Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Welna napisał:

byc na gwarancji i 100% sprawne.

Dla mnie to także mus w prywatnym aucie ;)

 

Sprawne to wiadomo, ale jak patrzę na ilość elektronik, asystentów i komplikowania prostych rzeczy to przedłużyłem gwarancję :yao:

Skończy się gwarancja i pewno po max roku next, no chyba że nie będzie już nowych aut na rynku…

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, krupek napisał:

Pytałem wczoraj w Fordzie ile się czeka na nową Kugę, bo ojciec rozważa wymianę swojej 5-letniej. Jak teraz się zamówi to tak optymistycznie można przyjąć, że do odbioru w czerwcu xd

No teraz jak auto chcesz zmienić to rok wcześniej trzeba już szukać i zamawiać xd 

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj zabrałem małżonkę, aby oglądnęła chociaż swój prezent na 10 rocznicę ślubu. Do dilera przyjechał identyczny model jaki jej zamówiłem - kolor, felgi, środek, pakiety. 
Z racji tego, że na rocznicę nie odbierze, ba w sumie nie wiemy kiedy odbierze to niech sobie chociaż popatrzy:)

 

Na szybie kartka „sprzedany”. Pytam się ziomka handlowca, czemu nie dla mnie?! a on na to, że ni huja, nie sprzedany, ale szefo kazał tak napisać, bo ludzie nie nawali by spokoju o kupno, a oni muszą mieć co pokazać XD 

 

 

D04DF170-51F9-47B7-B797-6C8DEA90D850.jpeg

DF06BF5F-4543-4206-B6AC-469A92FD47B6.jpeg

F4052025-6523-47D6-A956-9084024E95CB.jpeg

Odnośnik do komentarza

To fajna sytuacja z dostępnością, skoro wolą trzymać jako demo, zamiast pogonić od razu, dostać kasę i uszczęśliwić klienta.

 

Z ciekawości, ten szary bo się podoba, czy żeby było łatwiej odsprzedać? Pytam, bo swój wziąłem srebrny w dużej mierze przez politykę firmy i brak fajnego niebieskiego, a srebrny jest moim ulubionym "nudnym" kolorem, natomiast prywatnie pewnie bym się wahał między limonką, a czerwonym metalikiem.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mustang napisał:

 

To fajna sytuacja z dostępnością, skoro wolą trzymać jako demo, zamiast pogonić od razu, dostać kasę i uszczęśliwić klienta.

 

No niestety nie wiedzą kiedy będzie następne demo :)

 

Godzinę temu, Mustang napisał:

Z ciekawości, ten szary bo się podoba, czy żeby było łatwiej odsprzedać? Pytam, bo swój wziąłem srebrny w dużej mierze przez politykę firmy i brak fajnego niebieskiego, a srebrny jest moim ulubionym "nudnym" kolorem, natomiast prywatnie pewnie bym się wahał między limonką, a czerwonym metalikiem.

Żonie się podobał. To jest jakiś specjalny szary Indium, a nie ten standardowy VW. Co fajne jak jest trochę ciemniejsze światło + lepsze zdjęcie XD, to nie ma takiego połysku, a bardziej gangsta mat :problem:

Felgi też deko ciemniejsze live.

 

Coś bliżej tego 

609D1FC0-47E6-4B3B-9E72-B21CDA9B911D.thumb.jpeg.121c0e187db4bf40f8587a0bcc304396.jpeg

Odnośnik do komentarza

Kie Ceed biore drugą pod uwage. Focusy też przeglądam, ale Tipo mi sie nie podoba. Ta Yariska w hybrydzie to fajna sugestia, ale po mazdzie dwójce mam dość jeżdżenia takimi małymi skrzynkami. Wiadome, i30 też wielkie nie jest, ale te 40cm robi różnice.

 

Byłem dziś w jednym komisie  i jest takie coś, papiery są, oczywiście niby wszystko cacy:

https://autohit24.com/pl/p/Hyundai-i30-1.6-CVVT-I-DOHC-16V-Bluedrive-Style-Lifting-2014r-II-Wlasciciel-Rzeczywisty-przebieg-potwierdzony-Historia-serwisowa-prowadzona-do-konca-Bezwypadkowy-Oplacony-2-x-kola-lato-zima/2137

 

Kusi żeby wziąć i mieć spokój, bo jak sobie pomyśle o oglądaniu tych wszystkich "super okazji", w komisach czy prywatnie, to już mi się odechciewa. A może korzystał ktoś z firm typu autotesto.pl ? 

Odnośnik do komentarza

No te hybrydy Toyoty polecałem, bo są wyjątkowo dobre na miasto właśnie: mało palą, mają automaty i się nie psują. Masz też większe Aurisy i Priusy. Taki kompakt jak i30 oczywiście się sprawdzi jak każdy samochód, chociaż silnik 1.6 z manualem jest bardziej konfiguracją pod trasy, w mieście swoje spali, a do korków jednak automat byłby wygodniejszy.

Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle, to ceny aut używanych poszły jakoś bardzo w górę. Co widzę jakies używane auto na sprzedaż to jest w chorej cenie. Ostatnio widziałem 17 letniego Scenica za 11k, ten Hyundai wyżej też drogi, moim zdaniem, jak na auto z 2014 roku. Znajomy sprzedaje Mini z 2014 za 50k, co też moim zdaniem slabo oplacalne. Nie wiem, może mi się trochę percepcja cenowa zakrzywiła i ja mam złe rozeznanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...