Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 1.06.2022 o 18:40, _Red_ napisał:

Kupiłem kiedyś T7 na promce za chyba 20 zł, a potem zobaczylem ze trzeba wydać milion razy tyle na pierdyliard dodatków to odechciało mi się grać. Co za czasy, żeby po zakupie gry mieć połowę postaci poblokowana jako DLC. Hatfu.

Te season passy z postaciami (4) to na promce kosztują 30 zł/ sztuka. Natomiast jak gra kosztowała dużo, to tych season passów jeszcze nie było. Gra była wspierana latami. A że w cenie "4paka" masz tekkena, to na postacie dodatkowe możesz wyłożyć te kilkadziesiąt zeta na rok. Wiem, to pojebane, ale nie trza kupować wszystkie seasony passy za 240 zł.

 

Odnośnik do komentarza

Season passy są potrzebne by gra dalej żyła online i taki pewnie też będzie T8. W T7 nie ma co narzekać, bo w base game i tak było od cholery postaci, gdzie w takich bitkach 2d to jak roster ostatnio do 16 dobija to jest dobrze.
Ja bym jedynie marzył o usunięciu tego gównianego bound który dali od T6 przez co gra zamieniła się w festiwal juggli trwających kilkanaście sekund bez jakiejkolwiek burst mechaniki przez co przeciwnik może pada odłożyć. W T5 było idealnie to wywarzone.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Soban napisał:

Season passy są potrzebne by gra dalej żyła online i taki pewnie też będzie T8. W T7 nie ma co narzekać, bo w base game i tak było od cholery postaci, gdzie w takich bitkach 2d to jak roster ostatnio do 16 dobija to jest dobrze.

Niech sobie beda season passy tylko niech nie biora za nie kasy. Platne DLC z postaciami jest slabe fhui. Niech sobie zarabiaja na lalkarzach i sprzedaja itemy do kostiumow. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...



Słabe coś to Evo było... Brakło większego hype'u, mecze przeważnie bez podjarki, prawie same DLC w finałach, widać zmęczenie materiału po tych 7 latach. Amerykańce nawet do finałów nie weszli, pierwszy raz od ilu lat?

 

Harada w ciula poleciał, nic nie pokazali, na końcu fake hype i pozdro. Jedyne na co można liczyć, to że to zwiastun reboota serii do czasów Tekkena 1/2, bo to oznaczałoby wyjebanie połowy rostera i większości tych zjebanych pokemonów i 2D.

 

Odnośnik do komentarza

@smoo

Knee pokazał ze legacy postacie daja rade wygrywajac finał z Pakistanem, któryl grał Geesem wiec propsy dla niego. Niech po prostu Amerykance zaczna grac, to wejda do finałow xd

A ten maly teaser to napewno T8. Raz ze jezeli mialby byc to remake T1 to Kazuya nie miał tam Devil Eye, ktore zostało pokazane na trailerze a dwa to glos lektora mowiacy Get Ready jest inny. 

Pewnie po finałach TWT w Amsterdamie pokaza dluzszy trailer i podadza moze przyblizona date premiery. Tez jestem za wywaleniem polowy rostera i calkiem mozliwe ze tak będzie, natomiast bedziemy za nie dodatkowo placic co roku w nowym sezonie DLC :)

Odnośnik do komentarza

Ale ja sie ciesze ze Knee wygral Fengiem, juz mi sie niedobrze robilo od tych Geesow i Akum. chetnie zobacze, gdzie ci prosi wyladuja jak wywala w T8 te zjebane postaci. :)

 

Z Amerykancami chodzilo mi o to, ze widac po nich brak motywacji do gry, wielu dobrych graczy w ogole nie bylo na evo np Majin, Jimmy J, Gm, Speedkicks.

 

Smieszne bylo jak Sephi dostal wpierdol od yolo pokemona Chloe. To jest najlepsze podsumowanie T7 - unga bunga i party hard, a i tak sie uda cos wygrac.

 

A jdcr to chyba nawet ani razu na streamie nie pokazali, chyba tez mu sie odechcialo gra bo od 2 sezonow kiepsko mu idzie.

Odnośnik do komentarza

Od Kaizura to juz nie jeden Pro dostal wpierdol maszyna do Upsetow hint jest w Imieniu Postaci "Lucky" 

 

Zajebisty final bardzo techniczny Knee wygral Evo w kazdym Tekkenie xD

 

Harada jak zwykle troll level expert ale przynajmniej "cos" pokazali teraz trzeba czekac na TWT 

Odnośnik do komentarza

co takiego jest zepsute u fenga? CH d/b+3? na bloku -15 i większość rostera wali launchera i combo

typ ma chujowe launchery, słaby approach, przeciętny punishment, niski combo damage bez ściany

z atutów to dobry crushing high i low wielu technikach, najlepszy zestaw ciosów na low, dobry poking, back kenpo do kreowania whiffów i dobre panic moves

nawet jego 50-50 po sidestepie czy z back turned można zniwelować jednym backdashem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...