Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

U Fenga w range 0 to braindead spam 1, df1, 12, 12, db3 ktore trackuje w obie strony na chory dmg i jeszcze knd na ch. Z nim mozna grac jedynie keepout, jesli podejdzie blizej to jestes ugotowany.

 

do tego b+1+2 ktore wchodzi w lezacego prawie zawsze za chory dmg. CD w glowke +milion na bloku i patrz punkt 1.

 

Ogolnie nie jestem fanem tego patcha, bo teraz po tym nowym stunie pod sciana zrobisz 2 pomylki w rundzie i pozamiatane. Nie o takiego Tekkena nic nie robilem.

Odnośnik do komentarza

patch notes w języku angielskim, zobaczymy co z tego wyjdzie w praniu

https://wavu.wiki/t/Version_5.00

 

ta nowa mechanika działa jak rozumiem przy trafieniu ciosem zamiast wall splata?

 

dobra patrzę, że na bloku xd poyebało ich tam nieźle, jakby movement działał w tej grze jak należy to można takie głupoty dodawać, a tak ta gra jest jeszcze bardziej zepsuta

Edytowane przez golab
t7 to sraka , wracam grac w vf
Odnośnik do komentarza
5 hours ago, golab said:

co takiego jest zepsute u fenga? CH d/b+3? na bloku -15 i większość rostera wali launchera i combo

typ ma chujowe launchery, słaby approach, przeciętny punishment, niski combo damage bez ściany

z atutów to dobry crushing high i low wielu technikach, najlepszy zestaw ciosów na low, dobry poking, back kenpo do kreowania whiffów i dobre panic moves

nawet jego 50-50 po sidestepie czy z back turned można zniwelować jednym backdashem

 

XD xDDDDDDDD

 

Najlepsze df+1 w grze.

Niereagowalne trackujace db+3.

Command Dash mixup zawierajcy niereagowalnego Lowa ktory trackuje wybija na CH I nie da sie na niego zrobic Low Parry i do tego crashuje Midy xD.

Najlepszy -13 Punish w grze. 

Jeden z najlepszych movementow w grze wraz z boskim evasivness.

Kempo stance nawet nie musisz umiec backdasha. 

 

Do tego Damage z dupy dobry wiff punishment dzieki f+3, f+1+2. Kolekcja bezpiecznych Midow df+2,2 ss+2, b+4, Rage Drive ktory wbija na sciane z polowy areny nie zapomnijmy o ss+4 

 

Pewnie jest jeszcze z 20 rzeczy ale nie mam pol dnia na pisanie jednego posta.

 

Feng robi kilka rzeczy najlepiej w grze a tych ktorych najlepiej nie robi... robi tylko bardzo dobrze aaaa jeszcze zapomnialem o raku ktorym jest uf+2

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, wet_willy napisał:

 

XD xDDDDDDDD

 

Najlepsze df+1 w grze.

Niereagowalne trackujace db+3.

Command Dash mixup zawierajcy niereagowalnego Lowa ktory trackuje wybija na CH I nie da sie na niego zrobic Low Parry i do tego crashuje Midy xD.

Najlepszy -13 Punish w grze. 

Jeden z najlepszych movementow w grze wraz z boskim evasivness w grze 

Kempo stance nawet nie musisz umiec backdasha. 

 

Do tego Damage z dupy dobry wiff punishment dzieki f+3, f+1+2. Kolekcja bezpiecznych Midow df+2,2 ss+2, b+4, Rage Drive ktory wbija na sciane z polowy areny nie zapomnijmy o ss+4 

 

Pewnie jest jeszcze z 20 rzeczy ale nie mam pol dnia na pisanie jednego posta.

 

tak można każdą postać opisać w bajzlu zwanym kekken 7

 

to po kolei:

df1  - i14 (większoć i13), neutralne na bloku (duży plus), ale stepowalne w lewo oraz przeciętny hitbox (zafina i xiaoyu nie raz mi pod tym przeszły), są lepsze

bd3 - powyższe to prawda, ale launch punishable przy -15 na bloku

ws1,2 - co? xdd mniej niż 30 dmg i +1 na trafieniu - nawet nie ma co porównywać do kazuyi czy nawet bryana

movement i evasiveness - tutaj zgoda

kempo jest znerfione od sezonu 2 i autoblock załącza się kilka klatek później - techniki ze sporym zasięgiem oraz ciosy ze stringów czasem trafiają, tak więc backdasha nie zastąpi

 

jak grasz offline to może ciosy typu f+3,4 (i21) i f+1+2 (i19) dobrze siadają jako whiff punishment, w osranym online aż strach tego używać, jedynie b+1+2 albo db+1 i kontynuacje

df2,2 jest wolne - i21 bodajże, zdecydowanie nie do spamowania

ss2 to high, który na bloku daje +3 klatki, lecz feng zostaje w bt, więc opcje ograniczone albo żadne, jeżeli adwersarz ucieknie do tyłu

b+4 - wspaniały mid, ale -9 na bloku oznacza kolej przeciwnika

rage drive spoko

ss+4 - crushuje highe, ale wolne, wybija tylko na clean hicie albo counter hicie, śmierć na bloku

 

tak, feng jest dobry, ale stawiać go w jednym rzędzie z 2d czy dlc to trochę za dużo

 

 

Odnośnik do komentarza

Pisalem z telefonu mialo byc ss1+2 

 

Praktycznie kazde df+1 jest stepowalne w jedna albo druga ale 0 na bloku to OGROMNA przewaga

 

Gdzie ja cos napisalem o jakims ws+1,2? Co cpiesz? 

 

Tego ze nie doceniasz ze bd+3 jest w top 5 low w grze pokazuje ze nie masz pojecia o czym mowisz 

 

Feng robiac ss to jest praktycznie 50/50 chyba ze umiesz robic Fuzzy Guard bo ss4 jest 20fr wiec powiedzmy ze umownie na granicy reakcji tak samo jak 22fr ss1+2 wiec Fuzzy to jedyna opcja.

 

Pierdolisz takie kocopoly ze glowa mala xD

 

Jaka masz Range online Fighter?

Odnośnik do komentarza

źle przeczytałem punish -13, także mój błąd, przyznaję, karanie online hopkicków barkiem to spora odwaga

nigdzie nie ujmuję db3, po prostu uważam, że wśród miliona przegiętych lowów w tej grze jest jako tako zbalansowanym ciosem

 

no głupoty, bo ss4 wybija zawsze i wszędzie, a ss df3 ma zasięg na pół ekranu - najlepsze 50-50 w grze xd, ss4/ss1+2 to dobry mixup, ale pod ścianą

 

chyba divine ruler, mistrzu, ale już praktycznie nie gram w tę grę

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
11 hours ago, Mejm said:

A mieliscie tak, ze gracie w T3 pierwszy raz w zyciu? Bo ten randomowy typek tak mial.

 

  Hide contents

 

 

 

Fejk w choy.

Niby grał w T2, T4, T5, T6, TTT ale w najlepszego Tekkena nie grał ? Poyebany czy szuka atencji gdy skończyły się piniążki za wygrywane turnieje :facepalm:  Mocno to naciągane i nie wierze że będąc na scenie bijatyk mógł faktycznie nie grać w Tekkena 3 skoro grał w Tekkena 2 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

najlepszy był czat na youtube, gdzie pakole waliły konia do swoich reprezentantów, aż Jeondding wygrał z Buttem, od razu dupa cicho xd

nie mam nic do pakistańskich graczy, ale te ciapaki zasrywające komentarze i czaty to do pieca

 

swoja drogą, to trochę zabawne, że niektórzy prosi do teraz nie potrafią znaleźć sposobu na pakolska kapustę - Dotoring  i Book najlepsze przykłady z top 8

 

 żadnego fenga w top 8, poza jedną walką, gdzie Butt wtopił z Meerem, a taki top tier miał z niego być, nawet JCDR nie dał nim rady w którejś tam walce;]

Odnośnik do komentarza

Ja ten czat od razu wyłączam, pakistańce są jak czarni, jak nie kibicujesz Arslanowi to jesteś dla nich rasistą. Najbardziej wkur.wiający był gość z flagą, aż go chyba ktoś w końcu uspokoił.

 

Moment turnieju? Rangchu zrzucający akumę Butta do loserów i ten sam Rangchu wyjmujący Fahkmumrama w finale xd

 

Szacun dla Meera za Annę, bo ogólnie mam wrażenie, że oni wybierają jednak bezpieczniejsze postacie, albo yebańce z 2D, albo Zafina.

Odnośnik do komentarza
Cytat

najlepszy był czat na youtube, gdzie pakole waliły konia do swoich reprezentantów

Cytat

nie mam nic do pakistańskich graczy, ale te ciapaki

Cytat

Ja ten czat od razu wyłączam, pakistańce są jak czarni

Cytat

swoja drogą, to trochę zabawne, że niektórzy prosi do teraz nie potrafią znaleźć sposobu na pakolska kapustę

 

Cytat

juz widze jak chinczyk, czy tam japonczyk

 

lol ten temat :kaz:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jeżeli chodzi o nerfy dla fenga to:

- podniesienie hitboxa b+1+2 to bardzo dobry ruch wg mnie, bark nie powinien trafiać leżących, do kosza idą przegięte wall combos, wciąż zbiera aop xiaoyu czy negativę eddy'ego,

- kempo 3 karalne launcherem (-16f recovery) też ok,

- kempo 2 bez gwarantowanego barku, tu już wychodzi klasyczny bamco balance team, należało zmienić recovery na bloku z -9f na -12f i byłoby ok,

 

poszedłbym w nerfach nawet dalej i zmniejszył damage CH d/b+3 z 36 dmg do ok. 30 dmg, a punch parry 1+2 zrobił bardziej karalne, z -12f na -14f, aby część rostera miała launchera i combo

 

wtedy może przestałbym czytać jak to postać bez dobrego CH launchera jest problemem w kekkenie 7

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...