Opublikowano 15 maja 20159 l Dzwoń do serwisu, ani się obejrzysz i będziesz miał sprawnego z powrotem
Opublikowano 17 maja 20159 l Dlaczego czasami przy odpalaniu niektórych gier np: CoD AW, GTA V wyskakuje komunikat ,że nie jestem zalogowany i czy chcę się zalogować mimo ,że normalnie na konsoli jestem zalogowany na swoim profilu ?
Opublikowano 17 maja 20159 l bo xbox jes poje.banym sprzętem i żyje własnym życiem, nie przejmuj się tym za bardzo
Opublikowano 17 maja 20159 l Ja nie rozumiem tez jednej rzeczy. Dlaczego mam włączone uruchamianie to (zapomniałem nazwy) co szybko wybudza konsole, a czasami jak włączę to się długo uruchamia tak jak przy oszczędzaniu energii. I nich mi ktoś wytłumaczy jak nagrać dłuższe filmiki z rozgrywki, cały czas mi nagrywa tylko 2/3minuty. Jak to się nagrywa? Na PS4 zawsze mi nagrywa ostatnie 15 min tu tego kompletnie nie czaję.
Opublikowano 17 maja 20159 l 1.instant on - patrz post wyżej 2.jak dajesz guide button i X to nagra tylko te 2-3 min, jak chesz dłużej to w snapie wstawiasz apkę dvr
Opublikowano 18 maja 20159 l 1.instant on - patrz post wyżej 2.jak dajesz guide button i X to nagra tylko te 2-3 min, jak chesz dłużej to w snapie wstawiasz apkę dvr O to chodzi tak? Czy podczas nagrywania moge to ukryć? I jeszcze zapytam fachowców, czy można jakoś wyłączyć to żeby po wciśnięciu B nie wracał do ostatniej uruchomionej apki, gry ? Można zwariować jak się za szybko wciśnie parę razy cofanie i uruchamia mi grę.
Opublikowano 18 maja 20159 l Dwa razy guide button i krzyżak w dół chowa Ci snapa. Tego z cofaniem pod B chyba nie da rady wyłączyć/zmienić.
Opublikowano 18 maja 20159 l Jak niechcący znowu wrócisz do gry, możesz przecież wcisnąć Guide Button. Wszystko trwa kilka sekund Dla mnie to "usypianie" gry działa rewelacyjnie ( nie licząc Ori )
Opublikowano 18 maja 20159 l bo xbox jes poje.banym sprzętem i żyje własnym życiem, nie przejmuj się tym za bardzo Ale poważnie ? Tylko ja tak mam czy co ? Dlaczego tego nie spat(pipi)ą ?
Opublikowano 18 maja 20159 l u mnie też to czasem jest, czasem sam potrafi mnie wylogować (przy uruchamianiu konsoli), daje info o tym że gra jest gotowa do uruchomienia (zainstalowana pół roku temu he he) nie zapisuje screenów, nie loguje się do sieci (w ustawieniach pokazuje że sieć jest) Edytowane 18 maja 20159 l przez maciekww28
Opublikowano 18 maja 20159 l Ja nie rozumiem tez jednej rzeczy. Dlaczego mam włączone uruchamianie to (zapomniałem nazwy) co szybko wybudza konsole, a czasami jak włączę to się długo uruchamia tak jak przy oszczędzaniu energii. I nich mi ktoś wytłumaczy jak nagrać dłuższe filmiki z rozgrywki, cały czas mi nagrywa tylko 2/3minuty. Jak to się nagrywa? Na PS4 zawsze mi nagrywa ostatnie 15 min tu tego kompletnie nie czaję. Nagrywanie: - 2x Guide + X - zapisujesz ostatnie 30 sekund; - jak chcesz dłużej, to musisz otworzyć GameDVR w Snapie, dać zakończ klip i wybrać odpowiednią długość (maks. ostatnie 5 minut). Po komunikacie o zapisaniu zamykasz Snapa. Edytowane 18 maja 20159 l przez wrog
Opublikowano 19 maja 20159 l Deals With Gold Xbox One 5/19 - 5/25 Dragon Age Inquisition Deluxe Edition - $35.00 (50% off)Dragon Age Inquisition - $30.00 (50% off)Dragonball Xenoverse - $40.19 (33% off)Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - $10.00 (50% off)Unmechanical - $5.99 (40% off)Jet Car Stunts - $2.99 (50% off)Ultratron - $8.49 (15% off)Toro - $15.99 (20% off)Slice Zombies for Kinect - $7.99 (20% off)
Opublikowano 19 maja 20159 l u mnie też to czasem jest, czasem sam potrafi mnie wylogować (przy uruchamianiu konsoli), daje info o tym że gra jest gotowa do uruchomienia (zainstalowana pół roku temu he he) nie zapisuje screenów, nie loguje się do sieci (w ustawieniach pokazuje że sieć jest) Z wylogowaniem przy uruchamianiu się nie spotkałem. Info ,że gra jest gotowa do uruchomienia - ten problem też mnie spotyka ale bardzo rzadko a jak już się pojawi to jest to Plants vs Zombies. Oczywiście gra zainstalowana z 4 miesiące temu. Też mam czasami problem bo info z Upload wyskakuje ze strasznym opóźnieniem (też tak macie ?) a czasami jest tak jak mówisz w ogóle ich nie zapisuje. Z logowaniem do sieci problemów nie mam bo lecę po kablu i wszystko ładnie śmiga. Czasami też interfejs działa w spowolnionym tempie po zminimalizowaniu gry co mnie zdziwiło bo kiedyś tego problemu nie było i interfejs co najwyżej złapał laga ale jakoś tam śmigało. Mam wrażenie ,że z każdym patchem coraz to inne kwiatki odnajduję a poprawy prawie niezauważalne
Opublikowano 22 maja 20159 l Przy sprzedazy konsoli usune swoj profil z dodanym Sunsetem, czy nowy wlasciciel bedzie mogl grac w ta gre, jesli jej nie usune z dysku?
Opublikowano 23 maja 20159 l Parę pytań o nagrywanie wideo z grania. Upload zapisuje tylko te 30sek. wstecz czy da się nagrać dłuższe wideo? Żeby podzielić się nagraniem z ludźmi trzeba zainstalować upload studio? Albo jak wrzucić te nagranie na youtube czy inny serwis?
Opublikowano 23 maja 20159 l jak coś nagrasz to przy zapisywaniu masz opcję zapisania na onedrive - możesz to później pobrać lub udostępnić na yt wrzucisz z poziomu aplikacji youtube dłuższe nagrania robisz przez aplikację dvr
Opublikowano 23 maja 20159 l Autor mam 0.85$ na portfelu w marketplace US i mi się to nie podoba, chce je użyć. Próbowałem wykorzystać tą kasę i żeby resztę zdjęło z karty kredytowej ale nie da rady tak zrobić. Da radę wydać te drobne jakoś? Paypal może?
Opublikowano 23 maja 20159 l jak coś nagrasz to przy zapisywaniu masz opcję zapisania na onedrive - możesz to później pobrać lub udostępnić na yt wrzucisz z poziomu aplikacji youtube dłuższe nagrania robisz przez aplikację dvr nagrałem i nie ma takiej opcji, nie wiem o co kaman ;/ obczajałem onedrive na konsoli i w przeglądarce i lipa, nie wiem jak tam przenieści pliki
Opublikowano 23 maja 20159 l W GwG w czerwcu będzie prawdopodobnie premierowo Massive Chalice: pbs.twimg.com/media/CFtZBDmUgAACyXO.jpg
Opublikowano 25 maja 20159 l Kto pierwszy ten lepszy. Kody na bete Smite. GKHH2-Y63GV-CRW4Q-FDF99-RGPYZ VMXJW-KDFHC-TTQ6F-C92PX-XRXHZ
Opublikowano 25 maja 20159 l I ja się podzielę MDG43-FW9XH-XY9X9-9CM2V-QCVDZ 9RRDK-RYQ37-73H9D-TM7PW-PXTKZ
Opublikowano 25 maja 20159 l Zabezpieczacie jakoś ten duży wylot powietrza na górze przed kurzem? Zawsze miałem w zwyczaju przykrywać czymś konsole kiedy nie gram, żeby nie zbierały kurzu ale teraz te sprzęty same się uruchamiają i aktualizują.
Opublikowano 25 maja 20159 l Szczerze mówiąc to przykrywam, bo miewam czasem długie przerwy od grania. Wylot jest wyjątkowo duży i umiejscowiony na górze, więc zbierałby masę kurzu. Natomiast konsolę mam w trybie oszczędzania energii i sama się nie włączy.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.