Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

@Shankorglebi? Wystarczy ze z jednego df2 lecisz przez całe mapę i tracisz pół hp to jeszcze crossupy pod ściana na zle wstającego przeciwnika i kolejne 1/4 na ryja. Pograj z akuma który zrobi ci taki setup śmierci i wtedy nazwij ta głębia. Swoją droga i tak akuma wyszedł z tego bez szwanku bo już znaleźli odpowiedz na to i dalej można stosować crossupy pod ściana, w sumie xialka tez także  :gayos:

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie usunięcie kolejnego gimmicka jak najbardziej na plus i nie widzę tu okrajania systemu. Szczególnie w T7 w którym prawie zawsze wybitka oznacza przeniesienie przeciwnika pod ścianę. Tyle, że tak jak Redmitsu wspomniał, już znaleźli jak to obejść z Akumą a na Marduka charge to w ogóle nie działa, dalej jest homing pod ścianą. Najbardziej chyba osłabiło to i tak słabą Xiaoyu.

Marzy mi się skrócenie combosów w T8, coś jak w T5 gdzie postać w powietrzu była bardziej odpychana.

Edytowane przez UberAdi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Myśle ze po prostu temat bijatyk 1on1 mi zbrzydł. Do pewnego wieku fajnie się grało, a dziś nie robi na mnie wrażenia:

- grafika: chociaż tu mogłoby być lepiej, a tak wzięli gotowca unreal engine

- filmiki po przejściu arcade: gra właściwa, a filmy fmv to była kiedyś kolosalna różnica, dziś się to zaciera i nie czuję tej podniety oglądając filmik z endingu, nie jest to nagrodą, nie widać napracowanka, ani pomysłu czy humoru

- kanapowy mulitplayer z siorami, kolegami czy kuzynami: niestety dziś te osoby nie grają w gierki, a granie online z randomami to dla mnie jak granie z botami

- zbytnia coustumizacja: kiedyś odblokowałem trzeci strój dla Jina czy Xiayou (po 1000 stoczonych walkach?) to byłem podjarany, a teraz te zakładane itemki… po co w ogóle zrobili jakieś czapeczki z samochodami na daszku??? Wtf. Ktoś powie - nie chcesz, nie zakładaj, okej, ale po co tracą czas na tworzenie takich gownianych rzeczy, czapeczka z samochodem? Serio?:/

[boomer modę on] Kiedy było się dzieciakiem to ten Tekken 3 był grą 10/10, dzisiaj nostalgia tez go koloryzuje, ale gdyby nie tamte czasy - jakbym w TK7 grał po raz pierwszy - to średniak 6/10

Ech, a mam jeszcze do sprawdzenia ostatniego Mortala w wersji Ultimate :) 

  • Plusik 5
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ja wspominając sobie ostatnio Tekkena 5 postanowiłem wreszcie zainstalować Tekkena 7, którego miałem w backlogu. Całkowity spontan. Spodziewałem się, że po tylu latach przerwy nie tylko od serii, ale bijatyk ogólnie mocno się odbiję, a tu miła niespodzianka. Tak się zasiedziałem, że aż mam kciuk czerwony. :)

 

Pamięć mięśniowa robi swoje - Asuką co nieco jeszcze pamiętałem, ale też dużo się zmieniło. Pozostałymi postaciami jednak będę musiał się pewnie na nowo uczyć. Póki co wziąłem sobie na celownik Lidkę i całkiem przyjemnie się nią gra.

 

Nie mam zamiaru nie wiem jak się oddawać grze, ani grać multi online, co po prostu pograć na luzie, coś odblokować, wyżyć się. W tym celu gra sprawdza się idealnie.

 

Z jednym się zgodzę - ta customizacja jest komiczna i niestety trochę przegięta. Nawet grając vs AI co chwila walczę z jakimiś pokrakami, domyślając się co to właściwie jest za postać. Rozumiem customizację, która sprawia, że postacie wyglądają ciekawie, oryginalnie, ale 3/4 akcesoriów w Tekkenie wygląda jak garderoba klauna.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

last chance qualifier trwa przed jutrzejszym finałem twt

 

niejaki jodd z Francji złożył Niną: bilala z Pakistanu, super akumę, infested z Korei i pekosa z Japonii, kwalifikując się do finałów twt wraz z Chanelem, Chikurinem i Jeonddingiem w top4

Edytowane przez golab
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Grałem kilka miesięcy temu i na brak graczy online nie narzekałem. Udało mi się nawet zrobić komplet osiągnięć i w tej kwestii jedynie na komplet graczy w Tournament musiałem trochę poczekać. Ewidentnie mało popularny tryb. Ja również odpaliłem go tylko dla achiva...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

grają żeby wygrać :dunno: ale przecież Atiff ma świetnego Marduka, Heera to chyba najlepszy Steve na świecie, ostatnio jakiś młody pakol zamiatał swoich kolegów Claudiem. A w turniejach grają tymi rakami, ciekawe co zrobią tacy gracze jak super akouma czy khan jak im wyrzucą z t8 te 2d cudaki

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, mcp napisał:

grają żeby wygrać :dunno: ale przecież Atiff ma świetnego Marduka, Heera to chyba najlepszy Steve na świecie, ostatnio jakiś młody pakol zamiatał swoich kolegów Claudiem. A w turniejach grają tymi rakami, ciekawe co zrobią tacy gracze jak super akouma czy khan jak im wyrzucą z t8 te 2d cudaki

 

Pewnie w DLC dadzą tych samych albo jakichś innych podobnych zjebów :gachigasm:

 

Kurwa aż se chyba w Tekkenika zaraz online pogram.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...