Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, giger_andrus napisał:

@Sylvan Wielki ciekawość każe mi zapytać czemu wersja PS4 ?


Uprzejmość nakazuje odpowiedzieć :hi: Sprawa wygląda podobnie, jak z Metro Exodus. Chciałem bowiem kupić wersję na One X, ale jeden sklep w ogóle takowych nie posiadał na stanie, a drugi miał całe 4 kopie, ale wszystkie zarezerwowane/kupione. Ja podejrzewam, że podobnie, jak w przypadku Metro Exodus @Bansai po raz kolejny mnie ubiegł.:dunno: Grupa Szybkiego Reagowania - ta nazwa mówi sama za siebie. :wio:Nie ma jednak źle. Pocieszam się, że szybciej 40 poziom na PSN wpadnie:trophy_hidden7::trophy_bronze::trophy_silver::trophy_gold:

IARb.gif

Edytowane przez Sylvan Wielki
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, XM. napisał:

Jedna pal druga us, darmowe dodatki były do us to kupiłem sobie drugą kopię. Ngs też dwie wersje, ale tu us ma lepsze dodatki na pss us i dekapitacje kończyn u ludzkich przeciwników

 

Dzięki. Nie wiedziałem o tej wersji USA sigmy taki ze mnie fan ng. Właśnie zamówiłem z eBaya. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, devilbot napisał:

Chyba najbardziej kultowy i najczęściej grany samsho.

 

Tutaj ludzie 6 stron dyskutują który najlepszy http://www.neo-geo.com/forums/showthread.php?264821-Best-Samurai-Shodown/page6 

 

Ja chyba 2 ale nie mam wyrobionego zdania bo nie mam ogranej 4 i 5. 

 

14460402.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Z dwoch ogranych to raczej 2ka za Genjuro i jego stage. Reszte liznalem na emu i juz jakos mi nie podeszly, nie widzialem tam ewolucji tylko nowe, dziwne postacie.

 

Do dzis zaluje, ze nie kupilem Anthology na ps2 jak jeszcze byla na allegro. Teraz pewnie po 1500zl chodzi ten bialy kruk.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...