Skocz do zawartości

No Man's Sky


hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby chociaż cena gry była normalna, na poziomie 100-150 zł to ok jak na indyka, to nawet o 1-2 oczka poszybowało na górę + wspierająca gra przez twórców w postaci patcha lub DLC to kto wie, a tak poniosła ich fantazja, co mnie to, że wszystko proceduralne i że 18 trylionów planet jak większość będzie podobna do siebie. Już taki Minecraft jest lepszy pod każdym względem mimo, że nie gram w to?

Odnośnik do komentarza

Co to jest atlas pass i jak go zdobyć bo wydaje się potrzebny do wielu urządzeń i drzwi, z upływem fabuły będzie misją aby go skonstruować? Jak tak rozkminiam czy podróżować w kierunku centrum wszechświata czy pozwiedzać planety, szukam czegoś w stylu ziemi bo na razie natknąłem się na takie mniej przyjazne klimatem i kolorami. Co do eksploracji o wiele bardziej mi się podoba niż np. W falloucie gdzie szczycili się ze mozna podnieść każde jabłko i łyżkę, tam mnie to strzasznie wymeczylo i nie miałem ochoty chodzić tutaj po paru godzinach jest dalsza chęć badania kosmosu. Generalnie ja lubię różne formuły gier i nimi zonglowac na zmianę, najpier po przejsciu soulsow zmiana klimatu na uncharted typowa grę akcji a później świetnie bawiłem się z watch dogs teraz właśnie miałem ochotę na coś chiloutowego i jestem póki co zadowolony, a we wrześniu już wiem że będzie królował Pes 2017. Oceny są za surowe ale niestety ten mega hype chyba tej grze zrobił więcej złego niż dobrego.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

spodziewalem sie sraki ale te oceny i opinie swiadcza, ze mamy doczynienia z ostrym kac kupskiem

 

przecietny indyk malutkiego studia z fajnym designem sztucznie podciagniety pod wielka premiere, jak piszecie - gdyby wyszlo to n tylko cyfrowo w cenie do 100zl to wydzwiek bylby zupelnie inny

 

druga strona medalu to wspomniane przeze mnie patche, widac jak w pospiechu ja konczyli byle znowu nie przekladac premiery, pewnie za rok o tej porze sladem drivecluba ta gra nie bedzie przypominac tego co mamy teraz

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

grałem to prawda

i oczywiście nie mówie że gra sie musi każdemu spodobać, bo napewno sie nie spodoba każdemu, pisałem o tym już pierwszego dnia.

 

jednak masowe krzyczenie ludzi którzy nie grali "haha wiedziałem że to bedzie crap" uważam za mocno przesadzone

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ciekawa gra ale by placic za przehajpowanego indyka jak za produkcje AAA to juz kolejny gwozdz do trumny gamingu ktorzy sami gracze wbijaja - hype jest wielki musze sie podniecic bo sie wszyscy podniecaja.

Jezeli chodzi o grywalnosc to zakladam ze kazdy odpusci po obadaniu 100 planet, Yano?

Bo przeciez brak fabuly zrobi swoje ile bedzie mozna tak latac i tunningowac.

Podsumowywujac mial to byc jeden z najlepszych i najbardziej oryginalnych indykow, a wyszla z tego przehajpowana niedopowiedzeniami, ze tak lagodnie ujme produkcja. Niedopowiedzeniami ktore do dzis sa niewyjasnione bo gierka musi sie dobrze sprzedac, hype'u sie nie hamuje! Takze morda na twiterach i ogladac slupki sprzedazy.

Telefon od Sony

Sony: Ten indyk jest swietny, chcecie dobrze zarobic? Przyhajpujemy i sprzedamy za cene gierki AAA.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kolega zamówił preorder na PC, pierwszy jego preorder w życiu, a tu coś nie zapowiada się najlepiej.

Jak na PC to już lepiej mógł zrobić i kupić Elita. Tam przynajmniej mógłby z kimś faktycznie pograć online i coś ciekawego porobić.

Odnośnik do komentarza

Ciekawa gra ale by placic za przehajpowanego indyka jak za produkcje AAA to juz kolejny gwozdz do trumny gamingu ktorzy sami gracze wbijaja - hype jest wielki musze sie podniecic bo sie wszyscy podniecaja.

Jezeli chodzi o grywalnosc to zakladam ze kazdy odpusci po obadaniu 100 planet, Yano?

Bo przeciez brak fabuly zrobi swoje ile bedzie mozna tak latac i tunningowac.

Podsumowywujac mial to byc jeden z najlepszych i najbardziej oryginalnych indykow, a wyszla z tego przehajpowana niedopowiedzeniami, ze tak lagodnie ujme produkcja. Niedopowiedzeniami ktore do dzis sa niewyjasnione bo gierka musi sie dobrze sprzedac, hype'u sie nie hamuje! Takze morda na twiterach i ogladac slupki sprzedazy.

Telefon od Sony

Sony: Ten indyk jest swietny, chcecie dobrze zarobic? Przyhajpujemy i sprzedamy za cene gierki AAA.

Bzdura.

 

Akurat na temat tej gry wiedzieliśmy praktycznie wszystko co się dało, jedynie z tym online coś im nie wyszło, ale średnio się tym przejąłem, bo os samego początku zapowiadali ten tytuł jako samotną przygodę. Rozgrywka na filmach wygląda tak jak w grze, czyli dla większości nuda, a dla innych jak ja, coś na co czekali. To nie będzie World of warcraft, ale nigdy tej gry nie usunę z dysku.

Odnośnik do komentarza

W spokoju mogę poczekać na elite dangerous na ps4.

 

Czyli kiedy to? Serio pytam, bo za gówniarza nie dosypiałem z powodu nocek zarwanych przy Frontier na mojej A600 i chcę znów to poczuć.

Do tego czasu mam przynajmniej fajne Rebel Galaxy :)

 

Fani Destiny i tak są w niebo wzięci.

Tak myślę.

 

Jestem fanem Destiny i sorry, ale NMS to jakaś pro.ce.duralnie generowana wydmuszka bez jakiegokolwiek contentu i bez tego, co siłą Destiny jest największą - ludzi, z którymi można popykać.

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza
Czyli kiedy to? Serio pytam, bo za gówniarza nie dosypiałem z powodu nocek zarwanych przy Frontier na mojej A600 i chcę znów to poczuć.

 

Tak jak pisałem w temacie na Xone. Frontier się guzdrze, ale robi swoje. I tak jeszcze przed nimi dużo do roboty patrząc na razie na samą wersje xboxową. Trzeba się niestety uzbroić w cierpliwość, za wcześnie dla nich mówić cokolwiek więcej o wer na ps4, a też zresztą podejrzewam że nie chciałbyś grać w jakąś wer beta.

 

xd
Odnośnik do komentarza

 

Ciekawa gra ale by placic za przehajpowanego indyka jak za produkcje AAA to juz kolejny gwozdz do trumny gamingu ktorzy sami gracze wbijaja - hype jest wielki musze sie podniecic bo sie wszyscy podniecaja.

Jezeli chodzi o grywalnosc to zakladam ze kazdy odpusci po obadaniu 100 planet, Yano?

Bo przeciez brak fabuly zrobi swoje ile bedzie mozna tak latac i tunningowac.

Podsumowywujac mial to byc jeden z najlepszych i najbardziej oryginalnych indykow, a wyszla z tego przehajpowana niedopowiedzeniami, ze tak lagodnie ujme produkcja. Niedopowiedzeniami ktore do dzis sa niewyjasnione bo gierka musi sie dobrze sprzedac, hype'u sie nie hamuje! Takze morda na twiterach i ogladac slupki sprzedazy.

Telefon od Sony

Sony: Ten indyk jest swietny, chcecie dobrze zarobic? Przyhajpujemy i sprzedamy za cene gierki AAA.

Bzdura.

 

Akurat na temat tej gry wiedzieliśmy praktycznie wszystko co się dało, jedynie z tym online coś im nie wyszło, ale średnio się tym przejąłem, bo os samego początku zapowiadali ten tytuł jako samotną przygodę. Rozgrywka na filmach wygląda tak jak w grze, czyli dla większości nuda, a dla innych jak ja, coś na co czekali. To nie będzie World of warcraft, ale nigdy tej gry nie usunę z dysku.

 

 

Bzdury to ty piszesz. Racja, autorzy karmili nas ciagle nowymi materialami, budowali hype na gre ale tak na prawde to pierwszy tego typu eksperyment i nikt nie wiedzial co z tego wyjdzie. Od poczatku byly dwa obozy- tych ktorzy uwazali projekt za super ambitny i ktory swoja randomowoscia i wielkoscia porwie rzesze fanow i tych( w tym mnie) ktorzy dopatrywali sie w tym chodzonke z miliardami planet do nic nierobeinia.

Oczywiscie gra moze sie podobac, szczegolnie gdy ktos wypieprzyl na nia 250 zlociszczy ale nie wiem czy to aby nie jest mydlenie sobie oczu. To... nowosc, slaba ale do takiej opini trzeba niektorym dorosnac.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Ciekawa gra ale by placic za przehajpowanego indyka jak za produkcje AAA to juz kolejny gwozdz do trumny gamingu ktorzy sami gracze wbijaja - hype jest wielki musze sie podniecic bo sie wszyscy podniecaja.

Jezeli chodzi o grywalnosc to zakladam ze kazdy odpusci po obadaniu 100 planet, Yano?

Bo przeciez brak fabuly zrobi swoje ile bedzie mozna tak latac i tunningowac.

Podsumowywujac mial to byc jeden z najlepszych i najbardziej oryginalnych indykow, a wyszla z tego przehajpowana niedopowiedzeniami, ze tak lagodnie ujme produkcja. Niedopowiedzeniami ktore do dzis sa niewyjasnione bo gierka musi sie dobrze sprzedac, hype'u sie nie hamuje! Takze morda na twiterach i ogladac slupki sprzedazy.

Telefon od Sony

Sony: Ten indyk jest swietny, chcecie dobrze zarobic? Przyhajpujemy i sprzedamy za cene gierki AAA.

Bzdura.

 

Akurat na temat tej gry wiedzieliśmy praktycznie wszystko co się dało, jedynie z tym online coś im nie wyszło, ale średnio się tym przejąłem, bo os samego początku zapowiadali ten tytuł jako samotną przygodę. Rozgrywka na filmach wygląda tak jak w grze, czyli dla większości nuda, a dla innych jak ja, coś na co czekali. To nie będzie World of warcraft, ale nigdy tej gry nie usunę z dysku.

Bzdury to ty piszesz. Racja, autorzy karmili nas ciagle nowymi materialami, budowali hype na gre ale tak na prawde to pierwszy tego typu eksperyment i nikt nie wiedzial co z tego wyjdzie. Od poczatku byly dwa obozy- tych ktorzy uwazali projekt za super ambitny i ktory swoja randomowoscia i wielkoscia porwie rzesze fanow i tych( w tym mnie) ktorzy dopatrywali sie w tym chodzonke z miliardami planet do nic nierobeinia.

Oczywiscie gra moze sie podobac, szczegolnie gdy ktos wypieprzyl na nia 250 zlociszczy ale nie wiem czy to aby nie jest mydlenie sobie oczu. To... nowosc, slaba ale do takiej opini trzeba niektorym dorosnac.

Przed premierą pokazali dosłownie wszystko co można robić w grze. Jedynie drugiego gracza ciągle nie było widać. Więc jak ktoś wyobrażał sobie coś innego, to nie mam pojęcia na jakiej podstawie, bo już od dawna było widać, czym będzie ta gra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...