Skocz do zawartości

Gears of War 4


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zassalem wczoraj z gamepassa i juz 4 akt, jak to gearsy - świetny gameplay. Ale fabularnie to beka fhói, szkoda takiego idiotycznego rozwiązania. Do tego czuje się jakbym grał w dwójkę - etapy z gry to recykling w najczystszej postaci, wsyztsko juz w serii było, kopalnia i jazda. 

Ogólnie klimat fajny, strzelanie jak zwykle zaje.biste, roboty do wyje.bania, burze elektromagnetyczne spoko (jest to wyjaśnione czemu one się pojawiaja?), nowy zespół dramat, nie potrafi studio zrobić fajnych postaci na miarę trylogii i jest kolejny recykling murzyna. 

 

No nic, gram dalej, zobaczyny ci dalej, ale czwarta część totalnie niepotrzebna w takim wydaniu, powinni to innaczej wykombinowac.

PS. I tak lepsza cześć niż "trojka", hehe.

Odnośnik do komentarza

Kalafior, sam się zakończ ;) Czwórka jest świetną gra akcji, jestem pod wielkim uznaniem, że Coalition zrobiło taką grę całkowicie od zera w ledwie dwa lata. Dlatego też stawiali na sprawdzone rozwiązania. Żałuję tylko, że nie dałem rady całej gry przejść solo na Insane i gdzieś w połowie wymiękłem przy ogromnej liczbie "albinosów" :D Mam nadzieję, że dzisiaj będzie porządny gameplay trailer 5 i premiera za rok.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, XM. napisał:

 Do tego czuje się jakbym grał w dwójkę - etapy z gry to recykling w najczystszej postaci, wsyztsko juz w serii było, kopalnia i jazda. 

Ogólnie klimat fajny, strzelanie jak zwykle zaje.biste, roboty do wyje.bania, burze elektromagnetyczne spokO

Czworka to takie the best of w sumie. Od momentu kiedy w koncu mieso fruwa w powietrzu jest lepiej, a jest jeszcze multi w mnostwem trybow. Jesli bedziesz chcial coopnac to daj znac.

Co do trojki...no nie moge sie zgodzic. Prawda, jest bardziej kolorowo, ale chooooy z tym. Przynajmniej flaki lepiej widac. Nikt nie zwrocil uwagi, ale tam chyba fekalia tez lataja razem z wnetrznosciami :D . Jest mocne i niby decydujace zakonczenie, jest kapitalny coop na czterech, jest swietny, a co najwazniejsze trudny boss koncowy, mamy cale zastepy przeroznego miesa armatniego, zacne achievementy, intensywnosc oraz prze-za-je-bis-te multi, w ktorym nawet taki cieć jak ja sie odnalazl i cos ugrywal. Horda panie to jakis cud miod muszelke lizac. Nie wspomne o DLC, w ktorym poznajemy Barricka, a ktory to kuzwa powinien byc glownym bohaterem calosci. Reasumujac, trojka jest zayebista panie, zayebista.

Godzinę temu, Pacquiao napisał:

Detonacja z trójki wywróciła ponownie klimat do góry nogami. Stąd nagłe burze. Girsy zawsze miały kiepską fabułę. Dlatego zawsze mnie dziwi jak ktoś się nad tym rozwodzie jakby kiedykolwiek było inaczej. Czwórka kończy się za to kapitalnym choć subtelnym cliffangerem :)

You said it pal ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...