Skocz do zawartości

No Man's Sky


hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

 

ale nie sądzisz że do wyskakiwania z argumentami typu przeczytałem relację X, a w Y mam już wyebane, bo nie zgadza się z moim przeczuciem, jest już dedykowany temat?

 

gra da ileś tam godzin fanom fajnej eksploracji, a później zwyczajnie znudzi. i to im wystarczy

No widzisz, a mi nie wystarczy. Śledziłem rozwój gierki od dawna i nie podoba mi się z ostatnich zapowiedzi i relacji. Od tego też jest ten ten temat. Nazywa się "No Man's Sky" a nie "No Man's Sky - tylko zachwyty i pozytywne komentarze". Oczywiście dopiero zagranie ostatecznie zweryfikuje moją opinię na temat tej produkcji.

No widzisz, jednak teraz mówisz konkretnie co i dlaczego. Mi także ten typ zabawy średnio podchodzi. Nie same jego założenia, ale związana z nimi obawa o za szybko wkradającą się monotonię, tempo zabawy, oraz zróżnicowanie i jakość zajęć. Więcej niż pewne, że chcąc wycisnąć z niej jak najwięcej, szybko podzieli los np. MGS V, gdzie im więcej zadań pobocznych chciałem robić, tym bardziej mi ją obrzydzały. Dobrą wstępną opinię zaserwowało na yt TVGRY.pl. Ukończenie jej poniżej 30h być może będzie najbardziej optymalnym rozegraniem, a i takobstawiam, że będzie długo wspierana jak choćby Destiny, czy DC.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem okazje pograć raptem dwie godziny ale gra wciąga jak bagno, ale może się to oczywiście zmienić z czasem. Zupełnie przypadkiem znalazłem miejsce gdzie można zapisać grę bo pojawił się jakiś znacznik ze znakiem zapytania to mówię lecę a tam jakaś wieżyczka i gdyby nie to to pewnie bym wyszedł i stracił wszystko co zdążyłem zrobić. Jak konczycie grać to po prostu zamykacie aplikacje czy jest jakieś menu do którego można wyjść i i wyłączyć grę jak ma to miejsce w innych produkcjach. Znalazłem gdzieś info, że na każdej planecie są te drony co pilnują planet i pytanie czy to prawda? Fajnie jakby były planety gdzie jednak ich nie ma bo to trochę psuje klimat, że każdej planety pilnują bo jakieś totalnie opuszczone powinny być.

Odnośnik do komentarza

Kurde pooglądałem gejmpleye i sam nie wiem, czy brać. Założenie gry - genialne. Niczym nie skrępowana exploracja. Ale to, co dzieje się na samych planetach ( pokazanych w jakiejś dziwnej skali ), to już inna para kaloszy. Rozpruwanie laserkirm blasterkiem każdego kamienia, pieńka itp. Kolorystyka miejscami też potrafi irytować (intensywna czerwień).

Odnośnik do komentarza

Ja kupie No Man Sky dopiero po ograniu Rise Of TR. Wiec polecam zaczekac spokojnie z miesiac i olac te gameplaye. Dzis cena 249 a za miesiac komus sie znudzi a ty bedziesz bawic sie tak samo ale za rozsadna cenę.

ale wtedy wszystkie planety ci ponazywają ! Gra straci sens !

Odnośnik do komentarza

Zupełnie przypadkiem znalazłem miejsce gdzie można zapisać grę bo pojawił się jakiś znacznik ze znakiem zapytania to mówię lecę a tam jakaś wieżyczka i gdyby nie to to pewnie bym wyszedł i stracił wszystko co zdążyłem zrobić.

 

gra sie zapisuje za każdym razem jak wyjdziesz ze swojego statku, nie musisz szukać wieżyczek (chyba że zostawiłeś statek gdzieś daleko), żeby zapisać wystarczy wejść na sekunde do statku i wyjść

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Zupełnie przypadkiem znalazłem miejsce gdzie można zapisać grę bo pojawił się jakiś znacznik ze znakiem zapytania to mówię lecę a tam jakaś wieżyczka i gdyby nie to to pewnie bym wyszedł i stracił wszystko co zdążyłem zrobić.

 

gra sie zapisuje za każdym razem jak wyjdziesz ze swojego statku, nie musisz szukać wieżyczek (chyba że zostawiłeś statek gdzieś daleko), żeby zapisać wystarczy wejść na sekunde do statku i wyjść

 

Cenna uwaga. Wczoraj z obowiązku pójścia spać nie zdążyłem wylecieć jeszcze z planety ale dzisaj po powrocie z pracy już zacieram ręce bo kupiłem na psstore i ten statek od razu mam gotowy. Co ciekawe wczoraj padło połączenie gry z serwerami i wygląda na to, że można grać po odłączeniu konsoli od neta. Fajnie jakby jeszcze hello games ustosunkowało się oficjalnie na fb czy innym twiterze co do braku możliwości zobaczenia innych osób bo była inna gadka więc powinni się wytłumaczyć aby była jasność.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...