Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

The Moss - moja ocena to tak maks 7 - końcówka podnosi ocenę i szkoda że gra nie miała więcej takich patentów

Spoiler

Zabawa w kotka i myszkę z głównym złym na koniec

Za to fajnie się gra w Until Dawn - było w plusie i polecam sprawdzić. 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Jakoś tu ucichła euforia. Gogle rzucone w kąt? Ja dalej jestem pod wielkim wrażeniem tej platformy.

W Astrobot przeszedłem już 5 świat i myślałem że to już koniec a coś tam jeszcze jest na horyzoncie ;) Jak bossowie w tej grze są dobrze zrobieni. Groźni i wielcy ale tak "narysowani", że spokojnie mogliby być sprzedawani jako maskotki. Gra to dosłownie Mario64 nowej ery. Piękna i wymagająca na tyle ile musi być, ale tak że gra się ze 100% przyjemnością. Pewnie spokojnie mogłaby być zaadaptowana poza VR i też by się obroniła. 

Muszę chyba ze 3 etapy powtórzyć bo brakuje mi z 5 robotów i 1 kameleona. No i potem te wyzwania tylko. Jak się zaprę to zrobię moją pierwszą platynę.

 

Pograłem też więcej w SuperHot i ta gra to mój nr 2 na VR. Po prostu bajka. Slowmotion ciągle jak Neo. I póki co jak na moje standardy dość długa. Chyba 4 dyskietkę obecnie wsadziłem.

 

Aha i polecam HeadMaster. Super giera na podstawie banalnego pomysłu odbijania piłki głową.

Odnośnik do komentarza

No mój vr chwilowo szafa bo re2/detroit/rocket.
Czekam na Robinsona, farpoint((kolega kupil z aimem :) ) superhot, moss.
Jak przejdę te gry to pewnie do żyda pójdzie (taki był plan od początku)
Generalnie ja nadal twierdzę że sztos sprzecik a re7/astro na vr warte każdej kasy.
Ogralem już 8 gier na vr od listopada jak kupiłem plus tonę demowek.
To był bdb zakup.

Odnośnik do komentarza

Ja w ograłem trochę demek, skończyłem wszystkie trasy w until dawn no i jakoś tak leży w kącie :p

Po pierwsze za każdym razem muszę ustawiać kamerę, wyciągać zza tv vr i kable, po drugie odpalając ps4 widzę, że chłopaki grają w bfv no i weź tu nie zagraj meczyka  w porywach do dziesięciu :D Ale w planach mam przysiąść na vr w końcu, chyba muszę kupić coś w pudełku bo to mnie motywuje do przejścia i sprzedania bo nie zbieram gier :cebula: :dynia:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, creatinfreak napisał:

Po pierwsze za każdym razem muszę ustawiać kamerę, wyciągać zza tv vr i kable, po drugie odpalając ps4 widzę, że chłopaki grają w bfv no i weź tu nie zagraj meczyka  w porywach do dziesięciu

Odpinasz gogle? Ja w sumie trzymam ciągle podpięte, jedynie je chowam na półkę niżej, gdzie miałem Extrimy. Szkoda że ona muszą być podłączone do prądu, bo inaczej nie widać ekranu.

Odnośnik do komentarza

Kamerę ustawiasz za każdym razem? A to nie da się raz a dobrze, czasem ew. jakieś poprawki? U mnie super - gogle leżą koło tv. Biorę, zakładam i gram. Moim tempem grania pewnie mi nie braknie prędko stuffu.

Nie ogrywaj tyle demek tylko kup coś i ciśnij - Astrobota lub Superhota :)

Odnośnik do komentarza

Super Hot wymaga move'ów i dodatkowo imo powinno się w to grać na stojąco. Niestety detekcja move czasem szwankuje i nie zawsze jest tak jak chcesz i u mnie sprowadza się to do walki ze sterowaniem. Szkoda też że jest to tak na prawdę zbitek leveli podzielonych na dyskietki więc praktycznie stoimy w miejscu. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mozi napisał:

Jest promo na store na dirt rally za 40pln. Zastanawiam się czy nie kupić. Ktoś testował? Opinie mocno pochlebne. 

Właśnie chciałem to napisać... Kusi. Tyle że mam zaledwie liźnięte na X1. To jest pełna gra w VR czy wydmuszka jak Gran Turismo?

Link:

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4001-CUSA03648_00-DIRTRALLY0001000

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

Dirt rally w vr to cała gra,chyba że czegoś nie wiem.W vr  na pewno się gra łatwiej niż normalnie,chociaż normalnie to w to nie grałem:).W 3d lepiej oceniasz trasę.Nic z żoładkiem nie miałem ale wiadomo-każdy może mieć innaczej.Najsłabsza klasą na padzie dało się spoko grać i wygrać tylko trzeba sobie skonfigurować pada,czułości itp,są  poradniki.Za to z mocniejszą klasa było dużo trudniej ale za krótko tam grałem.

Minusy to powtórki w 2d i czasami sie piep.zy kamera w sensie że powoli sie zapadasz jakby w siedzenie albo wchodzisz w dach:),ale bardzo powoli na szczęście i wtedy trzeba centrować.Dosyć upierdliwe i pewnie dalej tego nie naprawili.Poza tym to niezły odjazd,jak ktoś lubi simy to rewelacja.Są recenzje na yt czy wrażenia.Robi.Wiadomo że najlepiej na kierownicy

Odnośnik do komentarza

Ale ja tu bzdury czytam,tak się składa że kumpel miał tego dirta ja tylko passa vr kupiłem za 2 dychy i grałem.
Po pierwsze cała gra jest VR, po drugie nie miałem żadnych problemów żołądkowych.
Po 3 z tego co wiem to są raczej najlepsze rajdy na ps4.
Po 4 nie lubię wyścigów ale tu trochę pograłem i vr mocno robi ale na tv też grałem i tez super.
Co do poziomu trudności to owszem, na vr miałem na początku duże problemy.
Jak ktoś lubi rajdowki powinien być w niebo wziety, ja jak pisałem nie przepadam ale i tak mocno doceniam ten tytuł.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam. Cała to gra, żadnych mdłości, wielka wczuwa z goglami na głowie. Gra jest bardzo trudna, poziom trudności niczym real life. Za 40 zł brać! 

Ja osobiście grałem w to sporo, później już zrezygnowałem bo bez kierownicy w dalszych etapach lepiej nie podchodzić. Bierzcie to bo lepszych rajdów na VR dłuuugo nie będzie.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie są głupi. Pobrałem na Switcha demo Puyo Puyo Tetris i starczył mi za fulla. Od czasu do czasu jak mam ochotę to odpalamy z żoną vs i łupiemy. Są dwa tryby (Puyo i Tetris), jedna arena i nic więcej nie trzeba do szczęścia do okazuje go pogrania. Tu pewno to samo bym zrobił (i nie tylko ja) :nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Tylko patrząc na pierwsze gameplay to chyba gierka tylko pod move?

Tak w ogóle to pożyczyłem od ziomka różdżki z ps3 ale tragicznie trzyma bateria. W jednym to praktycznie max 15 min. Można to jakoś domowo naprawić? Może naładować na ps3 zamiast ps4?:wujaszek:

 

Fajna lista 25 oczekiwanych gierek w 2019 na PS VR

 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie te Move (mam wersję na PS4) to też jakieś dziwne z tym ładowaniem, bo bardzo to kapryśne. Czasem dioda ładowania nie mruga (w jednej pałce ani pod konsolą, ani ładowarką), ale wystarczyło ją trochę poużywać, by nagle zaczęła ładować i mrugać. Inna sprawa, jak wspomniał Marbel, że baterię tam mają konkretną, więc w sumie to ładuję pałki raz w miesiącu, albo i rzadziej. A potrafię się zasiedzieć przy Beat Saberze raz na kilka dni, plus sporadycznie inne gry, więc to nie tak, że ich nie używam.

A na te wszystkie Upcoming Games to się nawet nie napalam, bo 80% z nich to pewnie i tak będzie sraka, która fajnie wygląda tylko na tego rodzaju filmikach (a niektóre to nawet na nich prezentują się meh).Brakuje też informacji na jakie systemy dana gra się ukaże, albo coś przegapiłem.  No i co drugi to symulator chodzenia z możliwością postrzelania, bo to takie oczywiste przy tworzeniu gry na VR. Trzeba dobrego pomysłu i nienagannego wykonania. Wyjdzie, się sprawdzi i wtedy mogę się napalać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...