Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, A_Bogush napisał:

Piękny ten niebieski pad, tylko nie mogę patrzeć na to rozerwane pudełko :D

A co.. do gwarancji moze mi sie jeszcze przydac? Ponoc te nowsze modele nie maja wad :P

 

Pudlo rozerwane z ekscytacji, po tym jak je zobaczylem w domu przy konsoli, czekajace na moje lapska. No tak to juz jest. Najpierw interwencja, potem pytania :D

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MEVEK napisał:

A co.. do gwarancji moze mi sie jeszcze przydac? Ponoc te nowsze modele nie maja wad :P

 

Pudlo rozerwane z ekscytacji, po tym jak je zobaczylem w domu przy konsoli, czekajace na moje lapska. No tak to juz jest. Najpierw interwencja, potem pytania :D

Chociażby jakbyś może chciał sprzedać w przyszłości, a tak cena bez org opakowania pójdzie w dół :mevek:

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Chociażby jakbyś może chciał sprzedać w przyszłości, a tak cena bez org opakowania pójdzie w dół :mevek:

Jedyne co odsprzedaje to wyeksploatowane automobile. Reszta zosataje przy mne do ostatnich swoich chwil.

 

A czekaj, czekaj...  czasem zdarzy sie ze odsprzedam steelbooka komus :lapka: 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Mejm napisał:

Czy to bardziej pod twoj rendering?

pod rendering 

 

8gb vramu do renderów było mocno duszące. A tu będzie 24gb więc można pracować w spokoju bez oglądania się na znikające gigabajty.

Do gier 3070 ti, był dla mnie w 100% satysfakcjonujący. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Stwierdziłem, że to ostatni dzwonek na uzupełnienie niektórych gier na 3DS kiedy są jeszcze dostępne. Co mnie zaskoczyło, to fakt, że ostatnie z nowych gier jakie wychodziły na 3DS musiały iść w małych rzutach, bo niektórych, to już nawet używanych nie ma na Allegro. A na Switcha gra, którą zauważyłem przypadkiem w ulubionym forumowym sklepie - przypomina mocno spinoffy SMT, więc postanowiłem dać szansę.

 

20220719_170244.thumb.jpg.1fd473a492ba42d19ddea4f08668e71f.jpg

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

W ogóle na Allegro w ciągu pół roku ceny nawet tych pierwszy 3DSów zrównały się z cenami nowszych modeli. Poyebana akcja, bo taniej jest teraz kupić Switcha Lite niż konsolę która sprzedała się w ponad 80mln egzemplarzy. :O

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Labtec napisał:

już jest dokładna data zamknięcia eshopu, potem już ceny gierek na 3DSa tylko w górę

 

Obstawiam, że 2 tygodnie przed będą mega wyprzedaże na e-shop wszystkiego jak leci, więc dokupi się w cyfrze parę gierek które już w pudełkach stoją 300+ zł.

 

Teraz czekam na jednego rodzynka na 3DS, generalnie prawie wszystko mam z tego co chciałem czyli najciekawsze jRPG, jeszcze ze 2-3 Mariany z selectów, ale tego jest od cholery na allegro. 

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, SnoD napisał:

 

Obstawiam, że 2 tygodnie przed będą mega wyprzedaże na e-shop wszystkiego jak leci, więc dokupi się w cyfrze parę gierek które już w pudełkach stoją 300+ zł.

Myślę, że możesz się rozczarować. Sklep zamykają w marcu, ale możliwość dodawania środków już teraz pod koniec sierpnia. Przypuszczam, że nadal będzie można korzystać ze środków podpiętego konta Nintendo, tak jak się doładowuje Switcha, ale nie sądzę, żeby ktokolwiek u Nintendo w ogóle zawracał sobie głowę promocjami dla "martwych" konsol, teraz, czy za pół roku.

 

Już teraz promocji jest tyle, co kot napłakał, i to głównie jakieś indyki i szroty. U Sony zresztą to samo, na PSP, PS3 i PSV praktycznie od lat nie było obniżek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...