Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

10 minutes ago, Bishonen88 said:

1080p ale 360hz :o Czyli Średniowiecze trafia na 21 wiek.

 

Każdy wie najlepiej co mu potrzeba ale jakoś rzuca się to w oczy w 2024 roku.

Tak jak napisalem wyzej raz ze pod cs wiec wiecej nie potrzeba, dwa msi mpg321urx (4k qd oled 240hz) w europie(a nawet w us) jest obecnie nie do kupienia. :dunno:Jest niby alienware ale on jest curved a ja nie chce curved 

Odnośnik do komentarza

@Ryuk, to AW2523HF, czy inny model?

 

Śmieszy mnie trochę takie gadanie, co jest zasadne w takim i takim wieku/roku. Jakby tylko jedno kryterium, tj. rozmiar, miało znaczenie. Jak z penisem.

 

Kilka lat temu celowo szukałem niewielkiego monitora do codziennego użytku. Akurat padło na 240hz i choć nie gram w nic, gdzie takie odświeżanie byłoby mi niezbędne, to nie chciałbym już wrócić do niższych, a już na pewno nie do 60hz. Pierdzielenie, ile ludzkie oko jest w stanie wychwycić równie zabawne, bo jak już się zacznie używać, to widać różnicę, nawet między 120hz a 240hz. Większy komfort dla oczu też odczuwalny. Aż ciekaw jestem, jak by się używało 360hz.

Póki co jestem ze swojego MSI zadowolony, ale następny ekran też z pewnością będę szukał minimum 240hz, najlepiej QLED, nawet gdyby miał być 1080p. Mnie wystarczy, przy obecnym stylu pracy i konfiguracji.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zawsze mnie bawi to twierdzenie że oko nie widzi więcej niż 30fps. Amerykańscy fanboje (bo to oni tak mówili), to wyższy stan odklejenia.

 

Zakupiłem w zeszłym tygodniu. Akurat w marcu przeszedłem sobie wersję na GCN, więc jestem na świeżo z porównaniem.

 

IMG_20240406_135525.thumb.jpg.fd3d78bf3c029f863f32286b42f616dd.jpg

Edytowane przez Mari4n
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

No po graniu kilka lat na oledowych urządzeniach odpalenie 60 hz lcd laptopa było bolesne. Zresztą ludzie którzy na codzień używają telefonów z jakimś większym odświeżaniem przecież wyczują różnicę. Chyba po prostu każdy ma swoje oczy i inną tolerancję.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Bishonen88 napisał:

1080p ale 360hz :o Czyli Średniowiecze trafia na 21 wiek.

 

Każdy wie najlepiej co mu potrzeba ale jakoś rzuca się to w oczy w 2024 roku.

 

Nie wiem czy w CS-ie to sie w ogole nie smiga w najnizszych mozliwych detalach i 720p aby wycisnac jak najwiecej. Takie przynajmniej przeswiadczenie mam jak widze benchmarki komputerow robione w CSie.

Odnośnik do komentarza
11 hours ago, Suavek said:

@Ryuk, to AW2523HF, czy inny model?

 

Śmieszy mnie trochę takie gadanie, co jest zasadne w takim i takim wieku/roku. Jakby tylko jedno kryterium, tj. rozmiar, miało znaczenie. Jak z penisem.

 

Kilka lat temu celowo szukałem niewielkiego monitora do codziennego użytku. Akurat padło na 240hz i choć nie gram w nic, gdzie takie odświeżanie byłoby mi niezbędne, to nie chciałbym już wrócić do niższych, a już na pewno nie do 60hz. Pierdzielenie, ile ludzkie oko jest w stanie wychwycić równie zabawne, bo jak już się zacznie używać, to widać różnicę, nawet między 120hz a 240hz. Większy komfort dla oczu też odczuwalny. Aż ciekaw jestem, jak by się używało 360hz.

Póki co jestem ze swojego MSI zadowolony, ale następny ekran też z pewnością będę szukał minimum 240hz, najlepiej QLED, nawet gdyby miał być 1080p. Mnie wystarczy, przy obecnym stylu pracy i konfiguracji.

Tak to ten.
Ja tez nie rozumiem kupowania byle wiekszy ale panel chujowy no ale mozna sasiadowi powiedziec ze ma sie 85 calil.

Chwilowo mam takie zapiernicz w zyciu ze w sumie tylko mam czas na cs-ka wiec serio 1080p i 360hz mi bardziej pasuje. niz np 4k ale tylko 120hz, Pod koniec roku moze ten MSI na ktorego mam oko bedzie dostepny to wtedy kupie ale to tez zalezy jak bedzie z czasem plus zastanwaiam sie nad powrotem do polski w 2025 wiec nie wiem czy nie poczekac az nie wroce i juz sobie w polsce kupic mega monitory.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...