Skocz do zawartości

No Man's Sky


hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co w tym Next musieliby zrobić, żeby gra przestała być kompletnym nudnym gównem. Leży na dysku PS4 to się sprawdzi jak już wypuszczą ten update, ale mam zerowe nadzieję, że będzie cokolwiek lepiej. Te wszystkie dotychczasowe patche też garści kłaków nie są warte. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Czyli będzie TPP, no i super - niedługo wrócę do gierki, bo już od jakiegoś czasu chodzi mi to po głowie :)

 

Cytat

Multiplayer

Team up with a small team of friends and explore the universe together, or be joined by random travelers. You can help friends to stay alive, or prey on others to survive. You can build tiny shelters or complex colonies that are shared for all players. Fight as a pirate or a wingman in epic space battles with friends and enemies. Race exocraft across weird alien terrains, creating race tracks and trails to share online. The character customisation allows you to personalise your appearance.

Visual Overhaul

The game is fully playable in third or first person, both on-foot and in a ship. New Planetary rings and improved space visuals make space more beautiful than ever. Dramatically improved planetary terrain generation, ground textures, water and clouds bring the environment to life. There’s also significantly more detail added to ships, NPCs and buildings.

Unlimited Base Building

Bases can now be built anywhere on any planet. Base building has dramatically increased complexity and size limits and we’ve added hundreds of new base parts. You can also own multiple bases.

 

https://www.polygon.com/2018/7/17/17581246/no-mans-sky-next-trailer-release-date-ps4-xbox-one-pc

Odnośnik do komentarza

Po wypowiedziach wnioskuję że gierka jest mocno nudna przy dłuższym posiedzeniu. Załóżmy jednak że szukam jakieś gierki z opcją bardzo spokojnej i nie do konca wymuszonej eksploracji, z budowaniem bazy (której mi nikt nie rozjedzie jak w Rust) i ogólnym chilloutem, to czy ta gierka jest dla mnie? Mam Elite Dangerous i wiem, ze zagram sporo godzin ale tam trzeba się poważnie wkręcić i ogarniać sporo rzeczya nie mam na to obecnie ani czasu ani ochoty. Czy po następnym Patch NMS będzie do kupienia jak tak cena spadnie do max 100zł (mówię o steam)?

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Załóżmy jednak że szukam jakieś gierki z opcją bardzo spokojnej i nie do konca wymuszonej eksploracji, z budowaniem bazy (której mi nikt nie rozjedzie jak w Rust) i ogólnym chilloutem, to czy ta gierka jest dla mnie?

Z tego co czytałem to tak. Dodali budowanie bazy w którymś z update'ów które ponoć spowodowały, że w końcu w grze jest jakiś sens eksploracji i farmienia surowców, rozwinęli story, ma z tym nowym updatem wyjść 4 osobowy co-op, są walki powietrzne ale generalnie czy z chilloutem ta gra się kojarzy? Z tego co wiem to raczej nie, bo ciągle trzeba coś farmić żeby mieć surowce, ale może coś się zmieniło po update'ach w balansie. Generalnie chyba grę kiedyś sprawdzę bo w pudełko na PS4 jest dość tanie i fajnie, że rozwijają grę za darmo (ku,rwa by jeszcze mieli czelność brać kase) ale hype przed premierą zaszkodził tej gierce maksymalnie, gdyby nie kłamstwa i manipulacja studia to w sumie gierka chyba by nie odbiła się takim echem ale też nie zostala tak zrównana z ziemią. 

 

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Shen napisał:

Nawet mnie bluber zacheciles, gra w pudle za jakies grosze chodzi, moze to juz czas ja sprawdzic. 

No właśnie ja tak podchodzę do tej gry jak pies do jeża, kumpel kupił cyfrówkę na premiere (xD) i udostępnił mi konto żebym sprawdził sobie, ale nawet nie odpaliłem tej gry przez hejt jaki się wylał na nią a pamiętam, że jako jedna z nielicznych osób broniłem tej gry w temacie przed premierą jak ludzie hejtowali (że co to jest, o co w niej chodzi) 

 

Słuchałem dużo soundtracku bo uwielbiam 65daysofstatic i jarałem się na wizje podboju kosmosu a dostałem coś takiego 

 

nms.gif

 

 

No nie wiem, nie wiem xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...