Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

6 godzin temu, oFi napisał:

Niech ta ku*rwa Blood-Starved Beast już zdechnie. Drugi dzień się z nią męczę :nvmnd: próbuje robić bloodborne solo. Ciekawe czy najpierw cierpliwość stracę ja, czy jednak pad nie wytrzyma uderzeń o ściane.

 

Ale pocę się w tej grze jak na siłowni :obama: 

Wez urny z olejem i molotowem jak (pipi) zaczyna te kombo rekami to szybko sie wycofaj i rzucaj w niego tymi itemkami

Odnośnik do komentarza

Po którymś tam podejściu jest się w stanie nauczyć jego ruchów. Faktycznie uniki do przodu i na lewo i szybkie ciosy bronią z ogniem dają dużo. Polecam też grudkę krwi bestii, ostatnio to odkryłem i fajnie zwiększa moc ciosów. A dodatkowo można wziąć pomagiera (po prawej przy schodach do bestii jest dzwon przywołania). 

Odnośnik do komentarza

Padła dzi*ka.

 

Dzięki za rady, najważniejszą rzeczą w sumie jest to by nie dopuścić do tego by ten gamoń uciekł na dystans bo ma jeden cios który zabija od razu (łapie w szpony i zrzera Ci łeb). Nie używałem żadnych mołotowów, bo za szybko reaguje. I jedzenie antidotum ważne przy ostatniej fazie walki (przez nie patrzenie na debuffa umarlem tak wiele razy pod koniec walki). 

 

Krótka siekierka (nie rozłożona) i na koniec walki zostałem z jednym hp. 

 

Ide się napić....:obama:

Edytowane przez oFi
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, standby napisał:

Przeszedlem. Swietna gra. (pipi)a cudowna byla ta przygoda w Yarnham, ostatnie 2 walki jednak byly banalne, albo ja za bardzo przepakowalem postac. Swietny tytul. Co ja dzisiaj bede robil:-(

Dzis powinienes miec tylko jeden cel - ciulac kase na The Old Hunters. Nawet nie wiesz jakie fatality na Tobie uskuteczni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Logarius ty ku.rw.o :reggie: gość jest uber-OP, ciosy na nim nie robią żadnego wrażenia a speeda ma że o ja cię. Po n-tym razie dałem sobie spokój i chyba za jakieś 10 leveli wrócę. Tylko te miejscówki Granica koszmaru / Yahar'Gul dość słabe i mało przyjazne do dalszej eksploracji. 

Edytowane przez Rudiok
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czemu jedyny sluszny? Ja tam dalem alfedowi zaproszenie :d

13 godzin temu, Rudiok napisał:

Logarius ty ku.rw.o :reggie: gość jest uber-OP, ciosy na nim nie robią żadnego wrażenia a speeda ma że o ja cię. Po n-tym razie dałem sobie spokój i chyba za jakieś 10 leveli wrócę. Tylko te miejscówki Granica koszmaru / Yahar'Gul dość słabe i mało przyjazne do dalszej eksploracji. 

1 faze walki wyszkolilem tak na pamiec ze juz nie ponosilem damage. W 2 fazie wychodzi umiejetnosc parowania, bez niej jest w (pipi) ciezko, logarius ma duzy zasieg ataku, male opoznienie po ciosach i jest cholernie agresywny.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, standby napisał:

Czemu jedyny sluszny? Ja tam dalem alfedowi zaproszenie :d

Zawsze można to odkręcić :D Zwłaszcza kiedy nie zdobyło się odznaki Cainhurst, ale o to jednak ciężko.

 

U mnie wpadła platynka :banderas: 

Dla mnie to jedna z gier generacji i ogólnie jeden z najlepszych tytułów jakie kiedykolwiek zagrałem. Klimat niesamowity i chciałbym ujrzeć kolejną częsć.

Nie obraziłbym się na prequel w czasach Lady Marii i Gerhmana, albo nawet i wczesniej. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bartolini napisał:

Nie obraziłbym się na prequel w czasach Lady Marii i Gerhmana, albo nawet i wczesniej. 

No na prequel bym się nie obraził. Zobaczymy co będzie z tego Sekiro, ale jeśli tamten system walki wypali, to chętnie przyjmę coś podobnego w BB2, ale od razu zastrzegam, że chcę sterować Lady Marią z ostatnią walką w Fishing Hamlet przeciwko Gehrmanowi(przynajmniej dobrze wyjaśnione byłoby czemu siedzi na wózku).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...