Skocz do zawartości

No Man's Sky


hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

Powtòrka ze Spore. Sorry ale trzeba być extremalnie naiwnym żeby wierzyć we wszystko co Sean Murray mòwił w wywiadach. Taki mały team i mały budżet to było oczywiste że to będzie porażka bo w branży growej nie zdarzają się cuda na taką skalę. Ta gra to podatek od głupoty.

Edytowane przez Hero of Orion
Odnośnik do komentarza

 

piękni kawalerzy z red letter media i ich opinia na temat gry

 

no nie podeszła im. bardzo dobry materiał bez darcia mordy.

To te same matoły co idiotycznie krytykowały Alien Isolation, dziekuje postoje. 

 

 

Powtòrka ze Spore. Sorry ale trzeba być extremalnie naiwnym żeby wierzyć we wszystko co Sean Murray mòwił w wywiadach. Taki mały team i mały budżet to było oczywiste że to będzie porażka bo w branży growej nie zdarzają się cuda na taką skalę. Ta gra to podatek od głupoty.

 

Ahem....

 

xgbQ7aV.jpg

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Tylko nie porównuj tego szrota do Wiedźmina. Już sama gra CDProjektu oferowała dużo więcej zabaw w postaci questów, a ogólnie to po co pisać. Same kłamstwa tego debila churaja tylko pogrążyło jak gówniane studio razem z tym szajsem. Cena gry również dyskwalifikuje do tego stopnia, że gra powinna zdechnąć śmiercią naturalną na pustyni Mojave.

Odnośnik do komentarza

NMS to tylko ciekawa odskocznia. Po całym dniu można usiąść wieczorkiem i bezstresowo pozwiedzać sobie parę planet. Gierka na takie wolne wieczory od czasu do czasu. 

 

W sumie lepiej wyszłoby im gdyby gra przeszła na f2p. Mniej krytyki spadłoby na studio. A teraz pewnie czeka ich los podobny do nieodżałowanego Evolution. 

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Kupic gre w pelnej cenie, czekac rok na usprawnienia aby byla zjadliwa.

 

Ten nemezis to nie wiem, jakis matoł. Zgadzajcie sie dalej na takie praktyki, wszyscy czekaja aby dymac takich frajerow co kupuja szroty na premiere i jeszcze ich bronia. 

 

Też już stwierdzam że kupowanie gier na premierę nie ma całkowicie żadnego sensu jeśli.

 

 

Trzeba poczekać minimum rok żeby zagrać w tą grę którą obiecywali twórcy. Przykładów nawet podawać nie muszę. Czasami sami gracze od siebie dodają jakieś usprawnienia na forach a potem to trafia do gry. Nie można się z tym za bardzo spierać, i portfel na tym nie cierpi a gra jest usiana pachami jak dobra kasza skwarkami. 

Odnośnik do komentarza

@Bizon

 

Co Ty w ogóle tutaj mi próbujesz wkręcić? Użyłem W3 jako przykładu, że duże projekty nawet rok po premierze dostają duże aktualki. Nie porównywałem obu gier pod kątem jakości. Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem czy tylko wyrywasz zdania z kontekstu i przekręcasz inne wypowiedzi na niewłaściwy tor gadki? Ogarnij się. 

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Nie, nie o to chodzi, takie praktyki jak te studio hello sucks tylko napędza inne studia, jakimi ludzie są głupimi i jak łatwo można takiego zmanipulować sprzedając niepełną grę tanim kosztem pracy i lenistwem. To rodzi wtedy patologię w branży gier, żeby robić jak najmniej i doić kasę z debili, a oczywiście nie mają tej świadomości, że popieranie takiego developingu gier tylko zaniża tylko jakość gier, które i tak już ciężko jest do odratowania. Przykład mamy z hajpowanie battlefielda 1, jak widzisz okroili do pełnych mocy dlc, dlatego większość społeczeństwa nie ma mózgu jak przeznaczać kasę i dawać tym bardziej baty devom za takie praktykowanie.

Odnośnik do komentarza

A ty potrafisz podac jakis przyklad zbieżny z NMS czy bedziesz tak tylko losowal tytuły i podawał "tylko dla przykładu"?  Potrafisz wziac w ogole udzial w dyskusj ina temat gry, ktora na premiere, jest dostepna w pelnej cenie i nie ma ponad polowy zawartosci i sugerujesz, ze warto poczekac rok na aktualizacje? Jestes w ogole zdrowy? Serio sie pytam. Bo nie wiem, nie kupiles tej gry a trollujesz.

 

Juz samo to, ze dla przykladu podajesz Wiedzmina, ktory nawet z aktualizacjami i dlc nie jest zbieżny ze stanem faktycznym NMS, stwierdza, ze kompletnie nie wiesz o czym piszesz i ewidentnie chcesz sobie w tym temacie potrollowac.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja tylko piszę, że dla mnie kupowanie teraz NMS nie ma sensu bo ta gra w ciągu kilku/nastu miesięcy może się mocno zmienić. Ale to jest moja opinia i jeśli ktoś kupił na premierę bo odpowiada mu NMS to nic do tego nie mam. Gdzie Ty tutaj widzisz trolling z mojej strony? Wyśmiewam kogoś? Wyśmiewam grę? No proszę, wskaż mi w którym miejscu użyłem krytyki. 

Odnośnik do komentarza

I po co odwracasz kota ogonem? Rozmawiamy tu i teraz o grze, ktora kupilismy na premiere a nie o czarach i magii, ktore byc moze beda za rok.

Zestawiasz NMS i Wiedzmina jako gry, ktore po roku wymagaja duzych aktualizacji - jezeli nie potrafisz zauwazyc idiotyzmu takie porownania to dyskusja nie ma z toba sensu, bo jestes chory.

 

Raportuj do woli, najlepiej tutaj: perez@psxextreme.pl

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...