Skocz do zawartości

No Man's Sky


hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

Moldar  ale powiedz  mi  czy to jest zawartość gry zasługująca za pełną  cene? Sam uważam że gry są stanowczo za drogie  i mogli się jasno określić" W grze nie będzie multiplayera" a nie jakieś " galaktyka za duża aby się dwie  osoby spotkały itd" Dla mnie jest to  eksperyment czy indyczek za 100 zł  a szkoda bo chciałbym aby  gra była warta tych swoich dwóch stów  bo to by pokazało że AAA może  być nie tylko gra o  gościu z kałachem

Odnośnik do komentarza

Jak można być zawiedzionym NMS? No jak ja się pytam? Od ZAWSZE, od pierwszej zapowiedzi było wiadomo, że to indyk za pełną cenę gry AAA co jest już pierwszym policzkiem, w którym nie ma nic do roboty poza zwiedzaniem generowanych sralnie planet, które siłą rzeczy po kilku poznanych będą podobne do siebie jedna z drugą. Przez to, że gra jest w ten sposób zaprojektowana wygląda brzydko nawet jak na indyka. Wszystkie tekstury są nieprzeciętnie rozmyte. Od samego początku było wiadomo, że po godzinie, dwóch w tej grze widziało się już wszystko i reszta eksploracji i grindingu będzie monotonna do potęgi 64.

 

249 zł na PSN na premierę za tę grę powinno być ścigane z urzędu. Sony napompowało tego indyka do absurdalnych rozmiarów i niech teraz poniesie stratę. 22 zł w promocji na PSN bym za to dał, żeby sprawdzić i polatać przez chwilę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Moldar jak Cię lubię tak nie wieżę w to co piszesz, nie raz było dane nam porozmawiać na żywo, czepiałeś się takiego QB a tego bronisz jak ósmego cudo świata.

Najgorsze jest wmawianie sobie, że coś jest dobre, że na takie coś czekałeś,  taki gracz jak Ty czekał na coś takiego ? no proszę Cię daj spokój :)

Rozumiem, że gra może się podobać, ale nie za tą cenne i nie w takiej postaci widać, że to kolejny twór wydany na już HYPE zrobi swoje gra się sprzeda i patchami po mału się ją naprawi. Jeszcze ta cena, rozumiem jakby to kosztowało 100 PLN ale oni chcą 285 za wydmuszkę :D chodzenie i zbieranie surowców to ja miałem w pierwszym ME jako dodatek do całej reszty a nie jako główny człon rozgrywki.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Jakie 285? Może od razu 350? Tyle nawet edycja limitowana nie kosztowała. To dużo nie zmieni ale grę w dniu premiery w MM widziałem za 249 zł - jak się trochę poszukało można było ją zdobyć w małym sklepiku z grami za 229 zł. Soul - to nie CW więc też nie naginaj faktów.

Ja koledze napisałem jak chciał brać na pół cyfraka przed premierą że w życiu tego w cyfrze nie kupię bo to będzie kupsztal i warto będzie się wstrzymać 1-2 dni :)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Moldar jak Cię lubię tak nie wieżę w to co piszesz, nie raz było dane nam porozmawiać na żywo, czepiałeś się takiego QB a tego bronisz jak ósmego cudo świata.

Najgorsze jest wmawianie sobie, że coś jest dobre, że na takie coś czekałeś, taki gracz jak Ty czekał na coś takiego ? no proszę Cię daj spokój :)

Rozumiem, że gra może się podobać, ale nie za tą cenne i nie w takiej postaci widać, że to kolejny twór wydany na już HYPE zrobi swoje gra się sprzeda i patchami po mału się ją naprawi. Jeszcze ta cena, rozumiem jakby to kosztowało 100 PLN ale oni chcą 285 za wydmuszkę :D chodzenie i zbieranie surowców to ja miałem w pierwszym ME jako dodatek do całej reszty a nie jako główny człon rozgrywki.

Hype oczywiście zrobił swoje, gra póki co takie 4/6 i nie wyobrazalem większej oceny po zapowiedziach, więc nie jest tak, że wychwalam ten tytuł. Ale nie żałuję ani złotówki, bo jestem totalnym freakiem kosmosu, potrafię godzinami oglądać gwiazdy, więc i godzinami będę grał w nudne nms. Każdy ma jakąś słabość, którą będzie bronił, dla mnie tą słabością jest właśnie kosmos. Mocno czekam na elite na ps4 i będzie ten sam motyw, wydam każdą złotówkę :) Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza
rozumiem jakby to kosztowało 100 PLN ale oni chcą 285 za wydmuszkę :D

???

 

To że on tyle zapłacił nie znaczy że tyle wydawca za to woła. Lepiej Ty naucz się czytać/pisać ze zrozumieniem. Edycja limitowana była za 269 zł w moim MM. Moldar zdaje się kupił właśnie taką edycję.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Człowieku cały post był napisany w kierunku Moldara wszystkie fakty w nim zawarte dotyczyły jego osoby i jego wypowiedzi on kupił tą grę za 285 PLN 

Więc przestań toczyć się w swoim kółko pod tytułem to ja mam rację, bo jej nie masz koniec kropka. 

 

Moldar ładnie odpowiedział ja to rozumiem temat został zakończony, więc po co fafikujesz?

 

 

poprawiłem bo widzę, zero kumacji w temacie zero :/

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Człowieku cały post był napisany w kierunku Moldara wszystkie fakty w nim zawarte dotyczyły jego osoby i jego wypowiedzi on kupił tą grę za 285 PLN

Więc przestań toczyć się w swoim kółko to ja mam rację, bo jej nie masz koniec kropka.

 

Moldar ładnie odwiedziła ja to rozumiem temat został zakończony, więc po co fafikujesz?

To odpowiedz jacy oni chcą za grę 285 zł? :D

 

A tam, w sumie nieważne, szkoda gadać z tymi z CW :D Ja mógł bym zapłacić za grę różnicę między wyimaginowaną ceną Soula a ceną zwykłej w MM :D

Odnośnik do komentarza

są kosmiczne bo to kosmos :D

 

ale znalazłem świetną metode na zarabianie, dlatego miałem te 2 miliony na zakup statku

na niektórych planetach można znaleźć "rośliny" które po puszczeniu skanu mają na sobie zielony romb z wykrzyknikiem - one są bardzo bardzo drogie (ok 30k za sztuke) więc jak sie kilkanaście takich pozbiera to fajnie kasa leci, tylko żeby nie było za łatwo to za każdym razem jak sie je weźmie to odrazu pojawiają sie 3 "gwiazdki" jak w gta i przylatują kosmiczne bagiety xD

Odnośnik do komentarza

w czasie gdy wy tu płaczecie jaki to obmierzły indyk ja już nabiłem ponad 20 godzin i dopiero sie rozkręcam

 

wczoraj w końcu zmieniłem statek, kupiłem sobie wielką kobyłe, wręcz kosmicznego tira :D za 2mln pieniędzy

wtuee8.jpg

 

 

teraz moge poszaleć :>

 

Czy w tej grze sa jakies planety porosniete lasami z ladna, sloneczna niebieska atmosfera? Bo poki co co screen to jakies siarkowo-gazowe mroczne pejzaze.

Odnośnik do komentarza

Można powiększyć ilość slotów w startowym statku? Bardziej podoba mi się jednak wygląd mojego z edycji limitowanej:) No i jak powiększyć ilość slotów w w kombinezonie? Przyznam, że dopiero zaczynam szukać tych wszystkich baz gdzie są schematy różnego rodzaju bo wcześniej szukałem planety gdzie zostanę na dłużej i chyba taką znalazłem, od czasu do czasu przyjdzie burza i temperatura -60 ale tak jest wsyztsko co potrzeba czyli węgiel, pluton no i bawię się w górnika i zbieram złoto które sprzedaje i właśnie kombinuje co ze statkiem :D

Odnośnik do komentarza

 

w czasie gdy wy tu płaczecie jaki to obmierzły indyk ja już nabiłem ponad 20 godzin i dopiero sie rozkręcam

 

wczoraj w końcu zmieniłem statek, kupiłem sobie wielką kobyłe, wręcz kosmicznego tira :D za 2mln pieniędzy

wtuee8.jpg

 

 

teraz moge poszaleć :>

 

Czy w tej grze sa jakies planety porosniete lasami z ladna, sloneczna niebieska atmosfera? Bo poki co co screen to jakies siarkowo-gazowe mroczne pejzaze.

 

 

 

Musze przyznac, ze widzialem kilka na seria swietnie wygladajacych screenow z gry. Nie wiem jak czesto to wystepuje ale bywaja i ladniutkie planety

Eins, zwei, drei...

http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=274367

http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=317090

http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=317089

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...