Skocz do zawartości

No Man's Sky


hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

o kurcze, po tym patchu znowu pewnie wsiąknę w zwiedzanie kosmosu na kilka(naście) godzin, poprzedni update był fajny, teraz samochodziki i wieksza różnorodność statków, kurde, jeszcze kilka takich dodatków i gra zbliży sie do zapowiedzi. oby tylko hejterzy dali jej chwile odpocząć.

 

projekt jest jak widać rozwojowy

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

W koncu będzie można choć trochę zobaczyć obecność graczy, a dokładnie poprzez zwiedzanie ich baz.

 

Wszystko za późno i tak. No ale za aktualną cenę polecam sprawdzić, kilka ładnych godzin można w to pograć. To pierwsze opuszczenie planety jest fajnym uczuciem, albo zwiedzanie księżyca zaraz obok jakiejś dużej planety :)

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Też kiedyś za tę parędziesiąt złotych bym kupił w cyfrówce, co by sobie polatać od czasu do czasu. Kudosy dla nich, że dalej nad gierką grzebią, oby tylko szli w kierunku spełniania obietnic i poprawiania gameplayu, bo budowanie basy w grze o eksploracji to IMO mało trafiony pomysł.

 

No i przez to, że gra na przestrzeni miesięcy się rozwija boję się wskakiwać w najbliższym czasie, żeby nie wyczerpać swojej radochy z gierki zanim w ogóle osiągnie ona jakiś fajny punkt w rozwoju.

Odnośnik do komentarza

Też kiedyś za tę parędziesiąt złotych bym kupił w cyfrówce, co by sobie polatać od czasu do czasu. Kudosy dla nich, że dalej nad gierką grzebią, oby tylko szli w kierunku spełniania obietnic i poprawiania gameplayu, bo budowanie basy w grze o eksploracji to IMO mało trafiony pomysł.

 

No i przez to, że gra na przestrzeni miesięcy się rozwija boję się wskakiwać w najbliższym czasie, żeby nie wyczerpać swojej radochy z gierki zanim w ogóle osiągnie ona jakiś fajny punkt w rozwoju.

Aktualna promocja - 67,60 dla plusowiczów.

 

Kurde sam nie wiem, też bym kupił grę. Miałem brać przecież na premierę, ale na szczęście się wstrzymałem. Eksploracja kosmosu w grach zawsze mnie pociągała i sam pomysł i przedpremierowe założenia nms bardzo mi pasowały. 

Odnośnik do komentarza

Sprawdzilem patcha. Na pro graficznie jest chyba ładniej, ale dawno już nie grałem i trafiłem na ładną planetę. Ale pierwsze co mi nie grało to szybkość gry. Na pro jest chyba 60 fpsów, po kilku piwach jestem, więc mogę się mylić, ale raczej jest te 60 klatek, pięknie śmiga :)

 

Ciekawe jak by to wyglądało z hdr, bo dostało wsparcie.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Żeby zażyć tych wszystkich dobroci płynących z patchy należy grac od nowa? Czy jak bede kontynuował rozgrzebaną gdzies w sierpniu kampanie droga Atlasa, to tez poczuję powiew orzeźwiającej świezosci?

nie trzeba zaczynać od nowa, wszystkie rzeczy dochodzą do ciebie a nie ty do nich ;)

poprostu teraz masz opcje budowania bazy gdziekowliek wylądujesz (tzn na każdej planecie, ale w sumie możesz miec tylko 1 baze, nie można zabudowywać wszystkiego wszędzie), od wczoraj budowania pojazdów, podobno też statki mają 3 specjalności - do walki, eksploracji i handlu (wczoraj grałem tylko chwile i nie szukałem statków więc nie mam porównania co konkretnie to zmienia)

 

ogolnie wszystkie te nowe rzeczy możesz poprostu zacząć wykorzystywać, a ponieważ wszystko kosztuje jednak troche surowców to zaczynając od początku musiał byś dłużej czekać aż wykorzystasz cokolwiek bo najpierw by cie nie było stać

 

oprócz tego w poprzednim patchu w grudniu doszły 2 nowe tryby gry - survival i free mode, jeden jest tak trudny że przy odrobinie pecha w startowej planecie nawet nie ma szans naprawić statku ;p

drugi przeciwnie - to tryb do zabawy, wszystko jest za darmo, i wszystko można kupować i budować bez szukania ekspertów od budowania bazy itp, nie da sie też umrzeć w tym trybie

 

przyznam że po premierze nabiłem ze 40 godzin w grze i sporo porobiłem rzeczy, po pathach głownie sie bawiłem w tym darmowym trybie żeby obczaić odrazu nowości

 

ale chyba jak jeszcze ze 2-3 patche wyjdą to poprostu zaczne od początku i pogram tak jak sie w to powinno grać porzadnie, czyli eksporacja kosmosu, zdobywanie, budowanie itp. to może być super klimat

 

 

a i o ile budowa bazy rzeczywiscie sie wydaje bez sensu w grze gdzie trzeba latać po planetach ( w sumie to nie trzba niby), ale pomysleli o tym i można sie teleportować do bazy ze stacji kosmicznych i z powrotem - więc nawet jak sie poleci wiele układów gwiezdnych dalej to można wrócić do bazy a potem sie teleportować znowu do stacji kosmicznej i kontynuować dalszą eksploracje i oddalanie sie od naziemnej bazy

 

i mimo że można mieć jedną baze tylko to gdyby sie znalazło jakąś o wiele fajniejszą planete podczas dalszej eksploracji to można wybudować nową baze a stara sie niszczy ale odzyskujemy z niej większość surowców (może i wszystkie, nie pamiętam)- więc odrazu można budować na nowo bez straty

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...