Skocz do zawartości

No Man's Sky


hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

oglądałem kilka godzin gameplaye, i mam troche obawy co do różnorodności zadań oraz różnorodności "zawartości" planet, bo planet są miliardy, ale pewnie sporo z nich będzie wyglądać dosyć podobnie - siłą rzeczy. podobnie rośliny i zwierzęta raczej nie są aż tak losowo generowane żeby zapewnić różnorodność na dłuższą mete....

 

 

a mimo tych obaw mam ogromną chęć kupić gre na premiere i zagłębić sie w ten świat, mimo że mam obecnie w co grać

 

czuje że ta gra może podzielić graczy na 2 grupy:

1 tych co "przejdą" i powiedzą "eh w sumie nudnawe to było"

2 i tych co zakochają sie w eksploracji i bedą do gry wracać całymi miesiącami żeby zobaczyć "jeszcze coś" nowego

Odnośnik do komentarza

Analizujac sobie dochodze do wnioskow, ze dawno w grze nie bylo pokazanej tak bezsensownie ludzkiej natury. Natura niszczenia. Chodzimy z pistolecikiem na plazme i niszczymy przyrode we wrzechswiecie by pozyskac surowce albo zrobic dziure w scianie by dowiedziec sie, ze za nia i tak nic nie ma.Ludzie posiadaja chec poznawania jak wszytsko co nas otacza dziala albo skad sie wzielo a nie przebywania wrzechswiata ktory nie kryje w sobie tajemnic poza wizualnym. Wyszedl jednak crap, bo nawet nie sredniak. Chociaz podany w tak kolorowym papierku i wizualnie tak stworzony, ze bedziemy potrzebowac jeszcze troche czasu, zeby do takich wnioskow dojsc.

Odnośnik do komentarza

Czytałem gdzieś, że ostatni skok warp na planetę w centrum wszechświata wymaga zużycia całego paliwa a planeta na której się ląduje jest wyeksploatowana na maksa z surowców. Na planecie są tylko bezkresne złomowiska bezużytecznych statków, które nie mogą jej opuścić oraz piloci-kanibale, którzy polują na siebie w celu stania się The One niczym Jet Li.

 

Ponoć Greenpeace forsował takie zakończenie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

We Wszechświecie jest z całą pewnością więcej gwiazd niż ziarenek piasku na wszystkich plażach na Ziemi, więc NMS to i tak tylko namiastka owego ogromu :lol:

 

EDIT: Astronomowie z Australii obliczyli, że gwiazd we Wszechświecie jest 10 razy więcej niż ziarenek piasku na wszystkich plażach i pustyniach świata - informuje serwis BBC News.

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Na metacritic jedni dają 10 inni zero i wychodzi taka średnia i ciężko jakieś wnioski wyciągać. Sony widzi w tym tytule jakiś potencjał, że wziął się za tak mocne promowanie tej gry szczególnie, że to nie jest ex a do tego miał być indor. Chyba bezpieczniej będzie kupić w pudle aby w razie wpadki móc się szybko pozbyć i nie stracić $.

Odnośnik do komentarza

od wczoraj pooglądałem z 5 godzin gameplayu, większość to był początek gry 3 różnych graczy

wszyscy mieli podobne rzeczy

- zadania typu, napraw, zbuduj

- zbieractwo surowców żeby wykonać zadania

- no i oczywiście eksploracja

 

ale mimo takich podobieństw różnice były spore, oczywiście w planetach i w stylu rozgrywki, i w sumie każda gra (tzn inne gry) jest taka sama dla każdego, a tymczasem tu mimo podstawowych zasad działania każdy jest w innym świecie

 

no ogolnie nie moge sie powstrzymać, chyba powiem - "(pipi) biede, jutro kupuje"

 

 

zwłaszcza że tydzień temu pooglądałem kompletnie przypadkiem z 10 filmów dokumentalnych o wszelakich kosmicznych zagadnieniach, i wejście w ten świat samemu i eksploracja strasznie mnie kręci

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...