Skocz do zawartości

No Man's Sky


hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

Hejtowałem tę grę i wieszałem psy na twórcach na początku premiery i słusznie. Po roku premiery gra nie wygląda źle, kupiłem niedawno i jest całkowicie specyficzna, chilloutowa, odwiedzanie planet, szukaniem zwierząt czy fauny, sam czysty spokój i relaks. Jest dużo zadań, a są i zadania gildyjne gdzie przenosisz paczki od galaktyki do galaktyki, polowanie na piratów, no jest sporo roboty już w tej grze, a nawet i tak wszystkiego jeszcze tam nie odkryłem.

 

Jest i sporo minusów, jak popup i wczytywanie tekstur na planecie jak latasz statkiem, no trochę to denerwujące ale idzie się przyzwyczaić albo czasami statek dziwnie lata, że lecisz sobie i w pewnym momencie Cię tak nagle zatrzymuje, a po czym Cię wystrzela z procy, no dziwnie to tak wygląda. Więcej bugów czy jakiś tam wywalającego errora do systemu jeszcze mi nie wyskoczyło póki co. Ta gra tak powinna wyglądać już w dniu premiery. Łazik po planecie czy budowanie bazy są fajną opcja, handel też jest ok.

 

Szukaniem monolitu i zbieranie słownictwa danej rasy też jest ciekawym zajęciem, a z takich monolitów to możesz fajne multinarzędzia (czyt. taki pistolet lub karabin, który nosisz) znaleźć, które służy do zbierania materiałów na kombinezon czy inne pierdoły. Niech twórcy dalej szlifują tę grę, bo mają spore pole do popisu z tą grą i potencjał jako tako w tej grze jest.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

gra ukaze sie w wakacje na Xbox One, oprocz tego szykuje sie duzy update nazwany NEXT dostepny za darmo dla wszystkich

 

wiecej info tutaj 

 

https://www.eurogamer.net/articles/2018-03-29-no-mans-skys-next-big-update-arrives-this-summer-also-launching-on-xbox-one

 

 

prosze o przeniesienie do dzialu ogolne, latwiej bedzie go odnalezc 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Wredny napisał:

Oj tam, oj tam...
W drugą stronę nie pogardziłbym portem Sea of Thieves - też niby pośmiewisko bez zawartości, ale jakby wyszło na PlayStation to pewnie bym sam sprawdził, jak to z tym faktycznie jest :)

pomijając offtop, to z całym szacunkiem ale to absurdalne porównanie ;) 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, asax napisał:

pomijając offtop, to z całym szacunkiem ale to absurdalne porównanie ;) 

 

Nie takie znowu absurdalne - określenie typu No Man's Sea nie wzięły się przecież znikąd :)

No ale nieważne - tu temat o kosmicznej eksploracji, więc tego będziemy się trzymać :)
W każdym razie mnie gierka zmęczyła i nie wiem, kiedy znów wrócę.
Zacząłem w trybie perma-death i muszę powiedzieć, że teraz jest dużo łatwiej niż kiedyś, bo można sobie stateczek wezwać zdalnie, więc nie trzeba do niego drałować kij wie ile, żeby go naprawić. Kiedyś mam zamiar zobaczyć ten słynny środek galaktyki, ale póki co zmęczył mnie ten Minecraft i ciągłe strzelanie laserkiem w skały "_

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Wredny napisał:

Nie takie znowu absurdalne - określenie typu No Man's Sea nie wzięły się przecież znikąd :)

niewiele obchodzi mnie co ludzie piszą, potrafię sam formułować opinie. A że ludzie tak powtarzają? Cóż żyjemy w epoce memizacji. Problem pojawia się wtedy kiedy ktoś myli mem z poważną dyskusją.

A porównanie jest absurdalne ponieważ:

-Rare nigdy nie kłamało co do gry  (otwarcie przyznawało że gra zaprojektowana jest jako Light Content) w przeciwieństwie do Hello Games które kłamało w tak zasadniczych kwestiach jak implementacja multiplayera

-Rare przed premierą zrobiło szereg testów otwartych testów by gracze sami mogli sprawdzić  grę i uniknąć zawodu  w przeciwieństwie do Hello Games 

-Rare miesiącami tłumaczyło otwarcie na czym polega gra, w przeciwieństwie do Hello Games które do ostatniego dnia zwodziło graczy obiecując złote góry

 

31 minut temu, Wredny napisał:

No ale nieważne - tu temat o kosmicznej eksploracji, więc tego będziemy się trzymać :)

no i tego proponuje się trzymać zamiast urządzać porównania rodem z CW :) 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

 

6 minut temu, XM. napisał:

Ale po tych wszystkich patchach to chyba całkiem spoko gra się zrobila, co? Ten patch NEXT wiadomo juz co wprowadzi?


Bo ja wiem... to nadal ten sam nudny symulator spaceru połączony z Minecraftem, tyle że doszło więcej aktywności, jakaś namiastka fabuły, naziemne pojazdy i możliwość zbudowania własnej bazy (a także jakaś namiastka multi, gdzie ktoś może odwiedzić Twoją bazę i vice versa). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...