Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Square napisał:

No bo co to za wersja kolekcjonerska, która nie zawiera wszystkich bonusów? Chcąc mieć komplet trzeba jak Ryo wysupłać dwa razy tyle kasy.

 

Przeróżnych edycji konkretnych gier zawsze jest kilka i zazwyczaj jedne mają takie bonusy a drugie mają inne wiec teoretycznie jak chce się wszystko uzbierać to trzeba kupić różne edycje. 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Square napisał:

Ale ja nie mówię o różnych wersjach gier jak np wersje Deluxe i Super Deluxe bo tu wystarczy, że kupisz droższą i masz wszystko, nie ma potrzeby wydawać kasy na obie wersje. A w przypadku powyższego wydania TLoU musisz zapłacić dwa razy za "to samo".

No nie bardzo 

 

Inne steele, inne figurki to normalna już praktyka

 

servlet.ImageServer?id=0150M000002BbejQA

 

servlet.ImageServer?id=0150M000003u3ECQA

 

servlet.ImageServer?id=0150M000003u3EHQA

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Orzeszek napisał:

no nie to samo bo masz inne okładki

 XD. Tam też masz inne, i podpisane jest wersja Joela i wersja Ellie więc są inne 

Spoiler

:problem:

6 minut temu, Square napisał:

No dla mnie jest to (pipi)owe zagranie od strony wydawcy, ale skoro uważasz inaczej to się nie dogadamy :lapka:

 

Eh, nie wiem czy to (pipi)owe czy nie, jest mi to wszystko totalnie obojętne bo nie jestem targetem, który kupuje jakieś tony dodatkowych śmieci a myślę że to też nie jest tak, że oni celują w kompulsywnych zbieraczy i liczą że znajdą jakiegoś wariata, który musi mieć obie edycję (to nic osobistego ryo) a może tak robią? No nie wiem, pytałem tylko z ciekawości a wydawało mi się już to dość powszechne u różnych wydawców więc dziwię się, że ktoś na to patrzy jako 'ch,ujowe' takie są prawa rynku. Na rynku growym jest wiele gorszych praktyk.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Ryo-San napisał:

Po naprawdę baaardzo długich poszukiwaniach udało mi się kupić TLoU w obu wersjach. Zależało mi żeby w każdej wersji był pełen fabryczny komplet (często niestety brakuje naklejek na pada i plakatów), żeby obie wersje były w tym samym języku (okładka) no i oczywiście żeby były w stanie idealnym. Stan pudełek jak i zawartości jest w zasadzie nowy. Obie gry wyglądają tak jakby ktoś z nich dzisiaj zdjął folie. Jestem mega zadowolony z tego zakupu! Tak się podjarałem że może w końcu przejdę Remastera na survivalu :D

 

d450e496c01e9.jpg

e8dc738d97414.jpg

af00ce7bb672c.jpg

42fdce401acd3.jpg

Juz tylko brakuje steelbooka. A te wciaz qrewsko drogie, a bedzie jeszcze drozej, przed premiera dwojki :reggie:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, MEVEK napisał:

Juz tylko brakuje steelbooka. A te wciaz qrewsko drogie, a bedzie jeszcze drozej, przed premiera dwojki :reggie:

Dlatego chciałem się z tym wyrobić zanim zacznie się hype na dwójkę bo wtedy ceny poszybują w kosmos. Jest jeszcze Post-Pandemic Edition ale patrząc na aktualne ceny (gruuubo powyżej tysiąca dolców) to oczywiście daje sobie spokój. To mi wystarczy chociaż na steelbooczka jeszcze będę polował.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...