Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą że te postacie z dlc nie mają swojego singla z zakończeniem jak w klasycznych tekkenach to już szczyt lenistwa i symbol upadku marki. Kiedyś nowe postacie miały jakąś historie, można ją było poznać przechodząc grę, w jakiś sposób zrozumieć jej motywacje, a teraz jeb macie nowego chłopka i jedyne co o nim wiesz to jak ma na imię i masz tłucz się online. Nie ma już tej konsolowej d u s z y.

Edytowane przez Observer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O to też prawda.

 

Jakoś średnio mnie interesuje, że Kuma je parówkę pod straganem i to jej historia życia, ALE. Ile by ich kosztowało wrzucenie jakichś 2 obrazków i ściany tekstu? 

 

Zrobili te śmieszne Story w trybie jakiejś książki z Chapterami, więc jak najbardziej myślałem, że to będzie rozbudowane i dodawane nowe historyjki. Przyszła pierwsza postać z DLC i dupa, dalej czekam xd

 

Odnośnik do komentarza

Dlatego tez ze T7 ledwo co wyszedł po porazce finansowej TTT2, dziekowac Haradzie ze dal przekonac góre do zrobienia T7, ktory byl zrobiony po prostu tanim kosztem. Mocno licze na to ze T8 bedzie dopieszczoną gra pod wzgledem fabularnym (endingi dla kazdej postaci w cgi), graficznym (t6 byl lepszy graficznie i technicznie niz t7) i oczywiscie gameplayowym (dobry system online, dobre rankingi, usuniety problem z pluggersami) a wtedy nawet i przytule 6 sezonow za ktore chetnie zaplace

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Niby dużo tylko że z drugiej strony męczą tego Tekkena od 5 lat (a licząc arcade to od 7). Normalnie już był by T8 lub TTT3. Mam nadzieję że następna część będzie bardziej podobna do T5 (DR) bo T7 ze wszystkimi Rage Artami, fireballami, atakami z armorem i nowymi postaciami całkowicie do mnie nie trafił.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak jest, ja już proszę Haradę od Tekkena 2. Mówię mu weź ogarnij pałę z tymi pokemonami.

 

Mam nadzieję, że T8 będzie mniej festyniarski. Mniej kosmitów, a zdecydowanie proszę o ograniczenie liczby 12-letnich dziewczynek z uszami królika w samych stringach. Nie jestem wyborcą Konfederacji, to nie mój target! 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mcp napisał:

A ile tam jest 12-letnich dziewczynek z uszami królika? Bo kojarzę tylko jedną, Lucky Chloe.

 

Wystarczyłoby żeby wyyebali postacie z 2D z tymi cholernymi hadoukenami i paskami

ok, nie wszystkie mają uszy królika

 

Joasie, Lucky Chloe, Alisa, Lili, Leo?, kurła. Designersko nie ma tu dla mnie żadnej różnicy, jedna ta sama postać = kolorowa dziewczynka z hentajów. 

 

Wynalazki 2D czy inne postacie z czapy jak Negan też mogłyby nie istnieć. Miśki, klocki drewna, kangury... 

 

 

I jak tak na to spojrzeć to zostaje tylko Paul i Hejchaczi

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...