Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Że za czasów pierwszego Xboxa?

No PS2 wtedy lezalo praktycznie nie ruszane i wszystkie tego typu perelki czowiek przegapil przez Halo i Xlink Kai xD

Ciesze sie ze teraz moge nadrobic, jeszcze w takiej oprawie, ktora zawstydza najnowsze produkcje!

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MBeniek napisał:

Jedyna edycja "specjalna" na jaką można było liczyć w Polsce :kaz:

ciwMMqU.jpg

 

I co dwa kolosy to nie jeden ;)

  Ukryj zawartość

qzwZiJj.jpg

do kolekcji brakuje mi jeszcze edycji z ps2 ^^

 

Ta okładka z PS3 to jakbyś pirata miał. Nigdy nie kumałem tego przekładania okładek na drugą stronę, która nie ma paska z platformą. Średnio to wygląda według mnie. Tylko w edycjach od Xboxa One to fajnie wygląda.

Edytowane przez MYSZa7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, MYSZa7 napisał:

Ta okładka z PS3 to jakbyś pirata miał. Nigdy nie kumałem tego przekładania okładek na drugą stronę, która nie ma paska z platformą. Średnio to wygląda według mnie. Tylko w edycjach od Xboxa One to fajnie wygląda.

Na zdjęciu to może słabo wyszło, ale na pewno ta "artystyczna" okładka jest ładniejsza od tej normalnej.

Spoiler

ico-sotc-collection.jpg

Co prawda to jest z wersji amerykańskiej, ale europejska się niewiele różni.

Właśnie żałuję, że to nie jest normą wśród wydawców - te alternatywne wersje okładek. Ja tam nie lubię jak okładki są zawalone różnymi znaczkami, logami, paskami i jeszcze nie daj boże ocenami czy recenzjami. Im mniej, tym lepiej ;) A jak jest druga okładka, to ta pierwsza jak dla mnie może nawet wyglądać jak niesławna okładka z goty wersji od któregoś tam batmana. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, MYSZa7 napisał:

Nigdy nie kumałem tego przekładania okładek na drugą stronę, która nie ma paska z platformą. Średnio to wygląda według mnie. Tylko w edycjach od Xboxa One to fajnie wygląda.

 

Też tak uważam, ale odwrócona okładka DOOMa w pudle z X1 jest PRZEPIĘKNA :fsg:  za to ta z team ico collection tandetna strasznie, zaraz wrocilem do oryginalnej, no ale wiadomo, co kto lubi ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...