej Cadaver w ktorego nie umialem grac. No i chorowalem na Gods juz wymienione bo ta duza postac robila. Fajne studio, dobrze wspominam.

 

I koncze oftopa. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...