Skocz do zawartości

PSN FAQ


easye

Rekomendowane odpowiedzi

Prośba o pomoc.

Przy niektórych pozycjach na PS4 nie chce mi się pobrać aktualizacja. Co może być przyczyną i jak to naprawić??

Powiadomienie gdy chcę pobrać zawartość ponownie brzmi:

 

"Nie można pobrać zawartości. Aby pobrać tę zawartość, należy usunąc z pamięci systemu niepotrzebną zawartość"

 

Co jest tą niepotrzebną zawartością? Wchodzę do pamięci masowej systemu i nie ma tam żadnego zepsutego pliku, który by blokował aktualizację. Pamięć na dysku też jest wystarczająca...

 

POMOCY

Odnośnik do komentarza

Nie napisałem jak się zakończyło, konsole dezaktywowałem i aktywowałem ponownie ( choć i tak było ustawione jako konto podstawowe), odnawiałem licencje, nic nie dało.

Rano ciężko było się dodzwonić, po 14 połączyło prawie od razu, opisałem problem gość powiedział aby wysłać zdjecia z kłódką i screen z przegladarki www z zakupem DC. Wysłałem czekam na działania inżynierów Sony, powiedziano mi że jest kolejka i musze być cierpliwy :)

 

Na reddit znalazlem wpisy, że niektórzy czekali 2 tygodnie, napisze jak się skończyło.

 

Dzwoniłem w poniedziałek bo nie dostałem od 2 tyg żadnej odpowiedzi, powiedziano mi że jest kolejka i aby cierpliwie czekać, poinformują mailową.

A wczoraj widze, że znikneła kłódka z Driveclub i gra normalnie już śmiga, maila żadnego nie dostałem.

Prawie miesiąc czekania od pierwszego zgłoszenia, ale naprawili :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mieliście tak, że pomimo zaakceptowania karty przez PSN nie mogliście zrobić zakupów? PS Plus udało mi się kupić normalnie, z kolei Drivecluba za 63 zł już nie mogę. W historii transakcji mam nieuiszczone opłaty, a kasę za Plusa z konta ściągnęło. Nie przypominam sobie takich problemów jak jeszcze robiłem zakupy na PS3.

 

Dodam jeszcze, że udało mi się zasilić konto o 20 zł.

 

EDIT: Problem rozwiązany. Nie róbcie zakupy przez PC. Na Ps4 normalnie kupiłem.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

WItam, mam takie pytanie. Na przystanku znalazłem dwie karty z doładowaniem PSN 100zł. NIe wiedziałem jednak czy były one aktywowane. Po wprowadzeniu kodu na stronie pisze, że konto zostanie doładowane kwotą 100zł, czy to oznacza, że karty są aktywne i mogę je spokojnie sprzedać, czy po kliknięciu kontynuuj może się okazać, że karty nie są aktywne?

Odnośnik do komentarza

Są dwa typy tych kart - starsze, które były zapakowane w identyczne pudełka jak te od gier na PS3 i PS4 oraz zafoliowane z paskien z logo PS3 i PS4 i one nie wymagały aktywacji. Wszystkie nowe jakie teraz wychodzą wymagają aktywacji - głównie kartoniki. Jak są to takie małe karty - zdrapki bez pudełka to na 100% muszą być aktywowane.

Odnośnik do komentarza

12-to znakowy kod wprowadź w PSS i zobacz jaki masz komunikat. Jak nie odrzuci to znaczy, że działa. Gdyby kod nie był aktywny, to byś nie miał komunikatu o doładowaniu konta.

 

@up

jak w PSS pokazuje aktywna to przyjmie i doładuje, tak to rozumiem. Ostatnio ktoś pisał o tym i mu wywalało od razu błąd. Po aktywacji na kasie poszło.

Odnośnik do komentarza

Square - źle mówisz :lapka: Jak wprowadzisz nieaktywny kod to i tak pokaże się komunikat na co on jest - w tym przypadku doładowanie. Jak się kliknie dalej to pojawi się komunikat o tym że kod nie był aktywowany albo że wystąpił błąd.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...