Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepiej oczywiście grać nie pytając o nic ale ta diabelska gra prowokuje ciekawość. Powiem tak pierwsze przejście powinno być nieświadome. Kogo spotkasz, kogo nie, kto z twej ręki umrze, kogo ocalisz, to różnie bywa i o to chodzi w bloodborne, jak skończysz to sobie sprawdzisz i od tego jest ng+ by zrobić wszystko lepiej. Jest jeden przedmiot, który powinieneś znaleźć bo nie powtarza się - ten kamyczek (nie pamiętam nazwy a już na pewno w języku polskim) ulepszający broń do najwyższej statystyki, o to lepiej zapytać bo szkoda przegapić (jeśli masz dlc to jest jeszcze jeden) a resztę da się naprawić,

Spoiler

No chyba, że córki Gascoigne’a, lepiej do nich nie gadać, nie wiedzieć nic

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o statystykę Skill to warto pamiętać, że to od niej wzrasta zadawany damage od Visceral Attacks (krytyczne po zastunowaniu wroga), a to raczej przydatna rzecz, nawet jeśli się gra brońmi pod siłę, bloodtinge czy łorewa - skill zawsze dobrze sobie jakoś tam po trochę levelować.

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

Dobra - padła, menda jedna. 

 

Mam 20 tysięcy dusz i widzę, że mam do kupienia jakiś płaszcz za 18, ale trochę mi szkoda, bo w tej samej cenie to sobie dodam ze trzy cechy, więc chyba spasuje. Choć zmieniłbym na jakiś inny, bo ciągle biegam w tym tropiciela. 

 

Sama gra wciąga jak chuy. Irytuje się, ale nie potrafię jej wyłączyć (no chyba że pałka się przegnie, hehe), bo gra mocno wchodzi na ambicje. Niekiedy jak zaczyna mi iść lepiej, to zaczynam grać agresywniej, a gra w sekundę sprowadza mnie na ziemię - lubię to w niej. 

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Fanek napisał:

Później będzie łatwiej się grało :)

 

A to mnie zaskoczyłes trochę, bo spodziewałem się, że będzie odwrotnie, nawet pomimo faktu, że im dalej w grę, tym teoretycznie lepiej gram. 

 

Godzinę temu, Ali G napisał:

Stroje są w tej grze fajne po to żeby się wystroić jak królewicz, z koroną z cainhurst i zestawem rycerza jest się hot a nie not. I tylko po to są te wdzianka moim zdaniem skromnym, lepiej znaleźć niż kupić, a kto szuka ten znajduje.

 

No tak właśnie myślałem, że to estetyka raczej. 

 

 

Swoją drogą - dużo tracę, jeśli gram offline? Nie mam plusa niestety, ale w sumie nie interesuje mnie pomoc od innych ludzi, bo chcę przejść wszystko sam, więc chyba spoko?

 

No i jak tak teraz myślę, że jeszcze miałby mnie ktoś najezdzac i bić po pysku, to chyba bym się pochlastal :D

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że 

 

Spoiler

przystanie na propozycje Mistrza Ligi 

 

nie odbije mi się czkawka. 

 

 

Sama gra to jest... nawet nie wiem jak to ująć. Coś niesamowitego, to na pewno.

 

Nie mogę wyjść z podziwu, jak dobrze ta gra wygląda. Ten design jest po prostu niesamowity - żadna inna gra tak nie trafiła w moje gusta jak ta. No i najważniejsza sprawa - ciągle chce w nią grać. Wczoraj nawet przeszlo mi przez myśl, że to najlepsza gra, w jaką kiedykolwiek grałem. Nie wiem, być może faktycznie tak jest. 

 

Jestem dopiero w 

 

Spoiler

Zakazanym Lesie, 

 

ale... Wow - cudo. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...