Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, GearsUp napisał:

Nie no w konsolach cewki piszczą bezpośrednio z zasilaczy (tzn w XSX nie bo ma cewki oglutowane w zasilaczu). Na kartach grafiki cewki słychać z karty a nie zasilacza.

Dokładnie.

 

I co innego ma producent karty w FAQ napisać? Tak, jesteśmy gównem i nasze karty piszczą? Nie, napisze "Twój zasilacz to gówno, kup inny i będzie git"

Odnośnik do komentarza

czaicie przyjmować gwarancje od takiego pipolinio i sie z nim użerać mailowo? albo jak leci do was szósta ps5 na zwrot bo pipolinio ma schizofrenie i słyszy głosy wydobywające się z obudowy? albo jakieś zafarby na oledzie, których nie ma, to znaczy nie ma bo praktycznie ich nie widać, no ale jak będziesz chciał je zobaczyć to będą, więc są i przez to sprzęt nie nadaje się do użytku?

5 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

I co innego ma producent karty w FAQ napisać? Tak, jesteśmy gównem i nasze karty piszczą? Nie, napisze "Twój zasilacz to gówno, kup inny i będzie git"

a mogę prosić o jakiś dowód na to, że ta teoria spiskowa to nie tylko teoria?

1 minutę temu, PiPoLiNiO napisał:

Ukontentuje mnie filmik z piszczącą kartą i jednym zasilaczem, oraz tą samą nie piszczącą kartą na innym zasilaczu :)

to sobie zamów piszczącą kartę i 10 zasilaczy, przecież dla ciebie to pikuś

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, creatinfreak napisał:

Nie będę grał w frameracie i rozdzielczości z ps3 (tak patrzę na Ciebie hellblade). Do tego moje ulubione gry z PlayStation też wychodzą na pc. Teraz pogram we wszystko w najlepszej jakości i będę mieć spokój do ps7. Pc master witam :master:

 

IMG20240509110205.jpg

 

Piękny zestaw. Co tam pierwsze pojdzie by zrobić benchmark?

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, oFi napisał:

 

Piękny zestaw. Co tam pierwsze pojdzie by zrobić benchmark?

Miał być cyberek. Ale coś nie mogę dołączyć do rodziny steam. Tak więc na razie trzeba a poczekać do hellblade 2. Teraz sprawdzę gierki z gamepassa, które ogrywałem na konsoli.

Edytowane przez creatinfreak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, creatinfreak napisał:

Miał być cyberek. Ale coś nie mogę dołączyć do rodziny steam. Tak więc na razie trzeba a poczekać do hellblade 2. Teraz sprawdzę gierki z gamepassa, które ogrywałem na konsoli.

 

To mogę polecić z pewnością Forzę Horizon 5. Dałem radę wyciągnąć 4K/60 na wysokich i ciężko później było wrócić do i tak pięknej wersji na XSX. :obama: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...