Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.02.2018 o 18:07, Kinoji napisał:

Mieliście tak kiedyś, że (...) pierwsze dotknięcie cy.cuszka swojej sympatii w jej domu, kiedy za ścianą siedzieli jej rodzice.

 

Niestety nie, pewne rzeczy wciąż przede mną.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Ile Cię taki zestaw wyniósł? Sam od długiego, długiego czasu myślę nad PC (głównie do WoWa), ale zawyżone ceny GPU i dostępność RX580 wybiły mi ten pomysł z głowy.

3500 zł. 

3 minuty temu, yab napisał:

No GPU to jednak coś mocniejszego wziąłbym, ale te ceny dzisiaj...

Nie śledziłem rynku i nie mam poglądu na to jakie wcześniej były ceny i jak bardzo skoczyły. Sądzę, że w pełni zaspokoi moje potrzeby :) 

 

5 minut temu, maciucha napisał:

gumiś, po takim jednym, to tutaj żeby dostać plusiki za taki zestaw, trzeba przedstawić paragon, inaczej się nie liczy

W takim razie plusów nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza

Całkiem zgrabny zestawik. :good: GPU też ujdzie, biorąc pod uwagę to, co dzieje się na rynku. Fakt faktem, że za jakiś rok, może półtora już pewnie zacznie niedomagać w nowych gierkach, ale za cokolwiek lepszego od tego 1050 trzeba obecnie wydać jakieś 2500zł, no więc...

Sam czekam na premierę "pełnych" Ryzenów 2000 od AMD i składam swój secik jakoś na wiosnę, jak Bozia da. ^^
OK, tu nie wątek PC w sumie.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, kes napisał:

No ładna ta figurinka i czystej maści okładka też na plus :) 

Kompletnie nie kumam dlaczego większość z Was przyfandzala się do tej plakietki "Gra w polskiej wersji językowej". Co, Wy się żenicie z tymi okładkami, czy jak?! Gdyby w samej grze, w prawym dolnym rogu ekranu był nieusuwalny pin z takim napisem to co innego. Ja mam kompletnie WYLANE na to jak okładka wygląda, tym bardziej, że przecież na półce widać tylko grzbiet pudełka.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...