Skocz do zawartości

Platinum Club


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Wbicie rangi Warrior w treasure battle zajęło mi ok 70 pojedynków. Dużo rzeczy mozna pozaliczać w głupim treningu: Rage arty/drive, multipoziomowe areny czy combosy. 50000 punktów damageu w treningu chyba najłatwiej wbijać D.Jinem robiąc przy ścianie ss2, góra. Zadaje to chyba 75 punktów, trwa stosunkowo krótko i nie wymaga skilla. Tryb story mnie nie interesuje w tego typu grach więc wszystko przewijałem. Co do rankedów to miałem szczęście bo udało mi się zagrać chyba 6 walk. Teraz nie mogę dołączyć do żadnej.

Odnośnik do komentarza

Trudnosc dzbanow chyba z roku na rok jest coraz mniej wymagajaca. To nie czasy poczatkow ps3 kiedy grindowy absurd gonil skill, ktory gonil kolejny grindowy absurd. Piekne czasy ULTRA RZADKICH odchodza w niepamiec.

Nie zgodzę się. Bywają wciąż gry takie jak Dirt rally czy super meat boy gdzie platynka jest tylko dla wybrańców i zapaleńców. 

Odnośnik do komentarza

No kwestia jest taka czy wbijanie 100 tys killi w mutli to hardcore czy po prostu zmudny i nudny grind. Kiedys myślałem o platynie w GTA V i Maxie Payne 3 ale jak pomyślałem ze miałbym grindowac multi do 50 i chyba 100 levelu w GTA to paanie, idź pan w ch,uj

Odnośnik do komentarza

The Evil Within

 

Gdybym nie czepiał się ostatnio Człowieka Ziarno że wstawia do tego tematu suche oceny bez opisu platyny, pewnie sam bym tak zrobił, bo już sporo pisałem na forum na temat tej gry. No ale się go uczepiłem, więc postaram się krótko opisać tę platynę.

 

Nie wiem czy najtrudniejsza (chyba, ale nie chcę przesądzać), ale na pewno najbardziej wyczerpująca rzecz jaką zrobiłem w grach. Na platynę składało się u mnie:

 

- normalne przejście na Survivalu - pierwsza styczność z grą i brutalne zderzenie z poziomem trudności. Azjaci się nie pier.dolą, Mikami naprawdę zaserwował kawał wyzwania na tym poziomie trudności, aż się dziwiłem że to gra z 2014 a nie z 2004 roku. Oldschool. Czas gry: 18h.

 

- przejście na Akumu. Pisałem o tym trybie więc nie będę się rozpisywał - one hit, one kill. Razem z cofaniem się do poprzednich rozdziałów zajęło mi to jakieś 25h.

 

- speedrun poniżej 5h. Znałem już grę jak własną kieszeń, więc całość zajęła mi 4h.

 

- przejście bez upgrade'ów. Zajęło mi 11h, było ciężko nawet na casualu, bohater mógł sprintować przez jakieś 4 sekundy i od razu zadyszka, w tym był największy problem.

 

- 151 znajdziek

 

- 3 godziny farmienia zielonego żelu żeby zrobić wszystkie upgrade'y

 

Czyli łącznie, dodając jeszcze jakieś 3h na robienie pobocznych trofeów chapterowych, około 65 godzin. Tyle zajęła mi ta platynka, ale było zaje.biście, czuję że więcej już się nie dało zrobić w tej grze, jest satysfakcja. Nie żałuję ani minuty, gra mimo wielu trudności, koszmarnego Akumu i czasochłonności ani trochę nie straciła w moich oczach po tych wszystkich przejściach. Polecam każdemu.

 

 

Trudność platyny: 9.5/10

I to jest wlasnie prawilna satysfakcja z wbicia wymagajacej platki. Piekna sprawa, pozdro.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Titanfall 2

Dla mnie to absolutnie najlepszy fps tamtego roku...cos swiezego w gatunku potyczek sieciowych 
Po pierwszym przejsciu singla pasek pokazywal okolo 60% postepu a ze w multi katuje nadal ostro to troche gloopio mi bylo przy tylu przegranych h aby nie miec platynki. Najwyzszy poziom trudnosci jest banalny jak na najwyzszy poziom ba...mam wrazenie ze duzo trudniej mi sie gralo za pierwszym razem na normalu, w zadnym momencie ani na moment sie nie irytowalem. Singiel skonczony w dwa wieczory. Najtrudniejszy pucharek to tor przeszkod z ktorym tez nie mialem wiekszych problemow. Mysle ze teraz to platynka zayelaby jakies 10 h :) Latwa i przyjemna platynka 3/10

Edytowane przez Szymek_PL_
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wipeout Omega Collection

 

Wymagająca platyna, mocne 7/10, wszystko zależy od skilla, jak ktoś grał w poprzednie części będzie miał łatwiej.

Najtrudniejsze to kampania 2048 i Zico: HD, potem już z górki.

Tylko 3 trofea online, 50 zabójstw w trybie online może zająć wieki więc polecam zrobić to ze znajomym.

Po wbiciu platyny na liczniku 42 godziny.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

O to widzę że przez ostatnie dni nie robiłeś nic tylko grałeś w Wipka:D

Czy faktycznie do złota za kampanię na elite trzeba przejść na złoto elte nie tylko HD ale też Fury?

Trzeba przejść HD i Fury, Fury to najłatwiejsza kampania więc po HD to tylko formalność.

Chyba po 6h dziennie grałem, żona wyjechała na cały tydzień więc miałem dużo czasu dla siebie :)

 

@c0r

dzięki

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przesadzasz z tym 5/10 ale faktem jest, że się dużo pamięta po kilku latach przerwy. Oczywiście ja też jadę na platynę co by mieć trzecią w kolekcji z Wipków GAME OF THE LIFE (GOTF) :D

 

A tymczasem wpadła mi dziś 84 platynka z Horizon: Zero Dawn. Trudność trofeów w stylu Infamous:SS czyli kompletnie brak wyzwania: 2/10. Ale grało się mega przyjemnie i zdecydowanie warto zrobić calaka bo po skończeniu fabuły czuć niedosyt.

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzam. Przez HD i Fury szedłem jak przecinak robiąc w zasadzie każdy event za pierwszym podejściem na Elite na złoto, a to wszystko przez to, że ogrywałem już to na Chlebaku. Jak ktoś robił platynę na Vicie to z 2048 będzie miał tak samo. Ja nie ogrywałem tej wersji i tylko przez, że nie znałem tras to musiałem kilka razy powtarzać niektóre eventy. Do złota za kampanię nie trzeba nawet robić wyzwań A+, które są najtrudniejsze ze wszystkich dostępnych zawodów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...