Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, jimmyyy8 napisał:

Na PS3 wpadła edycja specjalna Buzz Quiz TV + 4 bezprzewodowe buzzery + Buzz Polskie Łamigłówki + Buzz Świat Quizów.

 

Wszystko w polskiej wersji językowej, razem chyba około 15 tysięcy pytań. Liczę na dobrą imprezówkę!

 

20240414_195801.thumb.jpg.ed592eb9f113f0e7701f69963707e4de.jpg

 

Ile taka przyjemność wynosi?

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, jimmyyy8 napisał:

Na PS3 wpadła edycja specjalna Buzz Quiz TV + 4 bezprzewodowe buzzery + Buzz Polskie Łamigłówki + Buzz Świat Quizów.

 

Wszystko w polskiej wersji językowej, razem chyba około 15 tysięcy pytań. Liczę na dobrą imprezówkę!

 

20240414_195801.thumb.jpg.ed592eb9f113f0e7701f69963707e4de.jpg

 

czy to działa na PS5?

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, MaZZeo napisał:

Kurwa, drejka to chyba ze 3 razy już remasterowali, ale jedną z najlepszych party gier ever to nie ma komu odnowić :niki:

Te jełopy nawet nie mogą updata zrobić do appek do gierek z playlinka. Jak chcieliśmy pograć w wiedzą to potęga czy to jesteś ty to musieliśmy ściągać apk z jakiegoś apkpure jak zwierzęta :daddy: bo android za nowy. 

Odnośnik do komentarza

Haze - nigdy nie miałem okazji ograć Halo killera. Podobno warte nie więcej niż 20 złotych,które dałem. 

Stranglehold - zawsze chciałem zagrać i nie wyszło. Czas nadrobić. 

God of War Collection - było tanie, więc wziąłem.

Milion Szczurów - kupione z sentymentu do kolekcji. 

Cereza - od tej części chcę zacząć przechodzić całą serię. 

 

 

IMG_20240416_104224_edit_148515794934108.jpg

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie zajebista okładeczka - ja mam premierową, ale ta podoba mi się dużo bardziej.

A u mnie dwa zestawy staroci z Limited Run, kupione od znajomego handlarza:

JurassicParkiZombiesatemyNeigbors.thumb.jpg.de59e2cfcb9b9b1638dfd373d87d379d.jpg

Fajnie, że wskrzeszają takie starocie i że ktoś wydaje to fizycznie - chciałbym więcej takich inicjatyw w dzisiejszych czasach, przeżartych cyfrozo-abonamentozą.

  • Plusik 5
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...