Skocz do zawartości

No Man's Sky


hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba przyznać, że ślicznie się to prezentuje. No i jestem pod wrażeniem, jak ogarnęli animację TPP - wygląda naturalnie i tak, jakby gierka od początku była pomyślana do grania z tym widokiem. Mając w głowie wyczyny Bethesdy w tym temacie (dopiero w F4 w miarę to wygląda) tym bardziej szacun dla tego małego studia.

Odnośnik do komentarza

Ten patch to tragedia.

Kompletnie nie wiem po co oni drugi raz już kombinują z surowcami. Znowu nie wiem co jest do czego...

Poza tym to gra chodzi mocno średnio na pro, co chwila coś się zacina, glitchy graficznych ( kokpit w statku cały czas mi się otwiera i zamyka podczas latania) i dźwiękowych mnóstwo. Użycie teleportu skończyło się moim zgonem i stratą wszystkich przedmiotów w ekwipunku.

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Moldar napisał:

Kompletnie nie wiem po co oni drugi raz już kombinują z surowcami. Znowu nie wiem co jest do czego...


No właśnie mam ten sam problem teraz i jakoś nie mogę zmusić się do grania, bo przytłacza mnie ilość rzeczy, których nie ogarniam. Pobiegałem po bazie, wylądowałem na planecie i to na razie tyle z moich aktywności w NMS NEXT...

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Moldar napisał:

Poza tym to gra chodzi mocno średnio na pro

 

Zgadza się, pograłem godzinę i miałem dosyć. To ma być gra na konsole? No ja dziękuję xd. A gra wciąż polega na strzelaniu do kamieni. No fajnie, że oni cośtam ciągle dodają, ale wciąż to wygląda na szrota moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza

A jednak tnie i to dość znacznie :)
Przed chwilą zakończyłem kilkugodzinną (!!!) sesję, zwiedziłem ze dwie planety, oraz księżyc jednej z nich i właśnie na tym ostatnim zauważyłem dość spore dropy. Sama miejscówka była śliczna, sporo roślinności, gęste trawy, oraz większe dziwadła, do tego jeszcze sporo zwierzaków no i konsola nie wyrabiała. Jakoś w tym tytule jednak nie przeszkadza mi to, choć osoby z przewrażliwieniem na tym punkcie niech nie ruszają, bo to pewnie będzie poziom Blighttown momentami.

Odnośnik do komentarza

Według mnie mimo aktualizacji gra jest wciąż niezłym kasztanem. Zadania, które dostajemy od npców są zrobione totalnie na odpyerdol, nie pamiętam czy wcześniej też takie były, ale generalnie nie ma co robić :( chyba, że ktoś ma mocny autyzm i jara go odwiedzanie podobnych do siebie planet. Brakuje mi w tej produkcji konkretnej linii fabularnej.

Edytowane przez Bielik
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

W takim razie mam mocny autyzm, ale uważam, że w grze jest aż nadto do roboty i ciężko to wszystko ogarnąć. Oczywiście, że fabuły jako takiej tu nie ma, ale te wszystkie zadania, znaleziska, system progresji, możliwość craftowania coraz mocniejszych rzeczy - mnie to jara i motywuje do dalszej zabawy - fabuły tu nie oczekiwałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...