Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, yaczes napisał:

Mnie wkurwia w desktopach, ze nie trzeba sie pierdolic z protonami, a to najlepsza zabawa.

No brakuje tego nie powiem, czasami fajnie sobie wgrać nowego experimentala i trochę powbijać komend na DXVK_HUD i inne przed zagraniem w ulubioną grę. 

Odnośnik do komentarza

UWAGA!!!!!!!! 

PRZYWRACAM DUSZĘ!!! 

@Pupcio

 

 

20240509_143451.jpg

 

3ci kineskop :pawel:, szukam idealnego. 

Ten, musze powiedziec, zajebiscie DUSZNY. Wyglad, sony, trinitron. Troche maly, 25 cali, ale dobrze dziala z light gunem.

Mieciutki obraz, ale wciazc dosyc ostry, 60 Hz, ladne kolorki.

Glosniki napierdalaja, nie jakies odtylcowe pierdziawki z OLEDa odbijajace sie od sciany :kekw:

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, yaczes napisał:

Mnie wkurwia w desktopach, ze nie trzeba sie pierdolic z protonami, a to najlepsza zabawa.

@NemoKOF sa juz emulatory steamdecka? Ale by bylo yebania! :banderas:

 

W sumie to prawie jak by sa. Mozesz postawic na wszystkim co spelnia wymagania pod linkiem i wtedy zabawa protonami bez limitu ;)

 

https://store.steampowered.com/steamos/buildyourown?l=polish

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kumaci czują wiatr zmian (pc master race przez co najmniej kolejne 1,5 generacji), a górale z Warszawy dalej chlip chlip tylko plejstejszon mam każdom od psxa kupionego na hali w Łodzi, chlip chlip kiedyś też graliśmy w 720p i nikt nie narzekał.

 

Ha tfu, następne lata tylko pecet :) 

  • Plusik 3
  • Lubię! 3
  • beka z typa 4
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Mejm napisał:

Dlatego. Mi na mojej 100ce nie dziala ;/

Tez sie nauczylem the hard way, kurla.

Ogarnalem TRINITRONA 100 Hz, podniecony podlaczam guncon i nic. Guncon 2 - nic.

Dreamcast light gun - dupa.

Chwila w google i :frog:

 

@maciucha jestesmy kwita :lapka:

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, maciucha napisał:

Kumaci czują wiatr zmian (pc master race przez co najmniej kolejne 1,5 generacji), a górale z Warszawy dalej chlip chlip tylko plejstejszon mam każdom od psxa kupionego na hali w Łodzi, chlip chlip kiedyś też graliśmy w 720p i nikt nie narzekał.

 

Ha tfu, następne lata tylko pecet :) 

Czezki czuje wiatr zmian w sklepie. Gdyby nie Nintendo to prywaciarze pudełkowi byliby jak Yeti, a jak wiadomo nigdy z BigN nie wiadomo czy w kolejnej generacji znowu im pyknie

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, maciucha napisał:

Kumaci czują wiatr zmian (pc master race przez co najmniej kolejne 1,5 generacji), a górale z Warszawy dalej chlip chlip tylko plejstejszon mam każdom od psxa kupionego na hali w Łodzi, chlip chlip kiedyś też graliśmy w 720p i nikt nie narzekał.

 

Ha tfu, następne lata tylko pecet :) 

 

ale byczku, wiem ze zachlysnales sie Steamdeckiem, pewnie naprawiasz serwery czy cos, ale wyobraz sobie mordeczko:

wracasz zmeczony z pracy, odpalasz SONY TRINITRON i Dreamcasta dusznego, strzela zimne piwko, ladujesz plyte z Crazy taxi do czytnika, YA YA YA YA YAAAAA i myk! Nakurwiasz z gorki 200 mil na godzine przy napierdalajacym na caly regulator OFFSPRING.

Gdzie jedziemy? Pitca Hut :boomer:

 

 

3 minuty temu, Daffy napisał:

Czezki czuje wiatr zmian w sklepie. Gdyby nie Nintendo to prywaciarze pudełkowi byliby jak Yeti, a jak wiadomo nigdy z BigN nie wiadomo czy w kolejnej generacji znowu im pyknie

Jest mozliwe, ale na samym ps4 mozna pojechac jeszcze z 7 lat :sadkek:, a co dopiero ps5!

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, yaczes napisał:

 

ale byczku, wiem ze zachlysnales sie Steamdeckiem, pewnie naprawiasz serwery czy cos, ale wyobraz sobie mordeczko:

wracasz zmeczony z pracy, odpalasz SONY TRINITRON i Dreamcasta dusznego, strzela zimne piwko, ladujesz plyte z Crazy taxi do czytnika, YA YA YA YA YAAAAA i myk! Nakurwiasz z gorki 200 mil na godzine przy napierdalajacym na caly regulator OFFSPRING.

Gdzie jedziemy? Pitca Hut :boomer:

 

 

Obudź się Dawid! W domu czekają żona z dzieckiem i po ciężkiej pracy to ty możesz tam odpalić najwyżej nową paczkę pampersów i Magiczną Słonicę :kekw:

Odnośnik do komentarza

  

20 minut temu, maciucha napisał:

a górale z Warszawy dalej chlip chlip tylko plejstejszon mam każdom od psxa kupionego na hali w Łodzi, chlip chlip

  

6 minut temu, maciucha napisał:

Obudź się Dawid! W domu czekają żona z dzieckiem i po ciężkiej pracy to ty możesz tam odpalić najwyżej nową paczkę pampersów i Magiczną Słonicę

 

Oj, Maciucha ja zawsze znajde czas na chwile przyjemnosci, bo w zyciu najwazniejsza jest rownowaga!

Co ty myslisz, ze ja sie denerwuje jak przygotowuje dokumenty dla celnikow jedna reka, druga dogrywam duza premiere, trzecia walcze z problemem technicznym na serwerze, a 40letni Pan Daniel zaczyna mi opowiadac jak to wujek mu przywiozl ze stanow amige 500 na komunie?

Nie! Rzucam wszystko, wzruszamy sie, dyskutujemy, smiejemy.

Odnośnik do komentarza

Nie no, blacharzem to ja byczku nie bede.

Z calym szacunkiem oczywiscie, bo gracze musza sie szanowac!

 

- PROSZEM PANA NIE DZIALA MI GRA NA DECKU 4.

- okej, zacznijmy od poczatku - ktory proton? Napiecie proca defaultowe czy cos pan grzebal?

 

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, yaczes napisał:

  

  

 

Oj, Maciucha ja zawsze znajde czas na chwile przyjemnosci, bo w zyciu najwazniejsza jest rownowaga!

Co ty myslisz, ze ja sie denerwuje jak przygotowuje dokumenty dla celnikow jedna reka, druga dogrywam duza premiere, trzecia walcze z problemem technicznym na serwerze, a 40letni Pan Daniel zaczyna mi opowiadac jak to wujek mu przywiozl ze stanow amige 500 na komunie?

Nie! Rzucam wszystko, wzruszamy sie, dyskutujemy, smiejemy.

Dawid, to niemożliwe, na pewno nie masz tyle rąk! Tak coś czuję że pana Daniela to obsługujesz czymś innym!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...