Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Labtec napisał:

Poké najlepsze jak się nie ma za dużo czasu na granie i się odpala coś na 5-10 min. sesyjki także lepsza inwestycja niż złoto 

 

Warte więcej niż twój Switch, ale muszę zapytać ILE?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Labtec napisał:

Podsumowanie ostatnich zakupów 

 

Zacznijmy wiec od upgrade z Lite na OLED-a, choć Lite nadal zabieram do pracy to OLED świetny pod kołderkę w domu

 

IMG_20220706_163440.thumb.jpg.f3c2a3c7a33423aa9b9e2ec941595eb8.jpg

 

Kilka nowych gierek tez wpadło 

 

IMG_20220706_163307.thumb.jpg.7f9fec8589ad88cbc4e9118ee5103317.jpg

 

Poké najlepsze jak się nie ma za dużo czasu na granie i się odpala coś na 5-10 min. sesyjki także lepsza inwestycja niż złoto 

 

IMG_20220706_163404.thumb.jpg.2bcd14f40c11874c4a30c9a30caf806d.jpg

 

PC master race tez dostał upgrade

 

IMG_20220706_163520.thumb.jpg.c51d4f8db2ac2ed040bdacd74af6b5c6.jpg

 

IMG_20220706_163557.thumb.jpg.eaa77ecc0e5d475ee85b80d66f066efa.jpg

 

Battle Station na zimę gotowe 

 

IMG_20220611_175326.thumb.jpg.6046bcb0c755a8d4e96b0bfd0cd182f1.jpg

 

bonus:

  Pokaż ukrytą zawartość

ale to jest piękne combo :banderas:

 

IMG_20220607_071613.thumb.jpg.41cf21963bebcf25158612ea86219088.jpg

 

 

Pamiętam jak kiedyś kupiłem nówkę poki White 2 za jakieś śmieszne 80 zł, a parę miesięcy później stały chyba po 400 zł. 

 

Ile teraz takie białe kruki?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, SnoD napisał:

 

Pamiętam jak kiedyś kupiłem nówkę poki White 2 za jakieś śmieszne 80 zł, a parę miesięcy później stały chyba po 400 zł. 

 

Ile teraz takie białe kruki?

Biblioteka DS to chyba najdroższa z „nowszych” konsol do kolekcjonowania. Sam zbieram kolekcje gier i sam chrono trigger przyfarciłem za 115e bo reszta stała sporo drożej , teraz szukam snake eater na 3ds którego kiedyś nabyłem za 80zł a teraz nawet ciężko go na aukcjach w NL zobaczyć a jak się pojawia to z ceną okrutną.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Nie kapuję totalnie dlaczego - mnóstwo z tych gier sprzedało się w milionach, a sam ds w 150mln. Te gry powinny latać za grosze jak tytułu na PS2. :(

Myślę ze większość się sprzedała w azji a tam pewnie taniej by się dostało gierki z dsa

Edytowane przez oFi
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Yap napisał:

Rowniez probuje to dorwac, ale mimo iz sa na brytyjskim Ebay’u na peczki to ceny sa po prostu po-je-ba-ne (£70-£200).

Ogólnie różnica cen między krajami przeraża . Ostatnio szukałem do kolekcji Soul Reaver 2 i w NL poniżej 50e nigdzie nie ma a na ebayu już za 17e wyrwałem . Snake eater widzę za +/- 80e ale ostatnio tyle gier nabrałem że jednak czekam na lepszą okazje . 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Square napisał:

Też około growy zakup. Zacząłem czytać online, ale stwierdziłem, że warto mieć wydanie fizyczne. W sierpniu drugi tom ma być to wezmę na premierę.

Szkoda tylko, że taka zwykła okładka z gry, a nie jedna z tych alternatywnych rysowanych.

IMG_20220707_134550.jpg

 

Dobre to? Daj koniecznie recenzje jak przeczytasz, bo ostatnia seria na podstawie gry, którą czytałem i skłonny jestem polecić to Splinter cell (z pierwsza częścią dziwnie przełożoną na tytuł kolekcjoner [wtf?]).

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wredny napisał:

 

#LegendarneCrapyNiemiecOrazReszta

Dzisiejsza zakupowa wrzutka to przede wszystkim tzw legendarne crapy z siódmej generacji, czyli Mindjack i Ride to Hell Retribution na PS3 (to drugie nawet w folii i sam nie wiem, czy odważę się ją kiedyś ściągnąć).
To strasznie złe gry z czasów, kiedy crap nadal był pełnowartościową produkcją, a nie bezmyślnym klikadłem z komórek i z łatwym zestawem trofeów/aczików.
Jakoś zawsze te dwa tytuły chodziły mi po głowie, żeby samemu przetestować, jak spyerdolonymi kasztanami faktycznie są. 

498225297_MindjackRidetoHellRustler....jpg.8d3d6c98a7a266f8935b0b2b6dcfa42e.jpg

Rodzynek na PS5, czyli Rustler to "średniowieczne GTA" robione przez naszych rodaków, które też chciałem sprawdzić od momentu, jak usłyszałem o tym projekcie.
AWAY Survival Series ma mieszane opinie, oceny raczej średnie, ale takie Ancestors: The Humankind Odyssey też było jechane za powtarzalność, a ja gierkę uwielbiam.
Ten tytuł, ironicznie nazywany "symulatorem latającej wiewiórki" od pierwszych zapowiedzi mnie intrygował i sam chętnie się przekonam, jak to z nim faktycznie jest.
Skoro już przy symulatorach zwierzaków jesteśmy...
Goat Simulator the Bundle to pierwsza część popyerdolonej (i w sumie dość crapowatej) gry o zabawie fizyką i choć mam cyfrę, a nawet zakupiony komplet dodatków to nie mogłem się powstrzymać przed nabyciem pudełka do kolekcji - zwłaszcza przy okazji zbliżającej się premiery części... trzeciej (tak, ominęli dwójkę - tacy z nich jajcarze).

Dwie trylogie zremasterowanych hiciorów budzą odmiennie skrajne emocje - Crysis ludzie chwalą, a mi od dawna marzył się remaster jednych moich ulubionych serii FPSów, więc musiałem to mieć i obiecuję trzy kolejne platynki na profilu (oryginały już są).
Z kolei grand theft auto trilogy jest raczej krytykowane za dziwne porty, ale grając chwilę w San Andreas na XSX znów bawiłem się jak lata temu, więc musiałem mieć cały komplet.
Co prawda powinienem to kupić na XBOXa, bo wersja na PS4 nie ma upgrade'u do PS5, ale jakoś tak mam z multiplatformami, że wolę grać w ekosystemie PlayStation.
Monstrum to ciekawy, indyczy rogue-like-horror, ale niestety wbiłem się na niemiecka okładkę (moja wina, opisane było dość jasno i nawet real foto było), więc jakoś będę musiał przeżyć to paskudztwo w kolekcji (chyba jedyne na ponad 600 gier).
No i ostatnie pudełko - Open Country - połączenie DayZ z theHunter Call of the Wild - survival z polowaniem na zwierzaczki.
U nas tylko w cyfrze, ale znajomy sklepik czasem sprowadza takie perełki zza granicy, więc mam to piękne, amerykańskie wydanie. 

 

415685953_Mindjackitpgrzbiety.jpg.c0804ffc3277174b86ee7e35c3d557bc.jpg


Zazdraszam gamingowego Sons of Anarchy. Platynowałbym.

Odnośnik do komentarza
On 7/6/2022 at 7:30 PM, SnoD said:

 

Ile teraz takie białe kruki?

 

No dzisiaj taka zabawa to 400-500zl sztuka, Pokemony na 3DS to jeszcze spoko, za jakieś 500zl dostałem ostatnio nówki w folii Alpha Sapphire, Sun i Ultra Moon

 

  

On 7/6/2022 at 5:27 PM, easye said:

Gdzie kupiles klawiature @Labtec


zagranicą, tereny skandynawskie 

 

 

Edytowane przez Labtec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...