Skocz do zawartości

Euro 2016 Francja


Rekomendowane odpowiedzi

@Starh

Mroku jest po prostu zwykłym debilem. Trollować trzeba umieć. 

 

Generalnie niby i tak wielki sukces, ale przegrać z Portugalia, która gra całe (pipi) na euro od samego początku, jedzie na farcie itp, no kurde boli podwójnie. :(

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Mroku weź proszę, bo nie byliśmy gorsi od Portugalii. Remis był sprawiedliwy, a karne to loteria.

 

Jak Ciebie zlewałem jako usera i trakotwałem jako takiego śmieszka, to teraz jesteś serio (pipi)anym trolem.

 

Dobra, PRZEPRASZAM.  Nasi dobrze grali, ale tak jak pisales karne, to loteria. Ide spac. Dobranoc.

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

Od lat każdy mówił : " wyjdźmy z grupy" i zawsze dupsko, a tym razem było nieźle. 
Widzicie to zjednoczenie narodu ? 
Polska grała DOBRZE, przegraliśmy w karnych, ale to było dosłownie minimalne zwycięstwo Portugalii, wygrane na loterii. 
Mecz i dogrywka jak najbardziej na PLUS. 
Reprezentacja nie wymięka po 45 min i za to wielki szacunek.

Brawa dla chłopaków. 
To najlepsza kadra jaką widziałem za życia :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z Ronaldo mieli rację Janusze, chuya grał jak zwykle, nawet jak miał sytuacje to pieprzył je konkretnie. Za to Renato Sanches po raz kolejny pokazuje, że niezły z niego kozak. Szykuje się dobry transfer dla Bayernu.

 

Polacy dominowali jeśli chodzi o posiadanie, ale brakowało tego kogoś z prostopadłym podaniem, Zielińskiego można było spróbować wpuścić , może on by jakąś piłkę zagrał, no ale było minęło. Yebane brudasy i analfabeci z Portugalii graja dalej, oby Belgia albo Walia skopała im dupska.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

ale co krycha za(pipi)ał z łokcia krystynie to nasze. szkoda bo zawsze szkoda ale jak na naszych kopaczy to i tak daleko zaszli. było do wygrania ale widać nie było pisane. szok że ani jednej przegranej i tak mało piłek w siatce. szkoda Kuby, lubię nawet typa mimo że na piłeczkę mam wy(pipi)ane po całości. dobrze że nie przestrzelił bo by było jeszcze gorzej. bramkarz wyczuł, poszło, no co zrobisz jak już nic nie zrobisz. ciekawe kiedy znowu tak dobrze zagramy i tak daleko zajdziemy.

Odnośnik do komentarza

Yhhh, srogo liczylem na depniecie Portugalczykow. Nie podobaja mi sie ich mordy, w porownaniu z naszymi to polmezczyzni i w ogole (parafrazujac kolege Bansai'a) niech im stara urodzi jeża.

 

Szkoda, ale miejmy nadzieje, ze Ronaldo zesra sie w gacie w nastepnym meczu przed kamerami telewizji. Czapki z glow przed naszymi bo chlopy flaki po meczach zbierali z murawy.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dla mnie to był najlepszy mecz w wykonaniu naszej kadry na tym euro. Szacunek za cały turniej jak najbardziej. Trzon zespołu jest stabilny, trzeba odstrzelić tylko te ekstraklapowe rezerwy które nic nie wnoszą, znaleźć innych godnych gry i można w następnych imprezach walczyć o równie dobry wynik.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...