Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Dragon Ball Fighters Z to nie bijatyka? 

Smash jest grany na Evo...

 

Co to za pierdolenie w gatunku FPS sprzedaje sie tylko CoD i BF to musi byc niszowy gatunek cholera a no jeszcze lata temu Overwatch sie dobrze sprzedal. 

 

Problemem bijatyk zawsze bedzie to ze grasz z kims i jak ktos gra lepiej to ci sie wysra do mordy a dodatkowo nie masz mozliwosci pokrzyczecz "this team sucks uninstall the game" i mozesz obwiniac tylko siebie. 

 

Bijatyki maja sie lepiej niz kiedykolwiek. Wiadomo ze nigdy to nie bedzie hype pokroju grania w jakies DOTY czy inne LoLe ale Devi nie placza na brak popularnosci. Jak Riot Games bierze sie za produkcje swojej autorskiej gry to rynek chyba jest.

Odnośnik do komentarza

Tekken złapał drugą szansę. Gdyby się to nie udało, to mógł być koniec bijatyk 3D. 

W tej chwili bijatyki 3D = Tekken. Wszystko inne praktycznie zdechło. 

 

Tekken może i ma się dobrze, ale nie cały gatunek. Tekken zyskał na zdychającej konkurencji, bo jak ktoś chce bijatyki 3D, to jest jedna w tej chwili licząca się gra. 

Nie wiem, czy zdychająca konkurencja = najlepszy okres dla bijatyk ever. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, golab said:

ja na przykład gram tylko w vf5us na ps4, tekken mi zbrzydł nawet na kompie po ostatnich patchach - input lag jest momentami nie do wytrzymania

VF5 to super gierka, ale nie ma w Europie z kim grać. Nawet jak się siedzi na dedykowanych discordach, to i tak jest słabo. 

Stare zdjęcie  kilka tygodni po premierze. Jestem cienias, a mimo to wbiłem się na leaderboards. To tylko podkreśla jak mało ludzi musi w to grać. 

 

 

0-BDB3-C59-C880-4-C5-B-8-FC8-45164426-FC

 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No tak kazdy ma wyjebane w VF = Bijatyki sa martwe xD

 

Dodam tylko ze gdyby Sega nie byla banda idiotow zamknietych w swoim Japonskim Mikroklimacie i popracowala nad przyzwoicie dzialajacym Online i Matchmakingiem to gra cieszyla by sie wiekszym zainteresowaniem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się. VF to świetna gra, a Sega zjebała sprawę nie pierwszy raz.

Podobnie jednak zjebano DOA i SC.

Soul Calibur jeszcze jakoś zipie, ale szanse na kolejną część nie wydają się za dobre. 

 

Sporo serii umarło i została garstka. Jedna bijatyka 3D, która pochłonęła graczy z innych serii. 

Odnośnik do komentarza

@wet_willy -  bijatyki mają się tak świetnie, że skopiowałeś meme do innego działu, bo w temacie o najpopularniejszej bijatyce 3D na świecie się marnował :reggie:

No dział tryska życiem bardziej niż ever. Przerwy w postach na kilka miesięcy.

 

Na rynku zostały 3 liczące się bijatyki. Cała reszta zdycha lub zdechła i najwięksi fani przechodzą na ostatnią deskę ratunkową. I pomimo, że Tekken zyskał graczy z VF, DOA i SC, jest dostępny na 3 systemy, granie to teraz wielokrotnie większy biznes, niż 20 lat temu, to i tak tekken 7 sprzedał się słabiej od tekkena 3 i tekkena 5. A bijatyki jako calość to już całkiem nisza się zrobiła 

 

Bijatyki to nie tylko 3D? Prawda. Są dwie normalne bijatyki 2D i jedna grywalna bajka dla dzieci. A ile serii 2D zmarło?

 

Ale spoko, bijatyki mają się lepiej niż ever. Zaraz każda firma będzie je robić, bo to tak popularny gatunek się zrobił.

Odnośnik do komentarza

SF zyje I ma sie dobrze, Guilty Gear zyje i ma sie dobrze, Mortal Kombat ma sie dobrze, Dragon Ball powoli umiera ale ta gra to juz ma 4 lata i chujowy netcode. Szkoda Gran Blue ale gra wydana zostala z pandemia i miala chujowy netcode. BlazBlue ma dostac Rollback wiec pewnie odzyje. Smasha celowo pomijam bo xD

 

W 3D Racja tylko Tekken zywy ale Tekken jest dobra gra. 

 

Bijatyki maja wiecej zywych gier niz FPS ale wiadomo worek kleju i C1rex lata w oblokach. 

 

Jako Bonus C1rex mysli ze jest 2004 rok i o bijatykach rozmawia sie na Forum FPE xD

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, wet_willy said:

Bijatyki maja wiecej zywych gier niz FPS ale wiadomo worek kleju i C1rex lata w oblokach. 

:mog:

:obama:

Tak jest. FPS to bardziej niszowy gatunek od bijatyk. Ze 2 żywe tytuły. 

 

Ale spoko. Każdy z nas powiedział co ma do powiedzenia i zdania nie zmienimy. 

 

Ja się cieszę, że jedna bijatyka 3D przeżyła.  Szkoda mi jednak SC, DOA i VF, bo też lubiłem. :sapek:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, wet_willy napisał:

SF zyje I ma sie dobrze, Guilty Gear zyje i ma sie dobrze, Mortal Kombat ma sie dobrze, Dragon Ball powoli umiera ale ta gra to juz ma 4 lata i chujowy netcode. Szkoda Gran Blue ale gra wydana zostala z pandemia i miala chujowy netcode. BlazBlue ma dostac Rollback wiec pewnie odzyje. Smasha celowo pomijam bo xD

 

W 3D Racja tylko Tekken zywy ale Tekken jest dobra gra. 

 

Bijatyki maja wiecej zywych gier niz FPS ale wiadomo worek kleju i C1rex lata w oblokach. 

 

Jako Bonus C1rex mysli ze jest 2004 rok i o bijatykach rozmawia sie na Forum FPE xD

Ja sie zgadzam po części z tym co tu napisałeś ale nadal twierdzę, że bijatyki to niszowy gatunek. W Tekkenie który jest najpopularniejszy mając range fujin/raijin i wyżej spotyka się codziennie tych samych graczy. Liczba grających nie jest duża.

 

To że coś żyje i ma swoje community nie znaczy, że nie jest niszowe. Jak dla mnie to nawet lepiej, że bijatyki są niszowe.

 

No i nie sądze aby aktywnych bijatyk było więcej niż fpsów. Chyba że nie liczysz PCta na ktorym pograsz do teraz nawet w UT99.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bijatyki dla mnie sa martwym gatunkiem jedynie w tej kwestii, ze kiedys ciorali w nie praktycznie wszyscy, no a na pewno zdecydowana wiekszosc graczy. Dzisiaj, co widac tez po forum, gracze mainstremowi az tak do bijatyk nie lgna. Ktos odpali, pogra pare walk, sprawdzi czy pamieta ciosy i leci dalej z jakims ubiszrotem. No niestety w naszym wieku nie ma juz czasu na uczenie sie 30+ postaci i ich ciosow. To zostalo juz tylko dla zapalencow, a tych jak pisalem nawet na forum jest malo. Nie pomagaja tez same bijatyki, ktore staly sie narzedziem do golenia graczy (dzieki Capcoma). Cykl wydawniczy przez to sie zmienil. Zobaczcie chociazby jak wydawany byl tekken. Mi sie nawet wydawlo, ze miedzy pierwszymi czesciami byla wieksza roznica lat. A zaraz pyknie 7lat od 7 czesci.

 

1994    Tekken
1995    Tekken 2
1996    Tekken 3
1999    Tekken Tag Tournament
2001    Tekken 4 
2004    Tekken 5
2005    Tekken: Dark Resurrection
2007    Tekken 6
2011    Tekken Tag Tournament 2    
2015    Tekken 7 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Mi trochę przeszkadza, bo 8* dyszek na 3 postacie, z czego 2 to chujowe pokemony, i tak co pół roku to jednak chujnia

 

i lepiej, żeby w ogóle tego nie dawali, bo jak chociaż trochę bierzesz bijatykę na serio to musisz znać movement każdej postaci:|

 

 

*a 8 dyszek to prawie cała gra jak grasz na PC. Za 110 zł to był Tekken 7 na premierę. Za Mortala chceli 140 zł. Za SoulCalibura dałem 200zł, ale to nawet jakby chcieli 30 zł to bym przepłacił. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, wet_willy napisał:

No ale chyba lepiej ze kupujesz jedna gre na 7 lat i DLC niz 3 gry w 3 lata ^^

 

Mie ten system upgrade sam w sobie nie przeszkadza jak jest to robione jak w Tekkenie Guilty Gear itd Capcom z tymi ciuszkami to oczywiscie przegina pale.

No wlasnie nie wiem czy lepiej. Te dlc z postaciami, oprocz tego co napisal Stachu, to calkowite wywrocenie do gory nogami sensu nabywania gry. Mam na mysli to, ze kiedys sie te postacie odblokowywalo w arcade i to bylo fajne. Nawet jak nie miales z kim grac kanapowo to chociaz byl cel, ciekawosc a czasem po prostu chec zagrania ludzikiem, o ktorym przeczytales w magazynie. I zrobiono z tego dymanko na pienionszki.

 

Rozumiem, ze gracze pro wola jak najdluzej jeden system bo nie zmusza ich to (poza updateami) do zmian nawykow a i latwiej uczyc sie 2-3 postaci per sezon niz nagle po 2 latach znow dostac 30.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I obecny model biznesowy pokazuje, że jest po prostu lepszy. Przecież taki lol na kompa też ma podobny system, gdzie riot dodaje nowe postaci które trzeba kupić za hajs albo grindować rok. Z fighterami to niech jedynie ogarną net code, bo to jest niestety zmora większości tytułów, a najgorsze gówno to chyba online smash, który jest praktycznie niegrywalny, ale no nintendo może za 2 generacje doczłapie się do infrastruktury z czasów circa early x360.

Odnośnik do komentarza

Chciałem sprezentować komuś na święta Tekkena7 (PS4), która wersja jest najbardziej kompletna? Widziałem też w ofercie dwupak Tekken+SC, z tym że SC on już ma, ale w sumie mógłby wymienić na coś innego, gdybym wziął dwupaka.

 

Dobra widzę, nie ma takiej wersji ze wszystkimi postaciami i chyba nie będzie.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...