Skocz do zawartości

No Man's Sky


hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

A te lasery i ich sila to przypadkiem nie zmieniaja sie wraz z bronia?

 

Zawsze sa te same efekty strzaly? Bo jak tak to troche niesamowicie.

zmienia sie siła zależnie od ulepszeń i kolory lasera plus efekty wizualne przy lufie zależnie od broni

ulepszanie broni daje też nowe tryby w stylu rapid fire albo efekt shotguna i inne

 

 

no jeżeli ciebie to podnieci, to prędzej wydałbym 60 dolarów na witness niż 40 na nms

 

dobra już, idź być męczydupą gdzie indziej

Edytowane przez Yano
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

obchodzi mnie, śledzę jej losy od początku. swego czasu odpuściłem zakup Elite Dangerous, bo myślałem, że NMS będzie tak samo dobrym wyborem. 

 

ja wiem, wydałeś 260zł, zamiast tego mogłeś sobie kupić 13 butelek żołądkowej ale nie musisz sr,ać ogniem jeżeli ktoś dyskutuje na temat gry, czy omawia jej recenzje. podoba ci się gra? spoko, twoje wrażenia też czytam i nie biję ciebie za to, że ci się podoba.

 

skończyłem z tobą rozmawiać, jak dalej ci przeszkadzam to raportuj moje posty, ale od mojego pisania w tym temacie się łaskawie odpier,dol

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Yano nie masz przypadkiem jeszcze 12984179848125125 planet do odwiedzenia? To forum już widziało tematy na 300 stron zanim w ogóle gierka wyszła albo teoretyków gawędziarzy co są zawiedzeni nową odsłoną serii której nigdy nie widzieli na oczy i nagle zaczęło przeszkadzać, że ktoś śmie śmieć?

Odnośnik do komentarza

mimo wszystko nadal uważam, że gdzieś tu kryje się zalążek bardzo dobrego produktu i kto wie, może za rok po jubileuszowym patchu gra będzie wspaniała. to, co widzę teraz jest takie umowne, wszystko tutaj wydaje się być iluzją czegoś, co przy odpowiednio zdolnym studiu byłoby wspaniałe.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Mnie też ta gra bardzo obchodzi ale jak do tej pory tylko dwie rzeczy mi się w niej podobają: tytuł i limitowane wydanie.

 

UP: Mam nadzieję że ją połatają i dodadzą to i owo znacznie szybciej.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

przeszkadza mi że wchodze tu pogadać o grze a musze sie przebijać przez 5 stron spamu żeby znaleźć jakiegoś posta który serio mowi o graniu w gre

 

już wszyscy wypowiedzieli swoje żale i hejty, po co powtarzać te same teksty po 50 razy? że cena za duża, że planety podobne, że multi nie ma - każdy z marudzących już to po kilka razy napisał, po co więcej?

 

zróbcie sobie temat do hejtu jak tak bardzo musicie o tym w kółko gadać, dajcie tym co grają pogadać realnie o grze i wymienić sie doświadczeniami

 

 

 

i nie przeszkadza mi to że komuś sie gra nie podoba bo sam napisałem że jest to oczywiste że to nie gra dla każdego, ale przeszkadza mi ilość spamu przeszkadzająca w normalnej rozmowie tych co grają

 

 

i btw mimo że ja gram i mi sie podoba to też uważam że bardzo by sie przydało dodać w patchu kilka ważnych funkcji

Edytowane przez Yano
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie odkryłem ciężki do przetrwania księżyc, Maks minuta i trzeba wiać, bo promieniowanie zbyt silne, ale fajne surowce do wydobycia. Jako, że planeta jest toksyczna, otrzymała nazwę równie toksycznego bota

 

Zaraz po tym trafiłem na bardzo zimną planetę. Wszystko spoko, oddaliłem się trochę od statku i zaczęła się burza śnieżna, no to wyścig z czasem się zaczął aby się schować :)

 

Udało się komuś odkryć wszystko na jednej planecie? ( czyli posterunki i zwierzęta?)

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

ja na jednej mialem 8/10 zwierząt odkrytych, a za odkrycie wszystkich jest zwykle duży bonus pieniędzy

 

co do warunków nieprzyjaznych to mozna znaleźć blueprinty do tworzenia dodatkowych "osłon" w kombinezonie na dany warunek, np anty toksycznych albo grzewczych na mróz, te dodatkowe osłony dosyć szybko schodzą ale można je ładować łatwo dostępnymi surowcami

 

 

edit

co do posterunków to jest ich taki ogrom że wątpie żeby dało sie odkryć wszystkie zwłaszcza że nie są zaznaczone

to co widać w menu na górze to nie są wszystkie, wiele razy miałem znalezione o wiele więcej niż sie tam na liście mieści

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Z posterunkami nie wiedziałem, ale faktycznie wydawało mi się, że coś mała ich liczba w menu, bo dosyć często występują, a planety są ogromne.

 

Jestem w nowym układzie z zamiarem odnalezienia wszystkiego, a tu znowu ciężkie planety do przetrwania :(

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

ja jedną planete zwiedzałem ze 3 godziny w poszukiwaniu drop podów do ulepszenia kombinezonu i odwiedziłem kilkadziesiąt wszelakich "znaków zapytania", a i tak zwiedziałem tylko fragment planety

 

jak wróce do domu to bede szukał jakiejś ładnej planetki obfitującej w materiały żeby nafarmić fajne rzeczy, bo ostatnie 2 dni to skupiałem sie na rozwoju slotów w kombinezonie i kupnie ładownego statku

Odnośnik do komentarza

No to hardcore, bo mi szybko włącza się tryb odnalezienia kolejnych planet :)

 

 

Zdarzyło się komuś utknac w jakimś miejscu? Czasami widzę spore doliny i je omijam, bo obawiam się, że już tam zostanę, a chce jak najdłużej utrzymać się na pierwszym życiu.

Edytowane przez Moldar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Huehue, wychodzą kolejne kwiatki jaka ta gra jest kompletnie niedopracowana, dżizas, żeby taki indyk miał zepsutą optymalizację to się w głowie nie mieści, no ale uwaga, gra się krztusi nawet na sli geforce 1080, beka jak totalna na szczecin. Nie ma to jak być totalnie wydymany przez Hello Sucks na platformie PC, normalnie drugi Batman. Nic się nie nauczyli od Spore, którzy też zrobili takie wałki, no cóż, studio jak studio, najlepsi w wyciąganiu hajsu od ludzi i robienie pompy z hype z grę na gry, kompletnie nie przejmując się negatywnymi opiniami od graczy i recenzentów, to jest pure korporacja system. Potencjał był, został zmarnował, hype był, został oszukany, no cóż space sim dla dzieciaków, nawet nie wiem czy to można to tak nazwać, bo to się nie ima tego. Taki drugi Fallout, a Howard i Murray prawie tacy sami pod swoimi gadaniami i pierdołami jacy to są uber developerzy. 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Cała Steamowa strona zarąbana negatywnymi komentarzami jak gra źle działa. 10fps na GTX970 to kpina w biały dzień xD.

 

Niech to studio i cała ta gra spłonie, pomyśleć, że kiedyś się tym jarałem i wkurzałem na przesuwanie premiery.

Odnośnik do komentarza

dla tych co zamiast pieprzyć grają w gierke

 

super przydatne porady

 

niektóre z nich już znałem i są dosyć oczywiste już po chwili, ale kilka jest bardzo ważnych a wcale nie tak łatwych do odkrycia samemu

przy okazji w 5:23 pokazana jest planeta z masą trawy i drzewami dla tych którzy myślą że w grze jest sam piach i gruz

 

 

btw oglądałem już sporo filmow z NMS w ostatnich dniach i jara mnie że 90% rzeczy które na nich widze są kompletnie inne i odmienne od tego co ja widziałem podczas swojej rozgrywki

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...