Skocz do zawartości

Platinum Club


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nic nie wbijałem, ale ostatnie platynki to:

Riptide GP2 (PS4)
Absolutnie GENIALNA ścigałka, przypominająca mi solidne arcade'owe tytuły z pierwszej plejki. Klimat odrobinę Wipeoutowy, ale tylko trochę. Platyna nie ma w sobie nic trudnego, ot zalicz cała gierę na trzy gwiazdki, co jest czystą przyjemnością. Polecam, bo kosztuje grosze (na wyprzedaży z Beach Buggy Racing było po 20-kilka złotówek).

BigFest (VITA)
Tytuł był tani na wyprzedaży, więc stwierdziłem, że wciągnę - brakowało mi gier w stylu Sim Theme Park czy inne Theme Hospital, ot ochota na strategię ekonomiczną była przeogromna. Niestety olbrzymi zawód - gra jest tak spłycona, że nie powinno się tego nazywać strategią. Jesteś typem, który ma swój własny festiwal muzyczny - zatrudniasz mało znanych artystów do grania u Ciebie koncertów plus dbasz o to, żeby Twój 'brudstok' miał to co ludziom potrzeba czyli sklepy i inne pierdoły. Aspektu ekonomicznego nie ma żadnego, ot wybuduj co się da (a jest tego niewiele), zatrudnij kapele, reszta kręci się sama. Jedyne co, to od czasu do czasu postukaj w ekranik. Ta produkcja to katorga i nie niesie za sobą żadnych pozytywnych wartości. Wbiłem platynowy dzbanek i usunąłem z konsoli. 2/10.

Odnośnik do komentarza

Grałem w gry dla gier przede wszystkim, więc jak platyna była ciężka, to miałem pecha ^_^ . Stety/niestety Twisted należy do moich ulubionych tytułów.

 

Square, wrzucę te akapity, i promise.

 

Wredny, chyba już jestem za stary na Lost Planet 2, ale chciałem się przynajmniej zmierzyć z legendą. Platyna teoretycznie jest do zdobycia, ale prócz naprawdę hc grindu wymaga zdobycia pierwszego miejsca w rankingu światowym w czasówce jednej z misji treningowych. Pierwsze miejsce na świecie w ośmioletniej grze.... Co więcej, kolesie którzy to zrobili specjalnie przez lata żyłowali wyniki, żeby utrudnić sprawę następnym straceńcom. Podobno gracze słali petycje do Capcomu, żeby zresetowali te rekordy - bez rezultatu. Ostatnio jeden koleś to wbił, ale gość chyba jest robotem (ciągle był online). Zajęło mu to 3,5 miesiąca.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No i dzwudziesta platynka dzisiaj wpadła, nie jest to może Killzone 2 jak chciałem początkowo, ale Duke Nukem Forever :D Grafa w tej grze to niezła padaka i chyba jedzie na tym samym silniku co Aliens Colonial Marines, choć ten drugi wygląda lepiej. Otwarte tereny to lekka masakra, w zamkniętych pomieszczeniach wygląda dopiero ok. Gierką rządzi klimat i to dla niego się gra i tekstów Duke'a. Dużo nawiązań do Obcego, Predatora zaliczam na plusik. Nie miałem problemów z Insane oprócz miejsca w którym strzelało się z przymocowanego guna do statków obcych, aż przeczytałem, że trzeba korzystać z Aim Assist, które miałem wyłączone XD Po włączeniu bez problemu ten moment przeszedłem. Ostatnią trofkę jaką zrobiłem to wybicie wszystkich je.banych ryb, korzystałem tu z YT, bo słabo cieżko je znaleźć nawet przy pomocy dukowizji. Gierka 6+/10 tylko dzięki klimatowi, platyna 4/10 za flippera i ryby.

Edytowane przez Plugawy
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Nier: Automata

 

Piekna cudowna gra, platyna w przeciwienstwie do poprzedniczki przyjemna i dosc prosta. Sprawe ulatwia mozliwosc kupowania trofikow. Planowalem wbic wszystko na legalu bo tam naprawde malo do roboty jest, a materialy mozna kupowac w sklepie, ale po dlugim farmieniu hajsu i uzbieraniu wszystkiego w momencie wbiegania do obozu gra mi sie poprostu...zawiesila. Zniesmaczony tym faktem, nie mialem ochoty wszystkiego od nowa farmic i zbierac kasy wiec kupilem brakujacy trofik.

 

Adventures of Mana (VITA)

 

Grało się przyjemnie, gra dosc krotka, czuc troche archaizm bo to remake z gameboya, ale mimo wszystko fajna gra. Tak jak ping wspomnial, gra nie prowadzi za reke, mozna sie latwo zgubic i trzeba kombinowac co zrobic dalej.

 

Root Letter (VITA)

 

Lubie gry z gatunku Visual Novel, odpalilem w ciemno, czytajac tylko kilka niepochlebnych opinii jaka ta gra jest "slaba". Zawsze zlewam takie rzeczy i poprostu gram, tutaj sie bardzo milo zaskoczylem, gra bardzo przyjemna, platyna wymaga poprostu zobaczenia "wszystkieg" co bylo tylko i wylacznie przyjemnoscia. Szkoda mi ze juz ja skonczylem bo naprawde przypadla mi do gustu, fajna historia, klimat, otoczka, miejscowki, ktore naprawde istnieja, ciekawe postacie. Troche powtarza sie muzyka, ale i tak jest przyjemna dla ucha. Mimo wszystko gra nie dla kazdego, trzeba lubic ten specyficzny typ gier.

 

Nitroplus Blasterz (PS4)

 

Moja platyna #220 Przyjemna bitka z postaciami z roznych stulejarskich gierek, anime i visual novel, wiec znowu cos dla specyficznej grupy odbiorcow. Lubie sobie powbijac trofiki w bijatykach, zwlaszcza jak sa jakies wyzwania na combosy wiec tutaj bardzo dobrze wydane pieniadze i przyjemnie mi sie gralo. Trudnosc ocenilbym na takie 4/10, calosc raczej prosta, poza kilkoma combosami, ktore trzeba wykonac i nawyginac palce :)

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

BLOODBRONE+OLD HUNTERS

 

W sumie nie taki diabeł straszny. Trofik wpadł bez większego problemu(nie licząc kilku rzutów padem o podłogę i ścianę), byłem pewien że będzie dużo trudniej. Jako, że to dopiero moja 5 platyna to cięzko mi ocenić jej poziom trudności. Na marginesie dodam, że to była pierwsza gra od From Software jaką ograłem.

Btw - wbijał ktoś może platyne w Last Guardiana i Dishonored 2? Jak z ich poziomem trudności? Da radę wbić na jednym podejściu? Pytam bo to 2 kolejne tytuły w kolejce do ogrania.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Btw - wbijał ktoś może platyne w Last Guardiana i Dishonored 2? Jak z ich poziomem trudności? Da radę wbić na jednym podejściu? Pytam bo to 2 kolejne tytuły w kolejce do ogrania.

 

TLG to chyba ze 3 przejścia minimum, a z Dishonored 2 nie wiem, ale przypuszczam, że minimum dwa, jak w "jedynce", na różne podejścia (stealth/bez zabijania i max rozpierducha).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...